Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

A ja jestem abo z promocji 2008, mam umowę do 31 stycznia 2010. Z powodów wielu, o których pisac nie bedę bo nie są przyjemne i wesołe, zapomniałem że kończy się mi ta umowa i nie przedłużyłem jej w grudniu. Zadzwoniłem zaraz po Nowym Roku, bo już miałem możliwość oraz była chwila spokoju na przyziemne sprawy, w sprawie przedłużenia: chciałem na 13 miesięcy a konsultant zaproponował mi przy takiej dlugosci jedynie 50% na 9 miesięcy i 4 miesięcy na Canal+ gratis przy Podstawowowym+. Przy 18-miesięcznej 29.90 za Podstawowy+ i C+. I NIC WIĘCEJ. Teraz mam Podstawowy+ i Canal+ i dekoder SD. Za styczen zaplace pełna kwotę 72 zł, ponieważ skonczyly mi sie w grudniu promocje

Kiepsko z tą promo dla obecnego abonenta... Myślicie, że nie mogę nic więcej utargowac - interesuje mnie jednak umowa 13-miesięczna, nie 18-miesięczna. W ostateczności wziąłbym tą dłuższą ale jakby dołożyli do niej coś jeszcze...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiele więcej bym nie liczył. W grudniu do 13-miesięcznej dawali jeszcze HBO na 2 m-ce gratis, ale wtedy dla nowych abo było 4 m-ce, a teraz gdy dla nowych zjechali z 4 na 2, to dla przedłużających może się okazać, że nie będzie wcale, albo góra 1 m-c. Na darmowe filmbox'y nie licz, w grudniu też nie dawali. Za to kanały HD są free na 13 m-cy, no ale Ty masz dekoder SD (i pewnie chcesz mieć nadal, bo wtedy pewnie będzie za 0 zł/m-c) więc i tak nie dostaniesz. Ta druga opcja czyli 18 m-cy, to tylko pakiet i C+ za stałą cenę przez cały okres, nic do niej nie dostaniesz więcej poza darmowym wynajmem dekodera SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum ale ten wątek śledziłem od dłuższego czasu ponieważ chciałem przedłużycz umowe z cyfrą + którą posiadam od promocji świątecznej 2008 i byłem bardzo zadowolony,ale w tym roku bardzo mi zalezało na opcjach HD i dekoderze prv oraz na opcjach canal+ z HD ze wzglądów posiadania nowego TV wolałem opcje HD od SD

 

Aneks zawarłem telefonicznie 31 grudnia 2009 umowa obowiązuje od 1 stycznia

 

Umowa zawarta na 13 miesięcy na pakiet PODSTAWOWY

 

PODSTAWOWY 9 miesięcy z 50% rabatem

paczka canal + na 8 miesięcy z 50% rabatem (miły pan z którym rozmawiałem powiedział ze po 8 miesiącam można dzwonic i starać się o znizke do końca umowy)

5xHD na 13 miecięcy za darmo

canal+ HD do momentu posiadania paczki canal+SD za darmo

paczka HBO SD za dwa miesiące za darmo (po 2 miesiącach prawdopodobnie zrezygnuje więc brałem za rada panna konsultanta bez Hd żeby po wyłączeniu nie stracic opcji HD canal+)

wynajem dekodera PRV za darmo na 13 miesięcy

 

Razem wszystko 36 zł przez 8 miesięcy 9 miesiąc 51 zł 10-13 miesiąc 72 zł canal+ 100% płatny (ale jestem pewny że załapie się jeszcze na jakąś znizke do końca umowy :) ) a pozatym pod konic roku jak się dożyje to znowu jakiś korzystny aneksik

świąteczny :D

 

pytam się więc czy udało mi się max wycisnąć na 13 miesięcy z pakietem PODSTAWOWYM (czy można było jeszcze film boxy dostać?albo coś lepszego :)) bo pan zapierał się ze takiej możliwości nie ma a mi zalerzało na tym aby umowa obowiązywała już od stycznia i dlatego nie sprawdzałem już tego na forum (a wszytskiego człowiek nie zapamietał co czytał) :D bo nie było na to czasu bo o aneksie przypominiałem sobie pod koniec dnia 2o minut przed 18 gdzie infolinia pracowała tylko do 18 więc się szybko załatwiło sprawe :P bo i ja sie spieszyłem na impreze i pan konsultant tak samo :D

