Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno czy mogę przy tej umowie zapłacić 12 misięcy z góry lub inaczej poprostu aby nie przychodziły rachunki co miesiąc i czy naprzykład po 12 miesiącach mogę zmienić pakiet na wyższy oczywiście mówię oumowie na24 miesiące

 

Ja mam opcje płatność z góry. Na każdej opcji tzn.: pakiet podstawowy + Canal + z opcją HD + 3 razy HD( Eurospotr,MTVHD i National Geografic) , dostałem upust od 2 zł m-ce do 4 zł m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź z dekoderem. Przecież masz go za darmo przez cały okres korzystania z cyfry, a nie tylko przez okres minimalny umowy. Poza tym gdyby twój się zepsuł (przecież dyski twarde dość często padają), to masz jak znalazł zastępczy. Najwyżej posiedzi w pudełku nieotwierany.

 

Pozdrawiam

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej pisze.

Bierz go co z tego , że teraz Ci nie potrzebny może za 2 miechy zachce ci się rozdzielać cyfre i będzie jak znalazł.

Zawsze możesz go trzymać 12 miesięcy w pudle skoro będą wchodzić nowe Pvr to może stare będzie za rok można wykupić od Cyfry za grosze.

Ja bym się nie smucił gdyby jakiś mój kolega pożyczyl mi dekoder za friko na 12 miechów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czy jest w tej promocji jesienne plusy jest możliwość bezpłatnego wypożyczenia PHILIPSA HD czy tylko PVR jest? Bo na stronce jest info tylko o PVR?

2. czy zamawiając przez tel muszę od razu podać jaki chcę pakiet, dekoder opcje dodatkowe czy uzgadniam to potem w punkcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynajem PVR ma kosztowac PLN 10,- / mies.

właśnie jestem po rozmowie z konsultantem, nie trzeba brać żadnych dodatkowych opcji aby uzyskać 5xHD za darmo

Nie trzeba, ale jak weźmiesz promowane opcje i zrezygnujesz w ostatnim darmowym miesiącu to przecież te za nie ani grosza nie zapłacisz. Natomiast przy tej promocji zmiana pakietu na niższy w okresie minimalnym skutkuje stratą zniżki na opcje dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynajem PVR ma kosztowac PLN 10,- / mies.
właśnie jestem po rozmowie z konsultantem, nie trzeba brać żadnych dodatkowych opcji aby uzyskać 5xHD za darmo

Nie trzeba, ale jak weźmiesz promowane opcje i zrezygnujesz w ostatnim darmowym miesiącu to przecież te za nie ani grosza nie zapłacisz. Natomiast przy tej promocji zmiana pakietu na niższy w okresie minimalnym skutkuje stratą zniżki na opcje dodatkowe.

 

to jest pewne info, że wynajem ma kosztować 10 PLN??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o aktualnej promocji C+??

Tej gdzie sa opcje HD za 0zl przez caly okres umowy, dekoder za 0zl wynajem i 50% tansze pakiety oraz opcje dodatkowe do 9 miesiecy w prezencie.

Mam nadzieje że w grudniu bedzie jeszcze lepsza bo ta narazie jest bez rewelacji w porownaniu z poprzednim rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o parę złotych ale zawsze - 5 października wziąłem Multipakiet z poleceniem zapłaty. Za uruchomienie tej formy płatności miałem otrzymać dodatkowe 5% zniżki w abonamencie przez pół roku. Dziś pobrano pierwszą opłatę i zniżki oczywiście brak. Telefon do CTA i pełne zaskoczenie - promocja nie obowiązuje od KILKU miesięcy. Prawda to czy nie? Niedawno zalogowałem się w ICA i zniżki nie było w rozliczeniach ale w mailu dostałem potwierdzenie, że po uruchomieniu PZ zniżka będzie. Jak jest naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o aktualnej promocji C+??

Tej gdzie sa opcje HD za 0zl przez caly okres umowy, dekoder za 0zl wynajem i 50% tansze pakiety oraz opcje dodatkowe do 9 miesiecy w prezencie.

Mam nadzieje że w grudniu bedzie jeszcze lepsza bo ta narazie jest bez rewelacji w porownaniu z poprzednim rokiem.

Obecna promocja jest dobra, ale to wszystko. Jeśli chcą naprawdę powiększyć grono abonentów, muszą się lepiej postarać, a jak na razie, to słychać jedynie o przywróceniu opłaty za wynajem pvr- piękny strzał w stopę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 12 listopada PVR będzie kosztował 10 zł/mies 8) Reszta dekoderów bez zmian czyli bezpłatne użytkowanie :D

 

Rabaty na abo pozostają bez zmian, będzie tylko zmiana przy umowie na 24 miesiące :D Dojdą 2 prezenty przy Pakiecie Prestiżowym 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...