Jump to content

BBC Prime jako BBC Entertainment.


Recommended Posts

To już koniec BBC Prime.Zastąpi go BBC Entertainment,który będzie miał taką samą jak poprzednik markę globalną,tyle że będą tylko i wyłącznie programy rozrywkowe.BBC E wkroczył na rynek po raz pierwszy w Azji w 2006 roku,a w Polsce 2 grudnia 2007 roku tylko i wyłącznie w Cyfrowym Polsacie.Piszcie tutaj wszystko o BBC Prime.Była to dobra stacja?

Link to post
Share on other sites

Hmm, myślę że BBC PRIME to była dobra stacja, chociaż wprowadzaja BBC Entertainment to powinni pozostawić ten kanał - wiem, ze powtarzało by się w nim wiele pozycji z anten 4 nowych kanałów BBC w Polsce ale BBC PRIME byłby wyłącznie z napisami - całą dobę tylko z napisami po polsku a pozostałe 4 kanały oczywiście z lektorem.

 

Takie jest moje zdanie.

 

Jestem abonentem CYFRY+ i szkoda mi, ze ten kanał zniknie z mojego TV :(

Link to post
Share on other sites

Ja wogóle nie mam dostępu do BBC Prime, ale po ramówce stwierdzam, że to był świetny kanał. Teraz patrze na ramówke BBC Entertainment i widze same powtórki. Szkoda, że na BBC Entertainment nie ma napisów tylko jest polski lektor.

Link to post
Share on other sites

Kolega @Polsat gdzieś przeczytał i (chyba źle to zrobił) , że BBC Entertainment bezpośrednio zastąpi BBC Prime co jest oczywiście nie prawdą. Owszem BBC Prime kończy działanie a zamiast niego są wprowadzane 4 nowe kanały przez BBC Global Channels czyli: BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle i CBeebies i z tych czterech kanałów sieci kablowe mogą wybrać jeden do swojej oferty. np. Multimedia Polska zastąpił już BBC Prime kanałem BBC Entertainment a inne sieci kablowe mogą postawić np. na BBC Knowledge lub BBC Lifestyle i stąd to błędne rozumowanie.

Link to post
Share on other sites

Kolego @mrozio11 BBC Prime był nie tylko w Polsce.Także na Bliskim Wschodzie,Azji i innych krajach.Jest to odpowiednik polskiej TVP Polonii.A co do kolegi @mh_misiek masz zupełną rację.BBC P zastąpi też dokumentalny BBC Knowledge.Wydaje mi się(ale nie jestem pewien) że BBC E i BBC K będą na jednym kanale,tzn.np.BBC E startuje o 6:00,a kończy ramówkę o 18:00.Na jego miejsce wchodzi BBC K do 6:00,itd.

Link to post
Share on other sites

A dlaczego właściwie temat nazywa sie BBC Prime jako BBC Entertainment??

Bo przecież Entertainment nie wchodzi zamiast Prime, operator sieci sobie może wybrać który kanał chce, ale nie musi i może zrezygnować wcale z BBC

Link to post
Share on other sites

Jak zwykle koledzy @mh_misiek i @KwiateK są przeciwko mnie.Co Wy ode mnie chcecie?Jeżeli nie chcecie mnie na forum,to powiedzcie jednemu z moderatorów,niech mnie zbanuje.Wszyscy przeciwko mnie na tym forum! :evil::cry:

Link to post
Share on other sites

To nie chodzi o to, że Ciebie nikt nie chce, wręcz przeciwnie. Sam też popełniam błędy, które czasami są mi wytykane przez innych userów. Właśnie takie są uroki forum, albo trzeba nauczyć się z tym żyć, albo, zanim założysz jakiś temat, poszukaj w internecie informacji i upewnij się, że niczego nie pokręciłeś. No niestety, to jest jeden z minusów przebywania na forach internetowych (niezależnie jakim, wszędzie jest tak samo), znajdzie się ktoś mądrzejszy od Ciebie i "wytknie" Ci błędy, jeżeli sam ich nie zauważysz.

 

Mam nadzieję, że po tych lekcjach, jakie Tobie udzieliłem też na PW zmienisz zdanie o tym Forum i nie będziesz się obrażał, tylko każdy "upadek" przyjmiesz z honorem, oczywiście jak najmniej tych "upadków" na przyszłość.

 

Koniec OT. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Tutaj na forum ktoś pisał (już nie pamiętam kto), że ma zniknąć w styczniu, więc te informacje jakoś się pokrywają, chyba, że są ściągnięte z Wikipedii, która nie jest często dobrym źródłem informacji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...