Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie coś jest nie tak ze mną czy z Cyfrą?

 

Wparowałem dziś do punktu wziąć na 13mieś komfort+ z c+ za 54,90/mc + hd za free.

 

Pani umowę leciała i doszło do wyboru dekodera. Mówię, poproszę sagema za 1gr. Pani mówi, nie będzie Pan mógł na tym oglądać programów hd. Mówię, wiem jestem świadomy, dekoder biorę jako zapasowy, mam swój hd.

Mówię trudno to wezmę pace 500gb pvr hd, a Pani mówi nie ,będą za ok miesiąc. JA mówie to co teraz?. Ona dam Panu dekoder SD a jak się pojawią hd to wymienimy. Ja mówie bez sensu, i gdzie tu logika chce się hd programy i dekoder sd to nie da rady, ale dekoder sd i programy hd to proszę bardzo ?? :(

 

I niestety tu czar prysł. Zdziwiłem się i wyszedłem z punktu. Nie można wziąć komfortowego z opcjami hd i wybrać dekodera sd?

Czy ten idiotyzm to prawda? Co ma piernik do wiatraka? To chyba moja sprawa jaki dekoder biorę? Przecież będę im płacić za pakiet+canal 54,90x13, a oni mi żałują złomu 10letniego ?

 

Czy tak rzeczywiście jest?

Proszę o info. Interesuje mnie jakikolwiek odbiornik sd z aktualnej promocji niech sobie leży w domu

Jeśli rzeczywiście nie da sie komfort+canal+opcje hd z dekoderem SD, to czy nie biorąc żadnego dekodera nie dostanę jakiejś lepszej propozycji?

 

Panowie jeszcze jedno Jak cyfra liczy te 13mieś umowy, skoro styczeń jest za free. POdpisując umowę np dziś 6-01-2010 do kiedy ona obowiązuje do 6-02-2011 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wziasc tuner SD tyle ze na wynajem (w oczekiwaniu na HD) wiec go nie sprzedasz. Potem nie odbierasz HD i jedziesz do konca umowy na SD.

 

Umowa w twoim wypadku jest platna od 1 lutego do ostatniego lutego 2011.

 

Na przyszlość przeczytaj to co napisales przed wyslaniem posta bo te zdania sensu nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to dostajesz do przeczytania regulamin i zasady promocji żebyś wiedział co się czeka i co akceptujesz... i w żaden sposób nie można tego nazwać wyrolowaniem... więc nie wiem po co ten żal...

Akurat przedłużając telefonicznie słuchasz formułki recytowanej z prędkością reklamy leków a papier przychodzi po kilku-kilkunastu dniach i dopiero wtedy okazuje się czy jesteś wyrolowany czy nie. I tu ujawnia się przewaga podpisywania umowy w punkcie. Ja mam zwyczaj czytać zanim podpiszę i pierwszą umowę z Cyfrą gość musiał mi poprawiać 2 razy zanim trafił krzyżykami w opcje, o które go poprosiłem.

Przy przedłużaniu konsultant najwyraźniej nie trafił. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wziasc tuner SD tyle ze na wynajem (w oczekiwaniu na HD) wiec go nie sprzedasz. Potem nie odbierasz HD i jedziesz do konca umowy na SD.

 

Umowa w twoim wypadku jest platna od 1 lutego do ostatniego lutego 2011.

 

 

jaki jest tego sens?

 

sd na wynajem też jest 10zł/mieś. Moim głównym celem było uzyskanie SD na własność.

 

Czyli umowa jest na 14mieś? Przecież powinna się skończyć 5 lutego 2011. Czyli ten miesiąc za free to ściema?

 

Reasumując nie ma możliwości wzięcia na własność dekodera SD podpisując umowe na opcje HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli umowa jest na 14mieś? Przecież powinna się skończyć 5 lutego 2011. Czyli ten miesiąc za free to ściema?

 

Reasumując nie ma możliwości wzięcia na własność dekodera SD podpisując umowe na opcje HD?

 

Pierwszy niepełny miesiac jest gratis, czyli umowa od 1lutego jest juz platna i 13 miesiecy trwa (czyli do konca 02.2011). Mam nadzieje że to już jasne.

Nie słyszalem o tym żeby dawali dekodery SD do pakietu z HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah szczerze mówiąc umowa przez telefon to trochę śmieszne ;)

Myślałem, że przy zamówieniu telefonicznym kurier przywozi wszystkie "graty" i umowę do podpisania, tak jak to jest chociażby w neostradzie ;)

To byłoby o wiele uczciwsze rozwiązanie. Ale wtedy abonent mógłby przez przypadek przeczytać warunki i pewnie z 80% nie dałoby się wyrolować. I diabli biorą rekord liczby abonentów :-)

Tak na marginesie, odkąd pojawił się watek nieścisłości w umowach przedłużeniowych, "przedstawiciele" Cyfry dziwnie zamilkli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info co do dekoderów.