 

druga sprawa że nigdzie nie moge dostać PRV nawet tych starszych dostępne są tylko SD a miałem zapewnione telefonicznie że ze straszymi prv nie będzie problemu żeby uzyskać je (pan na infolini powiedział żeby najpier wziąść sobie starszy model PRV który łatwo dostane i moge się szybciej cieszyć jakością HD a pózniej jak już cyfra wyrobi się z produkcją i dostawą PRV PACE 500 to spokojnie sobie na niego wymienie (oby na pewno)

 

jak to jest w końcu ? bo obdzwoniłem całe miasto i nigdzie nie mają zadnych PRV dostępnych ?

 

Nie robie z tego jakiegoś wielkiego HALO i nie jestem jakimś wielkim fanatykiem TV ale nie lubie czegoś takiego :/ jak się podpisuje umowe i obiecuje to i to to raczej fajnie by było się z niej wywiązać a tym bardziej taka wielka firma jak CYFRA+ więc nie rozumie tego jak można coś obiecywać czego nie można dać PRV i dawać coś do ogladania czyli kanały HD których nie można oglądać

 

(i w dodatku mam chodzić dzwonić i pytać się dookoła czy nie ma juz czasem PRV i błagać jeszcze a wręcz kombinować żeby mi dane było sd tuner wymienić na HD)

troszeczke :D podchodzi to pod zal.pl

 

Ale mam mimo wszytsko nadzieje że CYFRA+ mnie jeszcze zaskoczy pozytywnie bo do tej pory byłem bardzo zadowolony z jej usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przeczytał mój poprzedni post (jest zaraz nad Twoim) to właśnie tam napisałem, że filmbox'ów nie dawali dla przedłużających umowę na 13 m-cy, i nikt tu chyba z piszących na forum ich nie dostał w tej opcji przedłużeniowej, zatem dostałeś maksa, którego dawali w grudniu dla umów 13-miesięcznych. Temat dekodera PVR jest tu też wałkowany od kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu stron - tak po prostu jest, że dekoderów PVR jest jak na lekarstwo, uda się, trafisz w jakimś APS to dostaniesz, nie trafisz to czekasz cierpliwie, znowu szukasz aż w końcu trafisz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja mam pytanie odnośnie ostatniej promocji "cyfra powrót". Nie wiem czy to było juz na tapecie tutaj, ale nie podoba mi się jedna rzecz. W grudniu dla abonentów z kończąca się umowa wysyłali propozycje nowych ofert (te na 18 miesiecy po 29 i 42)

 

i tam jak byk pisali...."przez cały okres trwania umowy proponujemy państwu.... wyjątkową cenę 42 za pakiet Komfortowy+..Dodatkowo otrzymujecie Państwo 100% rabatu na Opcję Premium C+ rowniez przez caly okres umowy.....

 

no i zadzwoniłem przedłużyłem telefonicznie na 18 miesęcy.... a teraz dostałem potwierdzenie listowne a tam....

 

"5.Wysokość Stawki Promocyjnej dla Abonenta z niej korzystającego, może ulec zmianie......"

