Jump to content

BBC Prime jako BBC Entertainment.

Recommended Posts

Wyczytałem na Wikipedii, że BBC Prime ma zniknąć z Cyfry 25 stycznia. :( Jednak nigdzie nie znalazłem (na razie) potwierdzenia tej informacji.

Zobacz na stronie C+ nowe wydanie Magazynu Plus+, to wszystko Ci się rozjaśni :wink:

Właśnie w tej sprawie wysłałem e-maila do C+:-"> Szanowni Państwo Jak wiadomo 31.12.07

kończy nadawanie BBC Prime i w związku z tym mam pytanie czy 1.01.08r.na

jego miejscu zobaczymy jedynie czarny obraz/ewentualnie planszę

informującą/czy Cyferka zrobi nam prezent noworoczny dołączając inny program a kilka

jest chyba w zasięgu NG Wild,Comedy Central/kończy mu się wyłączność w

n-ce/TVP Sport,któryś z pakietu MTV/np VH1 classic czy Base-były już w TV

Wizji.Nie muszę Państwu tłumaczyć o zawodzie abonentów C+ że w

porównaniu do pozostałych platform Cyferka dołączyła w ostatnim okresie jedynie

Movies24 a oddała konkurencji HBO i obecność OE stoi pod wielkim znakiem

zapytania.Dlatego myślę że w Nowym Roku repertuar C+nie pomniejszy się a

zostanie uzupełniony-".No i na to uzyskałem oto taką odpowiedź :-"Szanowny Panie ..............

dziękuję za korespondencję. W odpowiedzi na e-mail pragnę poinformować,

że na dzień dzisiejszy nie posiadam oficjalnych informacji na temat

pojawienia się na naszej platformie nowych programów. Staramy się jednak

wzbogacać naszą ofertę programową o nowe interesujące kanały, które - mam

nadzieję zaspokoją gusta wszystkich naszych Abonentów.

Wszystkie sugestie naszych Abonentów są wnikliwie analizowane i

wykorzystywane zarówno przy planowaniu oferty programowej, jak również we wszystkich

działaniach związanych z obsługą Abonentów.

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem,

Joanna Jarosz

Dział Relacji z Abonentami-".Czyli czeski film nic nikt nie wie i standardowa odpowiedź.Pozdrowienia

Oto pełny tekst dotyczący BBC Prime. :(

Uwaga! Od 25 stycznia 2008 roku redakcja BBC zaprzestaje dystrybucji kanału BBC Prime na terenie Polski oraz innych państw Unii Europejskiej. Od tej daty kanał BBC Prime nie będzie dostępny w ofercie Cyfry+

Źródło - Cyfra+ ( http://www.cyfraplus.pl/magazynplus/ - strona 40 )

Już szykuję licznik odliczający czas do śmierci BBC Prime. :wink:

• 3 weeks later...

Posiadam niestety tylko jedno nagranie z kanału BBC Prime polskimi napisami, ale zapodam je.

Co do filmu to audio jest lekko nie zgrane z video, ale to wina moje konwertera, który coś ostatnio źle działa i są właśnie takie błędy. Film trwa 9 minut.

[flash=425,350]

Filmik nagrałem ja, żeby nie było, że coś nie tak. Na kompie mam oryginał, który zajmuje 218 MB.

• 5 months later...

Napisy działają bez problemów - nawet jak kanał jest zakodowany. Tak więc nie powinno być żadnych problemów ze sprawdzeniem, ile faktycznie audycji z polskimi napisami wciąż jest nadawanych na BBC Prime. Choć już sam nie wiem, może niektóre tunery są jakieś "inne" i nie potrafią odczytać napisów przy kodowanym kanale (nawet jak mają taką funkcję), albo @james_b posiada tuner, który nie ma takiej funkcji.

Nie wiem jak to jest, myślałem, że napisy też się koduje, no ale skoro nie to później sprawdzę co i jak tam, na razie nie mam dostępu do dekodera.

Guest Anonymous

BBC Prime jest cały czas w ofercie kilku platform. Pewnie wśród abonentów tych platform jest też trochę Polaków, którzy może niekoniecznie znają angielski, a może po prostu wygodniej im oglądać z polskimi napisami, więc sobie z nich korzystają. A skoro polskie napisy już i tak są opracowane (i pewnie zapisane w jednym pliku razem z pozostałymi), to czemu by mieli ich nie nadawać? :D

polko: Po polsku mogliby oglądać obraz i napisy po polsku tylko abonenci TPS i osoby, które wykupiły jakiś abonament na ten kanał. Dlaczego? Z prostej przyczyny, tylko na Hot Birdzie jest polska wersja napisów (na innych pozycjach nie potrzeba), a stąd dostęp mają tylko osoby posiadające francuską platformę i indywidualni odbiorcy.