Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, lukas_k napisał(a):

Tym bardziej, że tak naprawdę dla widza nie ma to większej różnicy, największy fun mają komentatorzy. Dla obserwatorów to są jedynie problemy z dźwiękiem. 

Wierz mi - jest różnica, czy komentujesz to, co się dzieje na boisku, czy to, co ci realizator pokazuje na ekranie. Mało to bramek padało w trakcie powtórek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, takie bramki to incydentalne przypadki, ale różnica dotyczy paru innych rzeczy. Nie chodzi o "wycieczkę", tylko warunki pracy - raz widzisz wszystko, a nie tylko to, co ci realizator zaserwuje, dwa atmosfera, którą komentator też musi oddać, trzy bezpośredni kontakt z innymi dziennikarzami, wymiana uwag, informacji... masa innych pobocznych rzeczy, które uzupełniają wiedzę komentatora i dodają do jego komentarza. Problemy techniczne... zawsze się będą zdarzać, nawet komentując z Warszawy (np. nagle o 10:31 wjedzie plansza z obrazem kontrolnym i zapowiedzią meczu Blackburn-Rotherham, bo przecież golf miał wynajętą satelitę do 10:30 i nikt nie sprawdził, że się runda przedłużyła o kilka minut).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2023 o 01:44, Paul234 napisał(a):

A to, że we wtorek za mecz dnia uznali Eintracht-Napoli a nie rewanż za finał Liverpool-Real to ktoś się szaleju najadł czy grzybów halucynogennych nażarł?

I dobry mecz wybrali wg mnie.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Paul234 napisał(a):

A to, że we wtorek za mecz dnia uznali Eintracht-Napoli a nie rewanż za finał Liverpool-Real to ktoś się szaleju najadł czy grzybów halucynogennych nażarł?

Dla mnie to też niezrozumiała decyzja, ale jest jeden plus, bo sobie w przerwie meczu Liverpoolu obejrzę skrót pierwszej połowy Napoli. :)

@Pawop

Już wolę PSP niż Viaplay i to zdecydowanie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2023 o 09:35, aandin napisał(a):

I dobry mecz wybrali wg mnie.

Ta bardzo dobry🤣

 

W dniu 20.02.2023 o 10:07, Kiler napisał(a):

Jeśli to kwestia wciśnięcia jednego przycisku na pilocie to chyba żaden problem. Prawda jest taka, że w studio i tak by tylko o meczu Napoli mówili co jest akurat dla mnie zrozumiałe. 

Też nie wiem w czym problem kanał dalej jest drugi mecz. Mało tego w tej samej paczce i cenie. A studio i tak zapewne większości nie interesuje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2023 o 22:26, all999 napisał(a):

Czyżby to był wpływ Viaplay na polski rynek transmisji sportowych? Cała ta kolejka LM to jakościowo jakiś żart. Co się stało z super HD?

A dziś jak to porównasz do Viaplay?😂

W dniu 20.02.2023 o 09:35, aandin napisał(a):

I dobry mecz wybrali wg mnie.

Bardzo dobry w Anglii w 20 minut 3 bramki😂 I dobry mecz czego można było się spodziewać. A co tam ciekawego we Frankfurcie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PawelTSW napisał(a):

dalej podtrzymujesz?:D

Tak,bo to byl bardzo dobry mecz do momentu czerwonej kartki dla Kolo Muani.

10 godzin temu, Pawop napisał(a):

Dla nich jak gra Polak, to znaczy, że mecz dnia.

Mnie akurat Zieliński interesuje tyle co zeszłoroczny śnieg.

12 godzin temu, PawelTSW napisał(a):

on lubi iść pod prąd

A ty lubisz plynać z prądem. Mnie nikt nie musi mówić co mysleć i co mówić. Sam potrafię myśleć i wyciagać wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat przyjął taki zamysł,  żeby  widać wszystkim parom poświęcić uwagę.  Wybrali w pierwszej kolejce rywalizacji te mecze jako główne  by w rewanżu  wybrać  odwrotnie.  

Choć ja bym to zwyczajnie  zmienił.  2godzinne studio to wystarczająco dużo by omówić oba pojedynki przed meczem z analizami. Po meczu spokojnie szlo by też omówić oba mecze i zrobić  ich analizę.  Bez potrzeby tego różnicowania mecz dnia.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...