 

Czyli z tą stałą ceną to jest pic na wodę i "chłyt" marketingowy? A jak będą chcieli to zrobią podwyżke tak jak w zeszłym roku (którą de facto dopiero na rachunku zauważyłem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umowa zawarta na 13 miesięcy na pakiet PODSTAWOWY

 

Razem wszystko 36 zł przez 8 miesięcy 9 miesiąc 51 zł 10-13 miesiąc 72 zł canal+ 100% płatny (ale jestem pewny że załapie się jeszcze na jakąś znizke do końca umowy :) ) a pozatym pod konic roku jak się dożyje to znowu jakiś korzystny aneksik

świąteczny :D

 

pytam się więc czy udało mi się max wycisnąć na 13 miesięcy z pakietem PODSTAWOWYM (czy można było jeszcze film boxy dostać?albo coś lepszego :)) bo pan zapierał się ze takiej możliwości nie ma a mi zalerzało na tym aby umowa obowiązywała już od stycznia i dlatego nie sprawdzałem już tego na forum (a wszytskiego człowiek nie zapamietał co czytał) :D bo nie było na to czasu bo o aneksie przypominiałem sobie pod koniec dnia 2o minut przed 18 gdzie infolinia pracowała tylko do 18 więc się szybko załatwiło sprawe :P bo i ja sie spieszyłem na impreze i pan konsultant tak samo :D

 

jak to jest w końcu ? bo obdzwoniłem całe miasto i nigdzie nie mają zadnych PRV dostępnych ?

 

Nie robie z tego jakiegoś wielkiego HALO i nie jestem jakimś wielkim fanatykiem TV ale nie lubie czegoś takiego :/ jak się podpisuje umowe i obiecuje to i to to raczej fajnie by było się z niej wywiązać a tym bardziej taka wielka firma jak CYFRA+ więc nie rozumie tego jak można coś obiecywać czego nie można dać PRV i dawać coś do ogladania czyli kanały HD których nie można oglądać

 

.

 

50 zł srednio za podstawowy na 13 miesiecy to niestety słabe warunki. Do tego niby darmowy PVR który pesymistycznie moze być zamiast 13 znacznie mniej miesięcy z racji niedostępności narazie a darmowa niby opłata zawarta w cenie "leci" cały czas. Za dokładnie taką samą cenę (plus ew dopłata do PVR jak się pokażą) można było mieć na 18-miesięcy komfort - 5 m-cy HBO filmboxy i wszystkie pakietowe HD w cenie, multiroom . Wiem że to pół roku dłużej ale wybór przez ten czas znacznie poszerzony i cena niezmienna. Też myślalem o rocznym kontrakcie ale myślenie tylko o promocjach na święta wyłącza zdrowy rozsądek :) i aby załapać się na grudzień czasem płacimy dużo więcej - na tyle dużo ze można za to kupić kilka miesięcy dodatkowo tego samego pakietu. Podstawowy na 18 miesięcy 18*39,9 to 718 zł a w Twojej promocji 13 m-cy 288zł+51zł+288= 627 zł czyli kwota ta starczy na 16 miesięcy abo w promocji na 18 - reasumując w tym konkretnym przypadku abonament jest do 01.2011 ale zapłacony kwotą która starczyłaby do 04.2011 "bez promocji" o krótszym terminie.Będziesz miał dobre warunki za rok w grudniu ale jak widać opłacone z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zł srednio za podstawowy na 13 miesiecy to niestety słabe warunki. Do tego niby darmowy PVR który pesymistycznie moze być zamiast 13 znacznie mniej miesięcy z racji niedostępności narazie a darmowa niby opłata zawarta w cenie "leci" cały czas. Za dokładnie taką samą cenę (plus ew dopłata do PVR jak się pokażą) można było mieć na 18-miesięcy komfort - 5 m-cy HBO filmboxy i wszystkie pakietowe HD w cenie, multiroom . Wiem że to pół roku dłużej ale wybór przez ten czas znacznie poszerzony i cena niezmienna. Też myślalem o rocznym kontrakcie ale myślenie tylko o promocjach na święta wyłącza zdrowy rozsądek :) i aby załapać się na grudzień czasem płacimy dużo więcej - na tyle dużo ze można za to kupić kilka miesięcy dodatkowo tego samego pakietu. Podstawowy na 18 miesięcy 18*39,9 to 718 zł a w Twojej promocji 13 m-cy 288zł+51zł+288= 627 zł czyli kwota ta starczy na 16 miesięcy abo w promocji na 18 - reasumując w tym konkretnym przypadku abonament jest do 01.2011 ale zapłacony kwotą która starczyłaby do 04.2011 "bez promocji" o krótszym terminie.Będziesz miał dobre warunki za rok w grudniu ale jak widać opłacone z góry.

