Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, kingofsouth napisał:

Imbape z Psrze/ France wygląda gorzej jak piłkarze z Bundesligi (Viaplay ) 🤣👏

720p kontra Super HD / France.

Ciężkie czasy nastały dla LM ;)

Skandaliczna jakość meczu Francja - Bośnia! Jeśli tak ma wyglądać w przyszłości Liga Mistrzów to dziękuję bardzo. Wolę lepszej jakości stream za darmo odpalić. Nie pamiętam takiej żenady w TV przy meczu tej rangi. KATASTROFA! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, wilos napisał:

Ja myślę że oni to specjalne zrobili żeby pokazać jaka nas czeka w przyszłości jakość - jakość VIAPLAY 😆

"wijaplej" :D

 

26 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Przekazy w PPV nie były przed zmianą logotypów w SUPER HD, a teraz ze zmianą logotypów pojawił się ten dopisek i jakość niczym Tele5 czy Polonia1. 

Bo to SuperHD w drugą stronę. Super słabe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, wilos napisał:

Ja myślę że oni to specjalne zrobili żeby pokazać jaka nas czeka w przyszłości jakość - jakość VIAPLAY 😆

Ja myślę , ze to cie czeka za każdym razem jak bedzie PSP  PPV 3-6 aktywne 🤣

Nowy standard jakości CP. Tak się kończy upychanie kanałów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jednym słowem żenada. To co wczoraj zaserwowali to jakaś kpina. Faktycznie wcześniej te serwisy nie miały dopisku Super HD, teraz się pojawił, ale to raczej jest jakaś super kaszanka, nawiązując do parodii hymnu Ligi Mistrzów.

 

O ile PSP1 i 2 jeszcze wyglądały względnie ok, chociaż też jest zjazd w porównaniu do tego co było wcześniej, PSP3 wyglądał jako tako (vide jakość Viaplay), tak PSP4 i 5 to była zupełna nowość w jakości na rynku. Mogą konkurować z Tele5, Anteną i tego pokroju kanałami.

 

Tę jakość to można nawet w chwili obecnej zobaczyć na statycznych planszach. Włączcie sobie PSP3 i zobaczcie na trawę - jest w miarę normalna. A teraz włączcie kolejne numerki i zobaczcie ile artefaktów tam się robi na statycznej planszy.

 

Fakt jest też taki, że na PSP6 nie było meczu, jak przyjdzie tam też przekaz zamiast planszy, to pewnie też zabierze dla siebie trochę więcej bitrate z pozostałych kanałów, więc będzie jeszcze gorzej.

 

Rozumiem, że w wersji online np. poprzez Canal+ przynajmniej te serwisy wyglądały lepiej?

 

Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek to napiszę, ale Viaplay posiada lepszą jakość przekazu od tego co jest teraz na tych serwisach PSP. Jak tak dalej pójdzie to może faktycznie będą na tym pierwszym miejscu skoro przynieśli nową jakoś na rynek polski, a reszta nadawców zacznie z nimi konkurować... Polsat jak widać już rzucił rękawicę, napiszę jeszcze raz: żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, to w takim razie wygląda to jeszcze bardziej żałośnie. W dobie dostarczania przekazu światłowodem, tam idzie to przez satkę...

 

EDIT: Żeby nie było, obciążam tu też Polsat, że w taki sposób to dostarcza, a nie konkretne usługi, które to serwują, chociaż one pewnie też w tym jakiś udział mają.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nam serwuje CP na swoim transponderze , wszędzie u każdego dostawcy PSP wygląda tak samo.

Paradoksalnie CP pokazał , jak wygląda przyszłość 4K made in Poland na satelicie.  Dodawanie kanałów śmieciowych (HD) , potem dodawanie 4K (niby) upychanie to w jednym miejscu , to będzie jedno wielkie nieporozumienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

To co nam serwuje CP na swoim transponderze , wszędzie u każdego dostawcy PSP wygląda tak samo.

Paradoksalnie CP pokazał , jak wygląda przyszłość 4K made in Poland na satelicie.  Dodawanie kanałów śmieciowych (HD) , potem dodawanie 4K (niby) upychanie to w jednym miejscu , to będzie jedno wielkie nieporozumienie.

 

Na dodatek większość usług tv online w Polandii działa na zasadzie ciągnięcia sygnału wprost z satelity, więc jak na satelicie kaszana, to nie pomoże pi3rdylion bitrate w usłudze telewizji internetowej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...