Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, jeżeli okaże się prawdą zakup Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy przez Polsat to te kanały zostaną. Do tego dorzucą mecze ATP i Wimbledon, więc CANAL+ będzie mógł ten pakiet sprzedawać jako "jeszcze więcej piłki i tenisa na światowym poziomie" (czy coś w ten deseń xD )  i kto chce to wykupi. 

 

Pewnie nadal będzie Moto GP + coś z ligi holenderskiej, saudyjskiej czy szkockiej. 

 

W końcu to Polsat... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Maciej Stec, wiceprezes zarządu ds. strategii Grupy Polsat Plus, uspokaja, że kanały Polsat Sport Premium nie zostaną wyłączone...(więcej)

Pod tym artykułem ktoś bardzo trafnie podsumował, co jest najbardziej irytujące jeśli chodzi o pakiet PSP:
Te kanaly to teraz badziewie. Za co mam placic za eurolige gdzie caly sezon lecial ale teraz finaly na polsat sport. Cos puszcza siatki ale bez polakow cos puszcza hokeja ale bez finalow i najlepszych meczy grupowych. Za co mam placic jako abonament canal plus. Za to ze puszcza mi jakies odpady po to ogladam caly sezon euroligi ze chce obejrzec i final

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paul234

Nie ma szans bo to śmieciowe prawa. O LM zawsze jest masa programów youtuberów a wczoraj był finał LE zakończony gigantyczną sensacją i chciałem posłuchać komentarze dziennikarzy youtuberów i prawie nic nie ma a o LM jest zawsze tyle, że człowiek nie ma czasu wszystkiego oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Paul234 napisał(a):

wczoraj był finał LE zakończony gigantyczną sensacją

Atalanta to w ostatnich latach jeden z najlepszych wloskich klubow. Graja swietna pilke. Przypomne, ze juz 4 temu otarli sie o polfinal LM (pechowo przegrali cwiercfinal z PSG). Mieli sezon z prawie setka strzelonych bramek w lidze. Ten sezon rowniez maja bardzo dobry. Leverkusen mialo caly sezon bez porazki (kilka meczow szczesliwie ratowali remisem, ale jednak), ale mowienie o gigantycznej sensacji to nieporozumienie. Oprocz wynikow sportowych, Atalanta to jeden z najzdrowszych klubow w Europie jesli chodzi o finanse. Leverkusen ma sezon konia. Atalanta od lat gra piekna pilke. 

Edytowane przez Kiler
  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin
8 godzin temu, Paul234 napisał(a):

Nie ma szans bo to śmieciowe prawa.

Ciekawe,że akurat w Polsce gdzie futbol nie ma żadnych sukcesów te rozgrywki są tak deprecjonowane. Ja obejrzałem w tym sezonie sporo bardzo dobrych meczów w LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Paul234 napisał(a):

wczoraj był finał LE zakończony gigantyczną sensacją

Finał LE byłby sensacją gdyby dotarł do niego Raków i pokonał Bayer. Zwycięstwo Atalanty na pewno nie jest sensacją, jakby się uprzeć to jest niewielką niespodzianką. Faworytem był Bayer, niemniej Atalanta to mocna drużyna i już na starcie LE była wymieniana w gronie drużyn, które mogą powalczyć o trofeum. 

 

A tak pozostając w temacie PSP to obstawiam, że Polsat zrobi to co zwykle. Czyli coś zamiesza, dorzuci tam inne rozgrywki, być może obniży cenę za dostęp. Ale jak to w Polsacie, będzie tylko większy bałagan. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam raczej, że Polsat Sport Premium po prostu będą dodatkiem do Polsatu Sport w wyższych pakietach. Czyli Polsat Sport - od pakietu niższego, Polsat Sport Premium w "ofercie sportowej" w wyższych pakietach. Mówię tu o Polsat Box i kablówkach, gdzie jest Polsat Sport, więc płacenie za to samo nie będzie miało sensu. Inna sytuacja w przypadku Platformy Canal+, która nie ma oferty sportowej Polsatu wcale.

 

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście to, co pisałem w innym dziale? 

 

ORLEN Superliga i PGNiG Superliga miała ankiety na temat odbioru tych marek. Jednym z pytań było, czy byłbyś skłonny zapłacić za mecz swojej drużyny w ramach PPV i ile. Jako kibic, który ma blisko Zagłębie Lubin wypełniłem.

