Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Michal218... z tego co piszesz rozumiem, że jesteś fanem sportu i TVP HD nie spełnia w tym zakresie twoich wymagań - ja sportu nie oglądam więc nie wiem jak z tym jest ale w innych aspektach uważam, że jest to i jakościowo i zawartościowo:-) bardzo dobry kanał... Cejrowski, House i inne seriale w HD świetnie się ogląda. I dlatego bardzo bym chciał aby TVP HD pojawił się w Cyfrze + wraz z HISTORY HD.

 

Rallyrychu.... no ja już tego nie chciałem pisać:-) ale masz rację oczywiście.

 

 

PS. TVP sobie bardzo dużo kasy woła za możliwość reemisji TVP HD w kablu i w platformach sat pewnie też, no ale nkę stać a Cyfry nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znn proszę bardzo https://satkurier.pl/news/48762/nowe-spo ... talia.html

 

Do tego dochodzą kanały SKY UK HD oraz kilka Niemieckich,temat był nie raz poruszany na łamach satkuriera i forach internetowych.

Mamy kiepski bitrate dlatego ze mamy upchane kanały na transporderach.O niebo lepiej jest na Astrze i Astrze 2.Ale i Sky Italia ma perełki ale dlatego ze ma specjalną umowę z Eutelsatem i najwięcej transporderów.

 

Ok na plazmie wszystko jest ok ale TV LED jest następcą TV LCD i tam musi być wysoki Bitrate.Takie telewizory będą wypierać za dwa lata TV LCD,i w tedy rozpocznie się na nowo lament o fatalną jakość Polskich programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale co wynika z tego linku? ja tam danych o bitrate nie widzę a Ty widzisz?

Pytałem, który kanał ma lepszy bitrate od Canal+Film HD ?

Dla ułatwienia koder C+Film hd ma statystykę vbr ustawioną od 7 do 17,5 sorki dokladniej sprawdziłem do 20 Mbps.

 

Oczywiście to jeden wyjątek, prawdą jest że nasi nadawcy oscylują średnio 5,5 do 8 Mbps a Polsat dostarczający hbo hd dla wszystkich to średnio 4,5Mbps i to jest masakra. Ostatnio widzę, że się poprawiło troszkę hbo HD srednio 6.45. Posprawdzałem na linowsacie i naniosłem poprawki w poście. Ale to tak naprawdę te posty są do skasowania w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok na plazmie wszystko jest ok ale TV LED jest następcą TV LCD i tam musi być wysoki Bitrate.Takie telewizory będą wypierać za dwa lata TV LCD,i w tedy rozpocznie się na nowo lament o fatalną jakość Polskich programów.

 

LED nie jest zadnym nastepca LCD, nastepca bedzie OLED, a LED to tylko podswietlenie diodami matrycy w LCD stad taka nazwa, niech cie w blad nie wprowadza kategoria w wyszukiwarkach jak i allegro. Swoja droga kto wpadl na pomysl by utworzyc tam nowy dzial LED TV, jakas paranoja... ale coz ludzie nie wszystko wiedza i w to uwierza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jestem zdziwiony, że jako nowy abonent nie dostałeś dekodera od ręki i czekasz już miesiąc. Radzę się udać do innego punktu dystrybucyjnego, wykaz punktów znajdziesz na stronie, z wyszczególnionymi tymi, które prowadzą dystrybucję PVR-ów, bo ten chyba w kulki sobie leci trochę.

Pace'ów obecnie jest naprawdę bardzo mało, ale powinno już niedługo ruszyć z kopyta, więc jeśli zechcesz na niego zaczekać - będziesz go mógł mieć, bo w umowie nie ma zapisu czy to ma być Philips czy Pace - po prostu PVR. Myślę, że w lutym sytuacja ustabilizuje się zarówno dla nowych, jak i przedłużeniowych abonentów, bo okres grudzień-styczeń jest naprawdę gorący i nagrywamy teraz bardzo dużo aneksów przedłużeniowych, a i w punktach w grudniu większy ruch niż w ciągu całego roku.

Łączę cyfrowe pozdrowienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podpisując umowę na Pakiet Podstawowy+ (13 miesięcy) w promocji 50% taniej przez 9 miesięcy, mam Canal+, HBO i Cinemax gratis przez 4 miesiące. Po tych 4 miesiącach myślałem o zostawieniu tylko Pakietu Podstawowego+. Ile bym płacił za Canal+, jeśli zrezygnowałbym po tych 4 miesiącach tylko z HBO i Cinemaxów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29,90zł/m-c

 

