Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do satoon

 

Większość zostaje ze względu na niedostępną dla konkurencji ofertę programową (można to nazwać oryginalną dla tej platformy ) - sprzęt aczkolwiek bardzo ważny i faktycznie w 21 wieku bardzo kulejący w Cyfrze to jednak tylko i wyłącznie sprzęt a sprzętu oglądać się nie da. Ogromny minus cyfry to przestarzały a co najwazniejsze NIEDOSTĘPNY w odpowiedniej ilości sprzęt, konkurencja pod tym względem jest o niebo wyżej. Ale po rozpatrzeniu na zimno okazuje się ze sam super sprzęt to za mało by spędzić miło wolny czas.Sprzętem Cyfra leży ale w końcu sprawiła ze ceny są już konkurencyjne i o to chodzi (choć i tak króluje przekonanie ze "cyfra jest bardzo dobra ale strasznie droga") W każdym razie mam nadzieje ze C weźmie sobie na poważnie do serca swoje bolączki bo konkurencja prędzej czy później będzie mieć lepsze kanały a wtedy nie wystarczy już "jechać na opinii" bo ludzie potrafią wybierać to co lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A ja mam takie pytanie.

 

Ostatniego dnia listopada podpisałem umowę na pakiet komfortowy, szczęśliwie udało mi się dostać multiroom i dekoder pvr ( co prawda philips, ale jak na razie nie narzekam) od razu, tylko jeszcze tv...

 

można gdzieś zadzwonić do cyfry, żeby się dowiedzieć kiedy będzie czy trzeba cierpliwie czekać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru za rok z platformy N rezygnować bo zależy mi na kanałach HD i dobrym dekoderze PVR ! Co nie powiem że konsultanci Cyfry+ nie zaoferowali mi takiej oferty

 

Mam obydwa dekodery PVR cyfry i n-ki z nki zrezygnuję w lecie ( umowa) . Co do sprzętu jak cyfra poprawi EPG na swoich dekoderach to w zasadzie te dekodery niczym się nie różnią.. .. Wadą dekoderów n-ki jest brak stacji radiowych satelitarnych trzeba podłączyć Internet by stajcie radiowe aktywować.. podejście do stacji radiowych na tunerach nkj-i jest jedynym idiotyzmem tego rodzaju chyba na świecie..

Moim zdaniem tunery n-ki są bardziej podatne na awarię znam klientów którzy w ciągu roku mają 4 tuner n-ki...(stare tunery n-ki PVR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny minus cyfry to przestarzały a co najwazniejsze NIEDOSTĘPNY w odpowiedniej ilości sprzęt

Raczej nie przestarzały bo technologicznie tunery cyfry sa nowsze od n-ki cyfra tuner PVR wprowadza dopiero pod koniec 2008 roku gdy n=ki dekoder wprowadzony jest dwa lata wcześniej..

Wada tunerów nk-i jest słabe oprogramowanie.. słabsze jak tunerów n-ki.. Po ostatnich aktualizacjach softu cyfry poprawiono wiele.. Np. poprawiono tragiczne EPG ( wcześniej) . No i trudniejszy w obsłudze jest dekoder cyfry niż n-ki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy za rok jak będziesz składał rezygnację z N, czy ktoś się Tobą od nich zainteresuje :)

Nie mam zamiaru za rok z platformy N rezygnować bo zależy mi na kanałach HD i dobrym dekoderze PVR ! Co nie powiem że konsultanci Cyfry+ nie zaoferowali mi takiej oferty ... :roll:

Są gusta i guściki, ale dla mnie TVN, TVP, MGM, nFilm, nFilm 2 i nSport w HD to żadne kanały HD.