 

Wydaje mi się monitor, że trochę wprowadzasz szakula w błąd.

Czy multoroom był kiedykolwiek gratis do umowy na 18 miesięcy?

HD w cenie ma, HBO ma na 2 miesiące, a gdy do komfortu doliczysz Canal+ to cena nie wyjdzie Ci taka sama.

Szakul ja myślę że więcej się nie dało wyciągnąć, a skoro chciałeś na rok to oferta jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak multiroom był w promocji na 18 miesięcy w grudniu - dla nowo podpisujących .

Nie bardzo rozumiem co chcesz doliczać do komfortu ? W cenie 49.90 jest komfortowy+ oczywiście juz z paczką z CANAL+ - więc przez 13 miesięcy ktoś płaci za podstawowy a ktoś inny w umowie 18-miesięcznej płaci za komfortowy tyle samo przez 13 miesięcy i mógł wziąć (jako nowy abonent) multiroom gratis i filmoxy jako dodatek - (czy darmowo na cały okres to się okaże bo sa jakieś niejasności jeszcze ale pewnie tak) oczywiście wspominam o tym tylko przy okazji bo to inny pakiet i musi byc w innej nieco cenie choć przez rok jest w takiej samej.

 

Chciałem tylko pokazać ze umowa jest na 13 miesięcy a zapłacone za 16 miesięcy oczywiście tutaj juz mowa o podstawowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N przy umowie przez internet daje N Film gratis przez pół roku

 

Dzisiaj słucham radia i słyszę reklamę Cyfry+ a w niej specjalna oferta przez internet cyfry +.Wchodzę na stronę cyfry

http://konfigurator.cyfraplus.pl/doladowanie

wybieram komfortowy z Canal+ dodaje paczkę Filmbox,przechodzę do następnego etapu umowę mam zaznaczoną 18 miesięczną umowę i co widzę Filmbox gratis przez 13 miesięcy.A u dystrybutora pytam się i jest dalej 18 miesięcy

 

Czy Cyfra ma użytkownika Internetu za D.... ,Bonifikata w postaci obcięcia 5 miesięcy pakietu Filmbox oj nieładnie :evil:

 

Tyle ze jest napisane w regulaminie ze oferta nie stanowi oferty handlowej i kilka paragrafów

 

Bo by można było przekazać to dalej ze Cyfra stosuje nieuczciwe praktyki.Nie wolno wprowadzać ludzi w błąd. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monitor

Ja mam podobna ofertę jak szakun z tym, że c+ przez 4 m-ce free (decyzja podjęta dzięki temu forum) i myślę, że jest to dobra oferta, po okresie darmowym zrezygnuję z HBO (notabene totalne dno) i C+ lub będę włączał C+ co 2 miesiące i sam sobie zrobię promocję 50 % ;-). Płacę więc 21 zł za podstawowy przez 9 m-cy a w listopadzie ew. w grudniu znów aneks, czyli zapłacę pełną kwotę za 2 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N przy umowie przez internet daje N Film gratis przez pół roku

 

Dzisiaj słucham radia i słyszę reklamę Cyfry+ a w niej specjalna oferta przez internet cyfry +.Wchodzę na stronę cyfry

http://konfigurator.cyfraplus.pl/doladowanie

wybieram komfortowy z Canal+ dodaje paczkę Filmbox,przechodzę do następnego etapu umowę mam zaznaczoną 18 miesięczną umowę i co widzę Filmbox gratis przez 13 miesięcy.A u dystrybutora pytam się i jest dalej 18 miesięcy

 

Czy Cyfra ma użytkownika Internetu za D.... ,Bonifikata w postaci obcięcia 5 miesięcy pakietu Filmbox oj nieładnie :evil:

 

Tyle ze jest napisane w regulaminie ze oferta nie stanowi oferty handlowej i kilka paragrafów

 