 

 

Licząc 13 miesięcy od daty podpisania umowy 6 stycznia 2010 to powinna się skończyć 5 lutego 2011. Tak chyba z logiki wynika. JAk się kończy ostatniego dnia lutego 2011 to teoretycznie jest dalej 13mies, ale pobierają opłatę za luty, więc stawiam że ten pierwszy miesiąc to pic na wodę, bo i tak abo się płaci 13x54,90 więc styczeń nie jest za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podpisuje nowych umow przez telefon, mozliwe jest tylko przedluzenie istniejącej już umowy dzieki aneksowi. Zresztą nikt do tego nie zmusza więc nie wiem o co ale :)

Watpliwosci i niescislosci w umowach byly omawiane już dwa miesiące temu i przedstawiciele jakos nie zamilkli, ale ludziom chce sie czytac tylko ostatnich kilka postów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info co do dekoderów.

 

 

Licząc 13 miesięcy od daty podpisania umowy 6 stycznia 2010 to powinna się skończyć 5 lutego 2011. Tak chyba z logiki wynika. JAk się kończy ostatniego dnia lutego 2011 to teoretycznie jest dalej 13mies, ale pobierają opłatę za luty, więc stawiam że ten pierwszy miesiąc to pic na wodę, bo i tak abo się płaci 13x54,90 więc styczeń nie jest za free

 

 

Podpisujesz w danym miesiącu umowę i ten miesiąc jest darmowy a umowa biegnie od 1 dnia następnego miesiąca - zapłacisz za 13 miesięcy od 1 lutego a styczeń to własnie ten miesiąc free - jaśniej się nie da. Kto Ci nagadał, że podpisując umowę na 13 miesięcy płacisz za 12 ? Płacisz za 13 a gratis jest czasem 1 dzień a czasem 30 dni pierwszego miesiąca - zależnie kiedy podpiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podpisuje nowych umow przez telefon, mozliwe jest tylko przedluzenie istniejącej już umowy dzieki aneksowi. Zresztą nikt do tego nie zmusza więc nie wiem o co ale :)

Watpliwosci i niescislosci w umowach byly omawiane już dwa miesiące temu i przedstawiciele jakos nie zamilkli, ale ludziom chce sie czytac tylko ostatnich kilka postów...

Był kiedyś taki skecz "jak Pan masz chwilkie czasu, to Pan idź na film, na którym Pan jeszcze nie byłeś". Tu zamiast film wstawiamy ostatnie 1000 postów. :lol2: A tak poważnie, pomijając już zwykły brak czujności podczas odsłuchiwania formułki, nie ma żadnej możliwości szybkiego poprawienia ewentualnego błędu konsultanta (posądzanie wielkodusznej Cyfry o podstęp oczywiście z obrzydzeniem odrzucamy ;-) ). Jesteśmy przekonani że dostaliśmy super ofertę. Potem okazuje się, że nie całkiem super, ale zgoda jest nieodwołalna. Co ciekawe, jest to zdaje się całkowicie legalne :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podpisuje nowych umow przez telefon, mozliwe jest tylko przedluzenie istniejącej już umowy dzieki aneksowi. Zresztą nikt do tego nie zmusza więc nie wiem o co ale :)

Watpliwosci i niescislosci w umowach byly omawiane już dwa miesiące temu i przedstawiciele jakos nie zamilkli, ale ludziom chce sie czytac tylko ostatnich kilka postów...

 

 

No właśnie tak mi się wydawało. Przecież mogliby "wypisać" co chcą na takiej umowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wziasc tuner SD tyle ze na wynajem (w oczekiwaniu na HD) wiec go nie sprzedasz. Potem nie odbierasz HD i jedziesz do konca umowy na SD.

 

Umowa w twoim wypadku jest platna od 1 lutego do ostatniego lutego 2011.

 

 

jaki jest tego sens?

 

sd na wynajem też jest 10zł/mieś. Moim głównym celem było uzyskanie SD na własność.

 

Czyli umowa jest na 14mieś? Przecież powinna się skończyć 5 lutego 2011. Czyli ten miesiąc za free to ściema?

 

Reasumując nie ma możliwości wzięcia na własność dekodera SD podpisując umowe na opcje HD?

 

Jeżeli weźmiesz SD w oczekiwaniu na HD to do czasu jego wymiany na HD nie płacisz za wynajem. (dobry sposób na ominięcie opłaty 10 zł za SD)

Według regulaminu musisz go wymienić do końca marca, ale jak tego nie zrobisz to nie ma za to żadnych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a to, że brakuje im multiroom'ów (bo słyszałem takie wersje) działa dla nas korzystnie czy nie?