 

@Komar

Jeśli podpisywałeś umowę 30.11, to telewizor przyjdzie w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzieś jeszcze trafiłem na informację, że te właściwe tv się skończyły i na razie dają jakieś zastępcze, prawda to ?? bo jakoś za bardzo nie chce mi się wierzyć, że dadzą tv który później zamienią na inny

 

Nie ma takiej możliwości, by Cyfra+ nie dostarczyła telewizora, a już jakiś zastępczy telewizor to jakaś bujda na resorach. Wszyscy dostaną telewizory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Są gusta i guściki, ale dla mnie TVN, TVP, MGM, nFilm, nFilm 2 i nSport w HD to żadne kanały HD

 

TVP HD nie jest kanałem HD???? Większej bzdury nie czytałem dawno. Dołączać ten kanał do C+ a nie żyłować kasy i jeszcze czarny PR robić. Jak był za darmo przez moment z astry to pierwsi dołączyliście do go listy teraz jak zakodowany to wysłannik pisze, że to nie hd, a ekskluzywna Cyfra udaje, że takiego kanału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanal moze i HD,ale tresc w nim zawarta,nie upowaznia do nazywania go kanalem...Ciagle powtorki,zamiast np transmisji sportowej realizowanej zreszta w tej jakosci...czyli jest transmisja np w TVP 1 i Eurosporcie HD(lub np ZDF HD),a na TVP HD leci sobie powtorka odcinka jakiegos tam serialu...Dopoki nie bedzie normalnej ramowki,to ten kanalik nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Idąc takim tokiem myślenia.. Nat Geo HD, Canal+Film HD, Discovery HD, MTV HD, i wszystkie inne kanaliki są bez sensu - wszystkie walą powtórki aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pewnie czarno białe ;) też w to nie wierzyłem, ale gdzieś się spotkałem z takimi bredniami. ciekawe jak jeszcze długo poczekam

telewizor zastępczy (tak w ogóle to monitor z funkcją TV) odnosi się do tego że wysyłają troszkę inny model niż ten podany w ulotkach a nie że będą je potem wymieniać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówicie o kanałach HD,a ich nie ma są podróbki HD.Widziałem Canal+ HD na 40 calowym TV LED,pixsele dało się ujrzeć przy szybkich akcjach.Lepszą jakość ma Bluray czy PS3,Da wam ktoś porządny kanał HD za darmo chyba oszaleli by.Kanały HD z zachodu mają 2 razy większy Bitrate,ale tam ludzie mają pieniądze i słono za nie płacą.Prędzej będzie porządny kanał HD na Białorusi niż u nas :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam 50 cali na Canal+filmHD jakoś nie widzę pixeli.

Radix Pokaż mi jakie to kanały i w jakich platformach mają 2 x wyższy bitrate niż C+FilmHD?sportHD, ale konkretnie pasmo, nadawca i nazwa. A nie powielasz teksty z przeszłości - ułatwie Ci - zmieniono prawie wszędzie sprzęt i nadają z vbr a nie ze stałym pasmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwał tak zwał ;) a wiesz może jaki to model, różni się jakoś bardzo od tego pierwszego :?

Kilka stron wstecz ktoś na forum pisał jaki to model dokładnie ale nie znalazłem go na stronie LG więc ciężko porównać.

 

Ja mam 50 cali na Canal+filmHD jakoś nie widzę pixeli.

Bo Ty masz plazmę a On oglądał na LCD a to duża różnica. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc takim tokiem myślenia.. Nat Geo HD, Canal+Film HD, Discovery HD, MTV HD, i wszystkie inne kanaliki są bez sensu - wszystkie walą powtórki aż miło.

Chyba nie zrozumiales o co mi chodzilo.Wymienione przez Ciebie kanaly,to kanaly typowo filmowe,przyrodnicze,dokumentalne,badz muzyczne,natomiast TVP HD-to chyba jednak kanal ogolnotematyczny,gdzie w ramowce powinno zawierac sie wszystko,co jest w jakosci HD,a emituje to TVP 1,2 i sport.Jesli wiec przykladowo dzis o 15 mamy skoki w jakosci HD,a o 17 mecz Polska-Fidzi tez w HD,to chce to ogladac w HD,a nie w tym czasie puszczaja mi po raz trzeci powtorke odcinka serialu o lekarzach w Lesnej Gorze.Ten serial mozna przeciez wyemitowac o innej porze,kiedy nie ma nic,co mozna transmitowac w HD na zywo(nie tylko sport).Stad mam takie podejscie do tego kanalu.Korzystac probowalem,kiedy byl dostepny z Astry,ale nie dalo sie tam nic ciekawego obejrzec na zywo,pomimo,ze gdzie indziej to bylo w HD,a w TVP tylko w SD.Kanal nie wykorzystuje zupelnie swoich mozliwosci,a przez to i nie spelnia swej roli zupelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...