Bo by można było przekazać to dalej ze Cyfra stosuje nieuczciwe praktyki.Nie wolno wprowadzać ludzi w błąd. :read:

 

 

To samo dotyczy opcji hd. :? To może być jakiś błąd jeśli chodzi o sam konfigurator ponieważ na stronie cyfry: http://www.cyfraplus.pl/09_pro_promocje ... ientow.htm opcje filmbox a także wszystkie hd są gratis przez cały okres umowy. Co ciekawe wybierając umowę na 13 miesięcy zarówno filmbox jak i hd pozostają gratis do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj opcji :szukaj: lub przejrzyj ten wątek. Niedawno ktoś zadał to pytanie na forum i uzyskał na nie odpowiedź. Z tego co pamiętam to możesz wziąć dwa tunki Sagem na własność...

 

dokładnie rj7rad w niedzielę zadałeś to pytanie i Ci odpowiedziałem, miałeś wczoraj wybrać się do punkty Cyfry + i się wieczorem pochwalić co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam takie pytanie: orientujecie się może czy jest możliwe coś takiego jak anulowanie obecnej umowy i jednocześnie podpisanie drugiej? ;/ Kończy mi się umowa z Polsatem na dniach i stoję przed dylematem... U siebie w pokoju mam Cyfrę+ pakiet powitalny+ i opcję Canal+, w drugim jest właśnie Cyfrowy Polsat, pakiet familijny. Oferują mi to co jest dla nowych abonentów 6 miesięcy gratis oraz hbo bodajże 3 miesiące gratis (umowa na 24 miesiące), ale jakoś mnie ta oferta nie zadowala, w Cyfrze już mam chyba ponad połowę umowy za sobą... I właśnie chciałbym aby anulowali mi tą umowę i chciałbym zawrzeć nową w tej promocji przedłużonej na 18 miesięcy z pakietem komfortowym+, multiroomem i dekoderem pvr... Razem byłoby około 60 zł, obecnie płacę niecałe 40. Jak myślicie, jest szansa, że mógłbym takie coś dostać? Bo sam już nie wiem co robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj opcji :szukaj: lub przejrzyj ten wątek. Niedawno ktoś zadał to pytanie na forum i uzyskał na nie odpowiedź. Z tego co pamiętam to możesz wziąć dwa tunki Sagem na własność...

 

dokładnie rj7rad w niedzielę zadałeś to pytanie i Ci odpowiedziałem, miałeś wczoraj wybrać się do punkty Cyfry + i się wieczorem pochwalić co i jak :wink:

 

 

Tak wiem, ale widzę, że ostatnio zaszły jakieś zmiany dlatego piszę ;)

A co do podpisania umowy to rzeczywiście nie zrobiłem tego, bo nie miałem czasu jakoś. Dziś wysłałem żonę.. Przyjechała zbulwersowana, bo konsultanci powiedzieli jej że multiroom gratis dostępny tylko w Preztiżu+ z TV ..

 

Jutro sam będę musiał się za to zabrać, bo widzę, że sami nie widzą co mówią w tych salonach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam takie pytanie: orientujecie się może czy jest możliwe coś takiego jak anulowanie obecnej umowy i jednocześnie podpisanie drugiej? ;/ Kończy mi się umowa z Polsatem na dniach i stoję przed dylematem... U siebie w pokoju mam Cyfrę+ pakiet powitalny+ i opcję Canal+, w drugim jest właśnie Cyfrowy Polsat, pakiet familijny. Oferują mi to co jest dla nowych abonentów 6 miesięcy gratis oraz hbo bodajże 3 miesiące gratis (umowa na 24 miesiące), ale jakoś mnie ta oferta nie zadowala, w Cyfrze już mam chyba ponad połowę umowy za sobą... I właśnie chciałbym aby anulowali mi tą umowę i chciałbym zawrzeć nową w tej promocji przedłużonej na 18 miesięcy z pakietem komfortowym+, multiroomem i dekoderem pvr... Razem byłoby około 60 zł, obecnie płacę niecałe 40. Jak myślicie, jest szansa, że mógłbym takie coś dostać? Bo sam już nie wiem co robić...

