Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zalezy od warunków konkretnej promocji. Jezeli chodzi o umowe z TV to tam klient rzeczywiscie zobowiazuje sie do odbioru okreslonej oferty przez caly okres minimalny trwania umowy(jeszcze nie miałem regulaminu tej akcji w reku). Jezeli chodzi o inne dotychczasowe promocje zarowno opcje premium jak i opcje dodatkowe mozna odłączać w każdej chwili. Tak było np z umowami z zeszlego roku z grudnia gdzie canal+ jest za darmo przez okres 12mcy. Odlaczanie opcji premium nie wiaze sie w tym wypadku z oplata zadnych kar ani oplat manipulacyjnych.Tak samo wyglądała sytuacja z promocja na jesieni gdzie canal+ byl przez 2 mce gratis. Tutaj tez mozna było zadzwonic i opcje nieodpłatnie wyłączyć Ba! W wiekszosci przypadków pakiet głowny na który została zawarta umowa mozna zmienic. Nie tylko na wyższy ale rownież na nizszy. W wypadku zmiany na nizszy jest naliczana oplata aktywacyjna w wysokosci 10zl. W przypadku zmiany na powitalny w kwocie 59zl. Natomiast na pakiet powitalny nie ma mozliwosci zmiany w okresie minimalnym sprzedażowym

 

Jeżeli grudzień jest liczony jako darmowy to umowa kończy się w 31 stycznia, jeżeli grudzień jest już płatnym miesiącem to do 31 grudnia.

A ty wiesz najlepiej za co i od kiedy płaciłeś.

Jeżeli nie to sprawdź w ICOK.

I sprawdź umowe , może masz tam wszystko napisane.

Umowa ma być dopiero podpisana ale zależy mi aby skończyła się w przyszłym roku najdalej na koniec grudnia. Jednakże czekam na ofertę grudniową bo może będzie inna. I stąd moje pytanie - opłata uzupełniająca w cennikach jest od 2 dnia miesiąca w związku z tym myślę, że podpisanie umowy pierwszego skutkuje od razu naliczniem opłaty za ten miesiąc.

W regulaminie widnieje taka pozycja jak opłata uzupełniająca i c+ ma prawo taka opłate naliczyc ale generalnie taka praktyka ma miejsce bardzo rzadko. Z reguły pierwszy miesiąc jest liczony w kwocie 0zl. Spotkałem sie za to z pobieraniem w 1wszym niepełnym miesiacu opłaty za czynsz najmu o ile nie wynosi on 0zl

Witam

Czy można podpisać kolejną umowę pod tym samym adresem zamieszkania np. na żonę lub teścia.

Tak można. Możesz rownież podpisac kolejną umowe na siebie. Natomiast w tym wypadku musi zostac wydana zgoda przez cyfre. Zanim podpisałbys kolejna umowe na siebie musiałbys skontaktowac sie z infolinia c+ w sprawie uzyskania takiej zgody

 

Jezeli chodzi o tv z akcji TV dla Prestiżu to ktos pytal gdzie mozna sie w tej sprawie kontaktowac. Wydaje mi sie logiczne ze nalezy dzwonic w tym wypadku do OPEKU tel. centrala: (22) 732 79 99 . Jezeli kurier nie zastanie cie we wskazanym terminie zostawi u ciebie awizo z danymi kontaktowymi i w tym wypadku kurier narzuci kolejny ustalony przez siebie termin dostarczenia. Zgodnie z regulaminem akcji tv musisz go odebrac do konca trzeciego okresu minimalnego trwania aneksu. Tu sie zgodze ze firma OPEK dała ciała jezeli chodzi o realizacje tych przesyłek i komiczny jest fakt ze to oni decyduja o terminie odbioru sprzetu a nie ty ale co poradzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż żal serce sciska że niektórzy nie rozumieją co czytaja, podstawówka chyba była pod góre, bo zawodowej lub sredniej szkoły w inteligencji nie widać.

Lepiej sie dwa razy zapytac niz pożniej żałowac, bo jak ktos żle doradzi to sie tylko usmiechnie, bo to jego nie dotyczy, a ten co umowe podpisze to moze pożniej nie miec na rate.

Mimo to przepraszam jeżeli uraziłem kogos prymitywną dume.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż żal serce sciska że niektórzy nie rozumieją co czytaja, podstawówka chyba była pod góre, bo zawodowej lub sredniej szkoły w inteligencji nie widać.

Lepiej sie dwa razy zapytac niz pożniej żałowac, bo jak ktos żle doradzi to sie tylko usmiechnie, bo to jego nie dotyczy, a ten co umowe podpisze to moze pożniej nie miec na rate.

Mimo to przepraszam jeżeli uraziłem kogos prymitywną dume.

