Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa, nawet najbardziej zagmatwana, jest lepsza, niż jej brak. Jeśli się pod czymś podpisuję, wolałbym sobie na spokojnie poczytać. Rzecz w tym, że lektura umowy pozwala na wstępne podjęcie decyzji. Również dezycji dotyczącej wyboru operatora. Będąc juz u dystrybutora nie bede miał tak komfortowych warunków. Osobiście wolę domowe zacisze. A regulaminy takich promocji wcale nie sa tak zagmatwane, jak sądzicie. Trzeba tylko wiedzieć, czego się szuka.

 

ArtS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czy ktoś orientuje się do kiedy będzie aktualna promocja, która obowiązuje w tym miesiącu? Pytam bo nie wiem, czy spieszyć się, żeby zdążyć jeszcze w tym miesiącu i mieć zniżki na abonamencie przez 8 m-cy, czy poczekać do 2 listopada. Do 9.11 muszę (i chcę) kupić bo tego dnia kończy mi się umowa w konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czy ktoś orientuje się do kiedy będzie aktualna promocja, która obowiązuje w tym miesiącu? Pytam bo nie wiem, czy spieszyć się, żeby zdążyć jeszcze w tym miesiącu i mieć zniżki na abonamencie przez 8 m-cy, czy poczekać do 2 listopada. Do 9.11 muszę (i chcę) kupić bo tego dnia kończy mi się umowa w konkurencji.

Poczekaj do grudnia. Ciekawe czy faktycznie platformy aż tak będą szaleć z promocjami?

http://biznes.interia.pl/news/nadchodzi ... ow,1382833

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 listopada wchodzi pierwsza odsłona promocji Świątecznej! Nie będę podawał szczegółów; powiem tylko że wszystkie opcje HD będą bezpłatnie na czas trwania okresu minimalnego. O innych zniżkach (na pakiety i opcje premium) przekonacie się w swoim czasie 8)

 

Umowy wciąż 13- 18- i 24-miesięczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 listopada wchodzi pierwsza odsłona promocji Świątecznej! Nie będę podawał szczegółów; powiem tylko że wszystkie opcje HD będą bezpłatnie na czas trwania okresu minimalnego. O innych zniżkach (na pakiety i opcje premium) przekonacie się w swoim czasie 8)

 

Umowy wciąż 13- 18- i 24-miesięczne.

 

To może w końcu opłaci się umowa na 24 miesiące ;) Jej koniec też wypadnie w święta,dlatego umowy 18 miesięczne odpadają. 8)

PS. Idą śladem N. Kanały HD bez dodatkowych opłat. Myślę że tuner też będzie.

Aha, i zważcie że to będzie dopiero pierwsza odsłona. Druga w grudniu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad nic się nie dowiadywał, a sami do niego zadzwonili kilka dni temu. Najpierw zrobili ankietę dotycząca usług, oglądania kanałów itp. a następnie zaproponowali takie same warunki na jakich podpisał umowę w grudniu zeszłego roku. Czyli umowa 13 miechów, pakiet podstawowy przez 10 przez pół i multipakiet C+ darmowy przez 12 (innych opcji nie miał). Jako ciekawostkę dodam, że te nowe warunki wchodzą mu od stycznia, czyli w styczniu nie będzie płacił tyle ile miał zapłacić według starej umowy (pełne stawki na wszystko), tylko od razu już nowa umowa z promocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje info ze strony DVBnews.pl odnosnie nowej promocji C+.

 

Z informacji, do których dotarła redakcja DVBnews.pl wynika, że Cyfra+ wprowadzi już 2 listopada br. Świąteczną Promocję w ramach, której abonenci będą mogli oglądać wszystkie kanały nawet przez 11 miesięcy 50 proc. taniej.

W ramach pierwszej odsłony Świątecznej Promocji Cyfry+ abonent będzie mógł podpisać umowę na 13, 18 lub 24 miesiące, a opcje HD przez cały okres jej trwania dostanie za darmo. Najbardziej interesująca jest możliwość oglądania bezpłatnie opcji 5xHD już od pakietu Podstawowego w skład której wchodzą: National Geographic HD, Animal Planet HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD i MTVN HD, normalna cena to 16,90 zł/m-c. Dodatkowo nowy abonent nie będzie musiał płacić za najem dekodera.

 

Wybierając pierwszą opcję, na 13 miesięcy, nowy subskrybent będzie mógł oglądać wszystkie kanały przez 9 miesięcy za pół ceny, a Canal+, HBO oraz HBO Digital dostanie za darmo na 4 miesiące.

 

W umowie na 18 miesięcy abonent będzie płacił za wybrany pakiet połowę ceny przez 11 miesięcy. Kanały Canal+ będzie mógł oglądać za darmo przez 9 miesięcy, a HBO i Cinemax przez 5 miesięcy, na taki sam okres będzie mógł dostać opcję HBO Digital.

 

Najdłuższa umowa, na 24 miesiące, gwarantuje oprócz możliwości darmowego oglądania kanałów HD przez cały okres trwania umowy, płacenie również przez 11 miesięcy jedynie 50 proc. ceny wybranego pakietu. Opcję Canal+ abonent będzie mógł dostać za pół ceny przez całe dwa lata, a HBO i Cinemax przez 6 miesięcy gratis, tak samo ma się sprawa z HBO Digital.Jakub Bednarski, 22 października 2009, 20:50

Źródło: Inf. własna / http://www.dvbnews.pl

 

Czyzby N straciło hasło HD bez dodatkowych opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierając pierwszą opcję, na 13 miesięcy, nowy subskrybent będzie mógł oglądać wszystkie kanały przez 9 miesięcy za pół ceny, a Canal+, HBO oraz HBO Digital dostanie za darmo na 4 miesiące

 

A abonent, który wybierze pakiet Prestiżowy HD+ to co dostanie za darmo ? Może dekoder HD za 1 zł ? Poza tym wszystko idzie w dobrym kierunku ... październik 8 miesiecy, listopad 9 miesięcy, grudzień 10 miesięcy za pół ceny. :brawo: Trzeba pamiętać że jednym z tych miesiećy jest pierwszy niepełny miesiąc niewchodzący do umowy (chyba że umowę zawieramy 1-go dnia miesiąca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...