Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście są promocje ale trzeba je wynegocjować , ja przedłużałem - miałem prestiżowy + zmieniłem na prestiżowy hd + dostałem 5 kanałów HD za darmo przez okres 24 miesięcy , tuner PVR z dyskiem , TV LG 23" za 1 zł no i mniejszy rachunek :) 129 zł .

Abonentem jestem od początku pojawienia się Canal+ w Polsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizorów nie ma, multiroomów nie ma, odbiorników HD na sprzedaż w promocji nie ma, odbiorników na wynajem PVR nie ma ... to co jest ? Biedna ta nasza Cyfra (made in France) taka zaskoczona że aż tyle osób chce telewizor za 1 zł. Wszyscy chcieli dobrze a wyszło jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko odnośnie "kombinowania" przy zamawianiu premium. np.

Gdy bedę posiadaczem danego pakietu np. podstawowy+ i nie będę miał wykupionych opcji premium > to czy istnieje mozliwość zamówienia np. CANAL+ lub HBO na jeden miesiąc ( gdyż akurat będzie na czym oko zawiesić w tym okresie ) i po upływie miesiąca wysłać wypowiedzenie bez komplikacji ?

 

Pytam się gdyż na początku grudnia planuję zamówić ofertę cyfry+ ( podobno najlepszy okres w zamawianiu cyfry+ dla abonenta nowego :smile: )i chcę wiedzieć wszystko na tip top.

 

A-ha i jeszcze jedno. Jakie na dzień dobry opłaty będę musiał wnieść. Wiem, że zestaw ( dekoder 0,- wynajem + antena 80cm do HD za 98,- ) Cena aktywacyjna ile wynosi ?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@d107

Wszystkie opcje dodatkowe musisz podłączyć na przynajmniej jeden miesiąc pełnopłatny, pierwszy rozpoczęty miesiąc jest bezpłatny. Jak będziesz chciał zamówić jakiś pakiet to najlepiej zadzwonić 2 dnia miesiąca, masz wtedy prawie cły miesiąc bezpłtny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie w magazynach zamówione serie na promocje już dawno się sprzedały, zamówienie jest, LG ma dostarczyć monitoro-telewizory, ale nic nie wiadomo. A te gadanie, że telewizory będą w styczniu to tylko gaszenie napaleńców, bo ostatnio jest istny napad napaleńców na salony Cyfry+ z reguły się pytają co i jak. Jak się dowiedzą, że trzeba płacić około stówki, a później ponad 160zł abonamentu, idą i nie wracają :lol2:

 

Nie napalajcie się tak i nie rozpaczajcie, bo specjalnie goście z Cyfry będą robić braku, żeby później ludzie na ciemno podpisywali papiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@d107

Wszystkie opcje dodatkowe musisz podłączyć na przynajmniej jeden miesiąc pełnopłatny, pierwszy rozpoczęty miesiąc jest bezpłatny. Jak będziesz chciał zamówić jakiś pakiet to najlepiej zadzwonić 2 dnia miesiąca, masz wtedy prawie cły miesiąc bezpłtny.

 

Reasumując = biorę np. HBO 2 kwietnia i wynosi mnie to 0,00,- i muszę zostać na cały maj gdzie już zapłacę 29,90,- przy czym mogę zrezygnować w maju z tego HBO, aby nie naliczyli mi czerwca ? TAK ?

 

"Wszystkie opcje" ? jak mam to rozumieć ? :roll: przy pierwszym zamawianiu tak muszę zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koleś - oczywiście że można tak robić, z tym że komu się chce dzwonić i co chwilę zamawiać/rezygnować z opcji programowych ;] Tym bardziej przy aktualnym obciążeniu infolinii. Zresztą, trochę głupio tak ciągle wydzwaniać w tej sprawie ;] No ale zawsze można zrobić to także przez internet ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nooo... ktoś puścił plotę (konkurencja?) a Wy łykacie wszystko jak leci..

Już wspomniałem - telewizory posyłają DZIESIĘĆ (10) dni po podpisaniu Umowy, bo do tego czasu Klienci MOGĄ zrezygnować (odstąpić) od umowy.