 

Ale dlaczego się Kolego unosisz. Najpierw kategorycznie stwierdzasz, że rezygnacja z opcji skutkuje koniecznością zapłacenia kary (co nie jest absolutnie prawdą), a następnie sugerujesz, że niektórzy nie rozumieją co czytają. Ehhh.... po prostu ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim poscie napisałem zeby ewentualni abonencji byli ostrożni przed podpisaniem umowy.

Nie napisałem ze bezwzglednie nie da sie zrezygnowć z poszczególnych opcji w okresie trwania umowy.

Zresztą kolega @ Satmart bardzo dokładnie wszystko wyjasnił i nie miał problemu ze zrozumieniem mojej intencji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jeszcze jedno pytanko oczywiscie umowe podpisze 2 grudnia i bede mial caly grudzien za 0 zloty :)

biore pakiet komfortowy + z opcjami canal + hbo i tak

6 miesiecy 47 zloty

5 miesiecy 77 zloty

13 miesiecy 108 zloty

oczywiscie nowa umowa

i moje pytanie czy w ta cene sa rowniez wliczone programy hd ( 9 programow ) bo chce kupic Fergusona Arive 200 Hd i niewiem czy bede je mial free przez cale 24 misiace

z gory dzieki za odpowiedz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy umowie na 24m-ce, chodzi ci pewnie o umowe z TV za zlotowke. Przy tej ofercie o ktorej mowisz przez 24mce gratis bedziesz mial opcje 5xHD i premium HD czyli wszystkie HD z wyjatkiem Filmboxu HD ktory jest dostepny dopiero przy pakiecie prestizowym+ lub podłączonej opcji filmbox ktora kosztuje 15zl miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moje pytanie czy w ta cene sa rowniez wliczone programy hd ( 9 programow ) bo chce kupic Fergusona Arive 200 Hd i niewiem czy bede je mial free przez cale 24 misiace

 

Widzialem aktualna umowe na tą promocje z TV i multiroomem i Aneksie RABAt do umowy pisze art 2 jeden z podpunktów- cytuje: "W ramach akcji promocyjnej " opcja" abonament nabywa prawo do odbioru wybranych w umowie Opcji po uwzglednieniu rabatu ............ - dla opcji dodatkowej "5XHD" ze zniszka w wysokosci 100 procent aktualnej wartosci uzupełniajacej za ta opcje oraz ze zniżką w wys. 100 proc. raty Miesięcznej przez okres 24 miesięcy. ............... "

jest to kod akcji promocyjnej 24TV

ta sama treśc co cytowałej dla 5XHD dotyczy Premium HD i multiroomu oraz Filmboxu

opcje C+ i HBO, opisany podobnie wg znizek na 6, i 18 m-cy odpowiednio wg ulotki.

 

Prostuje @ SatMart - opcja Filmboxu tez jest za darmo przez 24 m-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam jeszcze jedno pytanie.Posiadam w tym momencie abonament w n.Chcialbym wziasc pakiet komfortowy z opcjami dodatkowymi z TV i multiroomem.

Czy w zwiazku z tym zakupic aktywacje jako nowy abonent czy cyfra ma jakas promocje (dla klientow innych operatorow) z ktorej oplaca sie skorzystac??

N a stronie znalazlem tylko promocje dla abonentow innych operatorow ale nic w niej nie pisze o multiroomie i o TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na początku grudnia planuję podpisać umowę z Cyfrą+. Przeglądałem ostatnie strony wątku ale nie za bardzo mogłem znaleźc odpowiedź na moje pytania. Zamierzam wybrać pakiet komfortowy + dodatkowo z pakietem canal+ i HBO na 13 miesięcy. Po 4 miesiącach oglądania za darmo zamierzam zrezygnować z pakietu HBO i moje pytanie jest takie czy przez to nie anuluje mi sie cała promocja? I jak to jest z tymi kanałami HD dostaje wczystkie za darmo (razem z HBO HD i Canal+ film i sport HD) czy tylko jakieś wybrane? Co trzeba zrobić zeby miec tą promocję ze strony ze 1 miesiac dodatkowo jest za 50% no i czy to sie opłaca w sensie czasu zeby sie nie okazało ze bede wtedy dłuzej czekał za cyfre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi odnosnie rezygnacj z opcji dodatkowych po okresie znizkowej w czasie trwania umowy - nie wypowiadam sie bo nie zanm szczegółów i nie czytałem umowy w tej 13m-cznej promocji.

Ja jestem ostrozny i proponuje niech wypowiezą sie koledzy co mnie krytykowali a nie przedstawili faktów opartych na artykułach z umowy i aneksu.

pozdawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na początku grudnia planuję podpisać umowę z Cyfrą+. Przeglądałem ostatnie strony wątku ale nie za bardzo mogłem znaleźc odpowiedź na moje pytania. Zamierzam wybrać pakiet komfortowy + dodatkowo z pakietem canal+ i HBO na 13 miesięcy. Po 4 miesiącach oglądania za darmo zamierzam zrezygnować z pakietu HBO i moje pytanie jest takie czy przez to nie anuluje mi sie cała promocja? I jak to jest z tymi kanałami HD dostaje wczystkie za darmo (razem z HBO HD i Canal+ film i sport HD) czy tylko jakieś wybrane? Co trzeba zrobić zeby miec tą promocję ze strony ze 1 miesiac dodatkowo jest za 50% no i czy to sie opłaca w sensie czasu zeby sie nie okazało ze bede wtedy dłuzej czekał za cyfre.