 

Może będzie więcej spotkań w Polsat Sport Premium PPV w przyszłości albo opcja PPV na Emocje.TV zamiast dnia dostępu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dsd napisał(a):

Pod tym artykułem ktoś bardzo trafnie podsumował, co jest najbardziej irytujące jeśli chodzi o pakiet PSP:
Te kanaly to teraz badziewie. Za co mam placic za eurolige gdzie caly sezon lecial ale teraz finaly na polsat sport. Cos puszcza siatki ale bez polakow cos puszcza hokeja ale bez finalow i najlepszych meczy grupowych. Za co mam placic jako abonament canal plus. Za to ze puszcza mi jakies odpady po to ogladam caly sezon euroligi ze chce obejrzec i final

To jest clou. Bo ciężko zakładać, że ktoś kupi dodatkową paczkę by jednak najważniejszych spotkań danych rozgrywek nie obejrzeć . Jak na razie wygląda, że do zakupu paczki ma zachęcić transmisje tenisowe i ewentualnie transmisje LE i LKE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pijesz  do mojej wypowiedzi to wyraźnie zaznaczyłem " Jak na razie wygląda". Inna sprawa, że w tej chwili nie widzę na horyzoncie jakiś praw, które można by kupić, które by znacząco zwiększyły atrakcyjność paczki w tym momencie. To może się zmienić np. za rok gdy z rynku zniknie Viaplay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co uznać za atrakcyjne prawa. Bo ilość ludzi oglądających piłkę jakoś bardzo się nie różni od ilości ludzi kupujących ppv we freak fightach. To drugie pomimo niskiego poziomu sprzedaje się bardzo dobrze. A biorąc pod uwagę, że to Polsat, to każdy sport może się tu pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, domin107 napisał(a):

Wy cały czas zakładacie, że już na 100% nie wzmocnią ramówki PSP czymś jeszcze.

A może być inaczej.

 

Okaże się na przełomie sierpnia i września.

 

A ty ciągle zakładasz, że PSP będzie oferowane w takiej formie jak obecnie :)

 

Generalnie utrzymywanie w jednej grupie dwóch sportowych pakietów premium Polsat Sport Premium i Eleven Sports, to jest mało poważne biznesowo, na tak konkrecyjnym rynku. Raczej wzmacnia się jeden pakiet premium (jak robi to Canal+), a nie rozwarstwia :) Tym bardziej, że zasięg PSP jest bardzo słabiutki, szczególnie w kablu.

 

Polsat Sport Premium powstał dla Ligi Mistrzów, gdy Polsat nie miał u siebie Eleven Sports. Gdy zainwestowali ES, to tez sytuacja się zmieniła. Nawet jeśli kupią LE, to oferta na pakiet dodatkowo płatny nie będzie atrakcyjna. Może "fanboje" piłki kupią i dziesięc dodatkowych kanałów, ale to za drobi biznes na małą grupę. A sportu w telewizji oraz w sieci jest sporo :)

 

Jak się okazuje Liga Mistrzów nie była aż tak super, jeśli rezygnują. Gdyby ciągnęło to biznes, to by nie rezygnowali, tak jak od lat nie rezygnuje Canal+ z Ekstraklasy, dzięki której żyje sportowo.

 

Jak będzie? Myślę, że do 1 czerwca się wyjaśni.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, muza_tv napisał(a):

 

A ty ciągle zakładasz, że PSP będzie oferowane w takiej formie jak obecnie :)

Nic takiego nie pisałem. Pisałem, że PSP nie będzie zlikwidowany.

 

27 minut temu, muza_tv napisał(a):

 

Nawet jeśli kupią LE, to oferta na pakiet dodatkowo płatny nie będzie atrakcyjna. Może "fanboje" piłki kupią i dziesięc dodatkowych kanałów, ale to za drobi biznes na małą grupę. A sportu w telewizji oraz w sieci jest sporo :)

Ale ja zakładam, że oni już mają europejskie puchary i pakiet tego co ma polsat czyli tenis i inne rzeczy.

Ja mówię o w ogóle innych rzeczach, które mogą się pojawić np. w formie sublicencji

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

To jest clou. Bo ciężko zakładać, że ktoś kupi dodatkową paczkę by jednak najważniejszych spotkań danych rozgrywek nie obejrzeć . Jak na razie wygląda, że do zakupu paczki ma zachęcić transmisje tenisowe i ewentualnie transmisje LE i LKE. 

Kiedyś było podczas Wimbledonu, że najważniejszy polski mecz danej fazy był na PSP 1 i PS. Z głównymi finałami może być różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...