 

Umowy to na pewno Ci nie "anulują". Możesz co najwyżej ją teraz zerwać, ale pewnie są za to jakieś kary (raczej niemałe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, słyszałem o takich przypadkach, że szli czasem abonentowi na rękę. W końcu związałbym się z nimi na kolejne 18 miesięcy i płaciłbym więcej niż dotychczas... Może napiszę do nich i zobaczymy...

@Filek: aż tak długo to nie jestem no ale chcę się z nimi związać na dłużej... Bo inaczej to pewnie wzięty będzie Polsat, a z usług Cyfry za pewne zrezygnuję po zakończeniu umowy, bo Polsat daje jeszcze ten dekoder z pakietem mini opłaconym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak wiem, ale widzę, że ostatnio zaszły jakieś zmiany dlatego piszę ;)

A co do podpisania umowy to rzeczywiście nie zrobiłem tego, bo nie miałem czasu jakoś. Dziś wysłałem żonę.. Przyjechała zbulwersowana, bo konsultanci powiedzieli jej że multiroom gratis dostępny tylko w Preztiżu+ z TV ..

 

Jutro sam będę musiał się za to zabrać, bo widzę, że sami nie widzą co mówią w tych salonach..

 

rj7rad zmiany tylko podstawowe, czytaj zmiana nazwy promocji + Thomson SD na sprzedaż za 79 zł. Multiroom na pewno dostaniesz do komfortowego przy umowie na 18 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Przy 18-miesięcznej 29.90 za Podstawowy+ i C+. I NIC WIĘCEJ. Teraz mam Podstawowy+ i Canal+ i dekoder SD. Za styczen zaplace pełna kwotę 72 zł, ponieważ skonczyly mi sie w grudniu promocje

Kiepsko z tą promo dla obecnego abonenta... Myślicie, że nie mogę nic więcej utargowac - interesuje mnie jednak umowa 13-miesięczna, nie 18-miesięczna. W ostateczności wziąłbym tą dłuższą ale jakby dołożyli do niej coś jeszcze...

 

Pzdr

Faktycznie strasznie marnie. To, co masz w standardzie za 72,80zł dostajesz za 29. Lipa straszna. Rozumiem, że niektórzy są bardzo rozpieszczeni po okrągłych urodzinach Cyfry+ w 2008, ale takie posty to już chyba przesada. Nic lepszego nie będzie. Czekaj dalej, jak znikną promocje.

@drex1

Przy 18m-c 29/42 cena jest stała i nie podlega zmianom przez cały Okres Minimalny. Pismo dotyczy innych wariantów.

@Radix

Błąd na stronie. Filmbox jest na 18 miesięcy przy 18 miesięcznej umowie.

@Filek1963

Nie wiem po co opowiadasz takie bzdury. Staż nie ma nic do rzeczy, Regulamin obowiązuje wszystkich.

@Damian1207

Nie rozumiem, co oznacza "pójście na rękę". Okres Minimalny to Okres Minimalny i nie ma możliwości zerwania umowy, bo chcesz podpisać drugą. Jeśli masz umowę w czasie nieokreślonym, to jak najbardziej możesz wejść w jedną z promocji, które tu przedstawiamy, ale przedłużeniową. A w ofertach przedłużeniowych nie proponujemy multirooma, za to w paru wariantach oferujemy bezpłatne użytkowanie dekoderów na czas umowy bez dzierżawy, co dla nowych klientów jest niemożliwe. Stąd też chciałem obalić mit, że lepiej zerwać umowę niż przedłużyć - dajemy w tym momencie, za wyjątkiem multiroom, dokładnie to samo co w punktach, a oferty 29/42 nawet tam nie ma.

@r7rad

Na pewno konsultant nie powiedział, że multiroom jest GRATIS do prestiżowego. Multiroom jest do prestiżowego płatny 15zł/m-c, gdy staż abonencki wynosi min. 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...