Nie anuluje sie promocja ale radze zrezygnowac takze z canal+ wtedy zapewne zaproponują za połowe ceny do końca umowy. Jeżeli zrezygnujesz z pakietu HBO to wyłąćzą także HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ SatMart i @ tomus

Dobra decyzja , telewizor niezły jak na ta wielkość, Dodam jescze że po otrzymaniu TV od kuriera trzeba podpisac jeszcze Jedna Umowe sprzedazy Telewizora ale podpisana przez sprzedawcę TV czyli: LDP Sp. z o.o. z Pruszkowa dostarczona

przez kuriera OPEK . W umowie tej jest zawarta kara 800 zł w razie odstapienia od umowy promocyjnej z cyfrą+ w tej sprawie.

Jeszcze raz Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co jest HBO HD jako [tak jakby] osobny kanał na tej liście Opcje HD? Liczyłem na to, że za 6zł/mieś mógłbym mieć go, ale w takim razie trzeba płacić: 29,90+6zł/mieś żeby mieć HBO HD. Tym razem dobrze myślę?

No... tak. Nie można mieć samego HBO HD, trzeba mieć "podstawę" w formie paczki HBO, a HD to dodatek do tego.

To chyba jednak wezmę opcję canal+ hbo cinemax na te 4 miesiące, a pod koniec czwartego miesiąca zrezygnuję, bo i tak do szczęścia mi to nie potrzebne i nie mam zamiaru za to płacić.

Te 3 paczki (opcje) są gratis na określony czas, a że masz włączone HBO to z automatu dostajesz HBO HD, jak wyłączysz to z automatu i HD się wyłączy. Dotyczy to też Canal+ i FilmBox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kara jest naliczana w przypadku rozwiazania umowy z winy abonenta. Zapis jest mylnie interpretowany. Wiekszosc klientow myśli ze mogą te umowe rozwiązac w okresie minimalnym jej trwania na wniosek pisemny natomiast rozwiazanie umowy przed koncem okresu minimalnego moze wprowadzic tylko cyfra+ i tylko w wypadku kiedy klient nie dotrzymuje warunków umowy. W przypadku zerwania konkretnie tej umowy w momencie w ktorym klient zakupił juz telewizor łączna kwota kar to 1200zl. 400zl zawarte jest w umowie o abonament i 800 w umowie sprzedazy tv. Telewizor jest bardzo przyzwoity i nawet ładny. A ci ktorzy juz maja wieksze tv w domu moga go zastosowac jako monitor do PC-ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie w związku z HBO Digital . Jeżeli mam HBO i dekoder PVR (czyli spełniam podstawowe warunki) czy mógłbym wziąć HBO Digital na te 4 miesiące, które są za darmo , a później wyłączyć?

Bo w punkcie mi powiedzieli , że jeżeli wybiorę HBO Digital to nie będę go mógł wyłączyć aż do końca umowy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem niedawno koło jednego z dwóch przedstawicieli Cyfry w moim miasteczku i przykuła moją uwagę reklama - wypisana ręcznie markerem-taka co się wystawia na deptak. Wypisane tam było "Dekoder - 0zł/Canal+ - 0zł/ TV LCD LG - 0zł :shock: Zastanawiam się, czy to jakaś pomyłka, chwyt, czy też szykuje się promocja na TV za 0 zł... Było już zamknięte i nie wyczaiłem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem niedawno koło jednego z dwóch przedstawicieli Cyfry w moim miasteczku i przykuła moją uwagę reklama - wypisana ręcznie markerem-taka co się wystawia na deptak. Wypisane tam było "Dekoder - 0zł/Canal+ - 0zł/ TV LCD LG - 0zł :shock: Zastanawiam się, czy to jakaś pomyłka, chwyt, czy też szykuje się promocja na TV za 0 zł... Było już zamknięte i nie wyczaiłem o co chodzi

Ja także kiedyś z taką róznicą w ofercie spotkałem się w dwóch różnych punktach sprzedaży, a najgorsze że podpisałem umowę z dekoderem za 20zł, przez pól roku, a później 20zł za każdy miesiąc.

Myślę, że każdy sprzedawca, zamienia ofertę cyfry, aby w jakiś sposób przyciągnąć od siebie chętnych na zakup cyfry. Taka możliwość, jest dopuszczalna przez centralę. Dlatego, najlepiej odwiedzić kilka punktów i wybrać najlepszą ofertę dla siebie.

Mała poprawka. Przez pół roku, płaciłem po 10 zł, a później 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...