Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, 49.90 już cena z C+ oraz oczywiście dochodzi dzierżawa 10zl/m-c dekodera. Multiroom bezpłatny do komfortowego+ był zaledwie kilka dni i poszedł na pniu, są problemy z jego dostawą. Z oficjalnej strony C+ zniknęła ta oferta kilka dni przed Wigilią. Nie odpowiadamy za to, co zamieszczają na swoich prywatnych stronach dystrybutorzy, mogą obiecywać gruszki na wierzbie, a potem fizycznie okazuje się, że Umowa zastrzegała to i tamto, więc radzę ją dokładnie przeczytać, bo bezpłatny Multiroom fizycznie się skończył. Wyjątkiem jest opcja z TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma bezpłatnego multiroomu? JEST caly czas w ofercie z TV i na 18 miesiecy:

 

UMOWA NA 18 MIESIĘCY

Pakiety Komfortowy+ z CANAL+ w cenie 49,90zł

- Multiroom - GRATIS

- opcja HBO I HBO DIGITAL 3 miesiące GRATIS

- opcje HD - 18 miesięcy GRATIS

- opcje FILMBOX 18 miesięcy GRATIS

 

Dekodery HD tez sa w ofercie, jezeli ma je jeszcze jakis punkt to mozna taki wydzierżawić (15 pln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym właśnie taki pakiet jaki zaprezentował kolega stasior

widzę, że jedni mówią inaczej, drudzy inaczej.. Podobnie jest z konsultantami cyfry. Jedni mówią jedno, drudzy drugie.. Sam już się pogubiłem.

 

No to idziesz do punktu i podpisujesz umowę o kodzie SD18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło mi o to, że zamiast 10 zł za dekoder, wziąć za tą kasę np. Orange Sport. Na tej stronie co podałem, pod tą tabelką ze śmiałym doładowaniem, małym drukiem jest napisane, że pierwszy rozpoczęty miesiąc jest za friko i że multiroom jest dostępny z komfortowym.

Jeśli dekoder masz własny, nie musisz brać dekodera od Cyfry+. I te 10zł możesz sobie dokupić opcję Orange Sport. Nie wiem czy o to Ci chodzi...

@stasior

No jeśli uważasz, że nadal jest bezpłatny multiroom do śmiałego doładowania (bo strona C+ nic o tym nie mówi), no to śmiało, zaufaj na [beep] dystrybutorowi, tylko potem za kilka miesięcy nie klnij na czym świat stoi, jak zostaniesz z dwoma zastępczymi kartami, bo multirooma bezpłatnego do 18-miesięcznej już nie dostaniesz. Do TV tak. Napisane jest również, że usługa multiroom w promocji jest OGRANICZONA.

Polecam nie wchodzić na stronę http://www.cyfra.tv tylko na oficjalną www C+ czyli http://www.cyfraplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż chciałbym wziąć sobie:

* Pakiet Komfortowy +

* Canal+ (gratis 18 miesięcy)

* Filmbox (gratis 18 miesięcy)

* HBO (gratis przez 5 miesięcy)

* HD (gratis 18 miesięcy)

* Multiroom (gratis 18 miesięcy)

 

Umowa na 18 miesięcy

........

 

do rj7ar

 

ja wczoraj wziąłem dokładnie to samo, jest możliwość odłączenia HBO po 5 miesiącach bez żadnych konsekwencji-odłączyłem od razu przy podpisywaniu umowy, Multiroom-dają obecnie dwie karty (które wymienią na Multiroom'a do końca lutego) dzięki czemu możesz skorzystać z okazji i wziąć sobie dwa dekodery, z opcją HD dekoder PVR -10zł wynajm + Sagem SD-1gr lub bez HD 2 x Sagem SD-1gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystalem z prezentu dla abonentow ktorzy sa dluzej niz 9 miesiecy. Aktywowalem ow prezent w polowie listopada. Jak wiadomo powinienem miec go do konca zeszlego roku. Zastanawiam sie dlaczego mam go jeszcze dzis? Moze cos sie zmienilo i nalezy samemu go wylaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stasior

No jeśli uważasz, że nadal jest bezpłatny multiroom do śmiałego doładowania (bo strona C+ nic o tym nie mówi), no to śmiało, zaufaj na [beep] dystrybutorowi, tylko potem za kilka miesięcy nie klnij na czym świat stoi, jak zostaniesz z dwoma zastępczymi kartami, bo multirooma bezpłatnego do 18-miesięcznej już nie dostaniesz. Do TV tak. Napisane jest również, że usługa multiroom w promocji jest OGRANICZONA.

Polecam nie wchodzić na stronę http://www.cyfra.tv tylko na oficjalną www C+ czyli http://www.cyfraplus.pl

 

 

Nie rozumiem o czym Ty piszesz?! do TV masz za darmo a do SD 18 nie masz? przeciez aneks do obydwu umow jest taki sam "oczekiwanie na multiroom" i wymiana max do konca marca br. (dla umow styczniowych do konca kwietnia). To ze pracujesz w telemarketingu nie oznacza ze wszystko wiesz, nie tylko ty jesteś sprzedawca lub masz ograniczenia w sprzedażny.

 

I na strone cyfra. tv nigdy nie wchodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło. Ja też jeszcze mam HBO. Nie ma nic niepokojącego. Korzystaj póki możesz. :wink:

 

też powinienem mieć HBO do 31 grudnia 2009 i mam dalej/

sprawdziłem na ICA w opłatach i mam naliczone z HBO ale - rabat 29 zł więc się nie przejmuję tylko czasem luknę co jest tam do obejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczne prezenty, np. HBO, są na 1,2 lub 3 PEŁNE miesiące, wobec czego jeśli aktywowaliście je w połowie grudnia, będą zgodnie ze stażem abonenckim do końca stycznia/lutego/marca. Zakodują się automatycznie na koniec miesiąca o północy.

 

Nie rozumiem o czym Ty piszesz?! do TV masz za darmo a do SD 18 nie masz? przeciez aneks do obydwu umow jest taki sam "oczekiwanie na multiroom" i wymiana max do konca marca br. (dla umow styczniowych do konca kwietnia). To ze pracujesz w telemarketingu nie oznacza ze wszystko wiesz, nie tylko ty jesteś sprzedawca lub masz ograniczenia w sprzedażny.

 

I na strone cyfra. tv nigdy nie wchodze.

Szczerze mówiąc, nie muszę pracować w telemarketingu, żeby wejść na stronę 15.12 i zauważyć zaznaczonym niebieskim wielokątem Bezpłatny Multiroom do Świątecznego doładowania, żeby kilka dni później już go nie było. Próbowałem Ci jakoś wytłumaczyć, że zapis promocja jest ograniczona oznacza to, że jeśli korzystasz z dwóch kart zastępczych to aneks zastrzega w przypadku braku multiroomu do końca marca to, że oświadczenie dotyczące przedłużenia umowy pozostaje w mocy i zostaniesz z 2 zastępczymi kartami. Jeśli mi nie wierzysz, to zadzwoń na infolinię lub też pogadaj w 4 oczy z dystrybutorem, jak wygląda sytuacja magazynowa z bezpłatnym multiroomem. Zresztą z tego co piszesz i tak zrobisz jak będziesz chciał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...