Bo ktoś się chwalił (nie wiem czy na tym forum) , że opcja z dwoma kartami jakie dają jest lepsza, bo po pierwsze nie trzeba aktywować jednego tunera co 6 godzin, a po drugie na jednej karcie jest full pakiet C+ ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pracownicy cyfry też działają na tym forum,czysty marketing."

 

Jak tylu tu marketingowców cyfry to niech ktoś może przekaże szefostwu niezadowolenie abonentów.

I niech ktoś z tych wyższych pracowników wyda wreszcie jakieś konkretne oświadczenie.

 

"Dekodery PVR HD dla wszystkich oczekujących będą bez problemu dostępne od dnia........."

Bo cyfra jak by wcale nie robiła nic z problemem i schowała głowę do piaskownicy.

tak akurat sprawa wygląda, że u konkurencji również jest problem z dekoderami. C+ nie jest tu jakimś wyjątkiem, choć widać, że sprawa ta jest najbardziej nagłośniona. C+ po prostu zaoferowała dużo klientom i natrafiła na klasyczne "wąskie gardło". Na pewno widziałeś, jakie tłumy stały pod punktami cyfry przed świętami.

Czy promocja świąteczna została przedłużona do końca stycznia czy też do 10stycznia?

promocja ta została przedłużona "do wyczerpania zapasów" - nie ma sztywnej daty. Jednak spokojnie podejdź do sprawy :) i nie biegnij na złamanie karku, bo promocja jest dobra :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto przebieg rozmów które odbyłem z Cyfrą+:

Ja:

Podpisałem umowę z Cyfrą+ w ramach promocji "Świąteczne doładowania" na okres 18 miesięcy. Wybrałem pakiet Komfortowy+ oraz kupiłem dwa dekodery: Sagem SD i Strong SD. Mam następujące pytania:

1. Jak było podane na stronie:

http://swieta.cyfraplus.pl/?utm_source= ... istopadowa

Multiroom oraz opcja Canal+ jest gratis przez 18 miesięcy, natomiast opcja HBO jest gratis przez 5 miesięcy. Czy wobec tego zrezygnowanie z HBO nie powoduje utraty zniżki na Canal+ i Multiroom?

 

Cyfra+:

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że jeśli zdecyduje się Pan na odłączenie opcji premium HBO, pozostałe zniżki będą nadal obowiązywać.

 

Ja:

Chciałbym się jeszcze upewnić, dlatego zapytam o konkretny kwoty.

1. O ile dobrze rozumiem, to jeśli zrezygnuje z opcji HBO, będę płacił

przez wszystkie 18 miesięcy umowy po 49,9 zł za każdy miesiąc?

2. Natomiast jeżeli nie zrezygnuję z opcji HBO, to przez pierwsze 5

miesięcy płacę po 49,9 zł, natomiast przez kolejne 13 miesięcy po 79,8

zł?

 

Cyfra+:

Wyjaśniam, iż należność od stycznia do maja 2010 roku wyniesie 49 zł 90 gr. Jeżeli po tym okresie nie dokona Pan modyfikacji, opłata za abonament będzie wynosić 79 zł 80 gr.

 

Ja:

A jeżeli po tym okresie zrezygnuję z HBO, to będę płacił nadal 49 zł 90 gr do końca umowy?

 

Cyfra+:

odpowiadając na e-mail, informuję, że po odłączeniu opcji premium CANAL+ HBO, od 01.06.2010 r. opłata abonamentowa wyniosłaby 39 zł 90 gr.

 

Ja:

No dobrze, a jeżeli chciałbym zrezygnować po 5 miesiącach tylko z opcji HBO (a zostawić sobie opcje Canal+)? Ile będę wtedy płacił?

 

Cyfra+:

odpowiadając na e-mail, informuję, że po odłączeniu opcji premium HBO od 1 czerwca 2010 roku opłata abonamentowa wyniesie 49 zł 90 gr.

 

Czyli wyjaśniły się trzy kwestie:

1. Można zrezygnować z premium HBO po 5 miesiącach i nadal będzie się płacić 49 zł 90 gr.

2. Można zrezygnować z premium CANAL+ HBO po 5 miesiącach i będzie się płacić wówczas tylko 39 zł 90 gr.

3. Jeżeli z niczego nie zrezygnuję, to po pięciu miesiącach będę płacił 79 zł 80 gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 1000 razy było na tym forum ze się traci. Chyba ze się coś zmieniło

Panowie, a to, że brakuje im multiroom'ów (bo słyszałem takie wersje) działa dla nas korzystnie czy nie?

Bo ktoś się chwalił (nie wiem czy na tym forum) , że opcja z dwoma kartami jakie dają jest lepsza, bo po pierwsze nie trzeba aktywować jednego tunera co 6 godzin, a po drugie na jednej karcie jest full pakiet C+ ..

Panem nie jestem ale odpowiem :)

Pewnie że korzystnie. Nie trzeba ładować a to duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...