Wyobraźcie sobie: dostajesz TV na drugi dzień, po czym po tygodniu rozmyślasz się - nie chcę Cyfry. No i co z tym TV? Bez opakowania, ew. ze zniszczonym, użytkowany, może porysowany, może uszkodzony... Dla mnie to logiczne wytłumaczenie. Póki co TV są/będą, w przeciwnym razie zostalibyście o tym poinformowani. Cierpliwości.

Oczywiście to wszystko może być jeden wielki KIT, jakby tak było, wiadomo czym skończyłoby się to dla Cyfry.

Chodząc po osiedlach jakoś nie widzę nagłego wysypu satelit C+, a wątpię, żeby wszyscy użytkownicy konkurencji przenosili się na hura do Cyfry. Amen.

 

PS.jak czytam te lamenty to dochodzę to tego samego wniosku co mój oponent na tym Forum - wiadomo o co chodzi :roll:

 

PS2. No i ma już ktoś ten TV ???, bo zaczynam się niecierpliwić... :twisted::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem monitor/TV. Czy muszę coś jeszcze robić w kierunku pozyskania TV, czy sami się odezwą? Konsultant coś mówił, że kurier się odezwie, ale wolę się upewnić.

Aha, jeśli chodzi o termin dostawy, to powiedział, że dopiero w styczniu dostane, ale mi się nie spieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy do wczoraj podpisali Umowę z telewizorem, albo skorzystali z tej promocji przedłużając Umowę, to dostaną tv najpóźniej w grudniu. Osoby, które zrobią to od dziś, dostaną tv w styczniu. Po prostu 30.000 telewizorów z pierwszego zamówienia (nikt nie spodziewał się że będzie potrzebne więcej) już się sprzedało i jest potrzebna kolejna seria telewizorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi z Waszej strony. Ale mam jeszcze jedną drażniącą mnie kwestię :

:P Zamawiam w grudzniu cyfrę+ Jakie na dzień dobry opłaty będę musiał ponieść. Wiem, że zestaw ( dekoder HD 0,- za wynajem ( obstawiam, ze taka będzie w grudniu :) ) + antena 80cm do HD za 98,- ) Cena aktywacyjna ile wynosi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nooo... ktoś puścił plotę (konkurencja?) a Wy łykacie wszystko jak leci..

Już wspomniałem - telewizory posyłają DZIESIĘĆ (10) dni po podpisaniu Umowy, bo do tego czasu Klienci MOGĄ zrezygnować (odstąpić) od umowy.

Wyobraźcie sobie: dostajesz TV na drugi dzień, po czym po tygodniu rozmyślasz się - nie chcę Cyfry. No i co z tym TV? Bez opakowania, ew. ze zniszczonym, użytkowany, może porysowany, może uszkodzony... Dla mnie to logiczne wytłumaczenie. Póki co TV są/będą, w przeciwnym razie zostalibyście o tym poinformowani. Cierpliwości.

Oczywiście to wszystko może być jeden wielki KIT, jakby tak było, wiadomo czym skończyłoby się to dla Cyfry.

Chodząc po osiedlach jakoś nie widzę nagłego wysypu satelit C+, a wątpię, żeby wszyscy użytkownicy konkurencji przenosili się na hura do Cyfry. Amen.

 

PS.jak czytam te lamenty to dochodzę to tego samego wniosku co mój oponent na tym Forum - wiadomo o co chodzi :roll:

 

PS2. No i ma już ktoś ten TV ???, bo zaczynam się niecierpliwić... :twisted::lol2:

 

 

Nie do końca tak jest. Umowę możesz rozwiązać w terminie 10 dni tylko, jeśli jest zawarta poza lokalem dystrybutora. W umowie jest zapis, że na zakup telewizora masz 3 pełne miesiące, jeśli nie kupisz, umowa dalej trwa, w terminie 10 dni od zakupu telewizora możesz z niego zrezygnować i odesłać go na własny koszt- umowa trwa dalej.Co do wysyłki w styczniu - to akurat prawda, umowy do wczoraj otrzymają w grudniu telewzor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...