Przy okazji mam gorącą prośbę i apel do WSZYSTKICH - nie podawajcie numeru do działu utrzymania abonenta - czyli 310 45 46 lub 65 wśród znajomych jako numer pod który "łatwiej się dodzwonić", bo my nie jesteśmy infolinią ogólną i nie zajmujemy się płatnościami, odłączaniem kanałów, tłumaczeniem czy coś nie działa. Tworzą się kolejki i nie dajecie w ten sposób dodzwonić się ludziom, którzy naprawdę by chcieli pogadać o swoich umowach. Jeśli możecie - przekażcie to swoim znajomym. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deadprinceaj daj spokój powinieneś wiedzieć ze pvr nie ma w apsach a infolinia z upartością maniaka wysyła klientów ze mają odebrać sprzęt tylko jaki i skąd dlatego daj spokój z tą propagandą po to została wprowadzona procedura w oczekiwaniu na pvra jak się nie mylę dotyczy to wszystkich nawet telesprzedaż chyba ze jesteś wyjątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z infolinii ani telesprzedaży, więc pudło, a poza tym jakoś nawet wnioskując z postów, są abonenci którzy odebrali PVR-y w ciągu miesiąca, więc nie mów mi, że ich nigdzie nie ma, bo w pojedynczych punktach są, a nowi abonenci mają do nich zresztą pierwszeństwo. Propagandę to może ty siejesz, bo uogólniłeś mojego posta tak, że wyszło, że na prawo i lewo proponuję PVR-y. Wiadomo, że jest z nimi problem, ale skoro nie ma ich Twoim zdaniem WCALE w apsach to dziwne, że niejeden abonent mówi, że widział philipsy w punkcie. Zresztą mateusz podpisywał nową umowę, a nie przedłużał, więc dla niego dekoder i tak będzie szybciej. Skoro jesteś tak dobrze zorientowany, to o tym fakcie też powinieneś wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

To mój pierwszy post na tym forum ;) Czytałem wcześniejsze posty, ale nie mogę doszukać się jasnej odpowiedzi.

 

Otóż chciałbym wziąć sobie:

* Pakiet Komfortowy +

* Canal+ (gratis 18 miesięcy)

* Filmbox (gratis 18 miesięcy)

* HBO (gratis przez 5 miesięcy)

* HD (gratis 18 miesięcy)

* Multiroom (gratis 18 miesięcy)

 

Umowa na 18 miesięcy.

Miesięczny abonament 49,90zł.

 

Czy coś takiego jest w ogóle możliwe. Sądzę tak w oparciu na wcześniejszych postach oraz stronie cyfry+.

 

Proszę o odpowiedź i jako, że mam okazję, życzę wszystkiego co najlepsze w nowym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś przypadkiem czy istnieje możliwość wydzierżawienia od Cyfry+ najzwyklejszego dekodera HD w trakcie trwania umowy? Jeśli jest na to szansa to ile taka przyjemność kosztuje? 10zł czy 20zł miesięcznie? Nadmieniam, że przy przedłużaniu swojej umowy kupiłem terminal SD.

 

@deadprince

Czy Ty czytałeś w ogóle regulamin tego forum?

Za każdym razem albo piszesz po kilka postów pod sobą zamiast użyć opcji EDYTUJ albo w kółko cytujesz posty na które odpowiadasz pomimo, że znajdują się one bezpośrednio nad Twoją odpowiedzią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż chciałbym wziąć sobie:

...

* Canal+ (gratis 18 miesięcy)

...

* HBO (gratis przez 5 miesięcy)

* HD (gratis 18 miesięcy)

...

 

Umowa na 18 miesięcy.

...

 

nie wiem czy jest taka możliwość, ale jeżeli by była i chciałbyś zrezygnować z opcji HBO po tych 5 miesiącach to nie bierz opcji Premium HD tylko samo C+ Film HD i C+ Sport HD. Jeżeli weźmiesz jeszcze HBO HD i będziesz miał napisane PREMIUM HD to po odłączeniu opcji HBO stracisz zniżkę na C+ HD i będziesz musiał płacić 6 PLN za te 2 kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś przypadkiem czy istnieje możliwość wydzierżawienia od Cyfry+ najzwyklejszego dekodera HD w trakcie trwania umowy? Jeśli jest na to szansa to ile taka przyjemność kosztuje? 10zł czy 20zł miesięcznie? Nadmieniam, że przy przedłużaniu swojej umowy kupiłem terminal SD.

 

@deadprince

Czy Ty czytałeś w ogóle regulamin tego forum?

Za każdym razem albo piszesz po kilka postów pod sobą zamiast użyć opcji EDYTUJ albo w kółko cytujesz posty na które odpowiadasz pomimo, że znajdują się one bezpośrednio nad Twoją odpowiedzią...

1. Dekoderów HD już Cyfra+ nie oferuje.

2. Nie za każdym.

 

@rj7rad

No jak to? Stała cena, czyli nie zmieni się w trakcie trwania umowy, nawet wskutek ewentualnych podwyżek.

Bezpłatnego multiroom już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...