Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To musisz mieć dużo wolnego czasu by zobaczyć samych  Wikingów bo tam odcinków jak w brazylijsciej telenoweli.Dziś juz miałem oglądać ale jak zobaczyłem ilość odcinków to odpuściłem.Ale serial wygląda na bardzo ciekawy. Dziś zakończyłem Lupina i jak dla mnie szału nie ma. Ja seriali mało oglądam ale ten wymieniany Gambit Królowej tak mi się bardzo podobał.Kolejny serial jaki widziałem to Dom z papieru i jak dla mnie to rewelacja.Niby ludzie narzekają na ostatni sezon ale jak dla mnie jest ok. Teraz sobie włączyłem Miłość i anarchia i drugi odcinek cały czas wywala.A konkretnie zatrzymuje się buforuje i komunikat o błędzie.I nie sa to problemy z internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, czerstwy napisał:

To musisz mieć dużo wolnego czasu by zobaczyć samych  Wikingów bo tam odcinków jak w brazylijsciej telenoweli.Dziś juz miałem oglądać ale jak zobaczyłem ilość odcinków to odpuściłem.

 

Dlatego osobiście skupiam sie na miniserialach, niestety nie są zbyt modne więc jest ich niewiele. Ale taka "Sprzątaczka" jest warta obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikingowie to serial który premierę miał kilka lat temu, więc nazbierało się sezonów. Mimo wszystko polecam,bo to niezły serial. Ja z kolei nie mogę zasiąść do Domu z papieru. Obejrzałem dwa sezony i pierwszy odcinek trzeciego jakoś mnie nie wciągnął. Odniosłem wrażenie kręcenia na siłę dalszego ciągu. Być może mylne.

Czekam natomiast na kolejny sezon After Life.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

Ja z kolei nie mogę zasiąść do Domu z papieru. Obejrzałem dwa sezony i pierwszy odcinek trzeciego jakoś mnie nie wciągnął. Odniosłem wrażenie kręcenia na siłę dalszego ciągu. Być może mylne.

Czekam natomiast na kolejny sezon After Life.

 

Ja mam podobnie z serialem "Ozark". Zobaczyłem pierwszy sezon i jakoś za kolejny się nie mogę zabrać. Moim zdaniem te 10 odcinków to za dużo i akcja niepotrzebnie została rozwleczona. Kiedyś pewnie do kolejnych sezonów zasiąde, ale nie wiem kiedy. 

 

Co do "After Life" to się zgadzam. Wciągnął mnie niesamowicie. Cały serial w kilka wieczorów obejrzałem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie z serialem "Ozark". Zobaczyłem pierwszy sezon i jakoś za kolejny się nie mogę zabrać. Moim zdaniem te 10 odcinków to za dużo i akcja niepotrzebnie została rozwleczona. Kiedyś pewnie do kolejnych sezonów zasiąde, ale nie wiem kiedy. 
Gdyby to robił jakiś kanał naziemny, to miałbyś 22 odcinki
Także te 8-12 dla sezonu jest w sam raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...