Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.01.2023 o 19:43, Zuzia napisał(a):

Kiedyś wzięłam plan HD, ale szybko dopłaciłam do 4K. Dlatego, że to HD było różne, od masakrycznego przez średnie po czasami całkiem dobre. Na dużym TV widać różnicę. 


Jeśli ktoś ma duży TV... i posmakuje 4K, to FHD z Netflix to jest ogólnie katastrofa. Tak jak 4K trzyma poziom (około 90% materiału), tak FHD ma mizerną jakość (mało pozycji jest w dobrej jakości). Nie wiedziałem że kiedyś to napiszę ale pochwalę HBO Max... i wszyscy powinni brać przykład jaka jakość powinno mieć FHD.

Ja dziele konto... i póki to działa tak zostanie ale w życiu sam nie opłacę 60zł i zrezygnuje. Moi znajomi którzy dzielą, też żaden nie wykupi bo nie jest wart tyle. Jedyne wyjście to dać w końcu 4K na jedno urządzenie za max 20-25zł. Mam jeszcze HBO Max (darmo), Amazon (opłacam sam), AppleTV+ (darmo) i Disney+ (dzielone). Na brak zawartości nie będę płakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiej treści e-mail:

Niestety nie jesteśmy w stanie przetworzyć Twoich usług Netflix z powodów bezpieczeństwa. W związku z tym Twoje konto zostało zablokowane, a wszystkie usługi zawieszone.
Czy to jest prawda czy jakieś oszustwo i nie wchodzić w link?Dostał ktoś podobnego e-maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Cinemaniac4K napisał(a):

To jest to UI gdzie było logowanie do kont... pionowe? :) Było takie przez moment na Tizen... ale jak szybko się pojawiło tak szybko znikło... 

Na webOS tak jest.

45 minut temu, Cinemaniac4K napisał(a):

To jest to UI gdzie było logowanie do kont... pionowe? :) Było takie przez moment na Tizen... ale jak szybko się pojawiło tak szybko znikło... 

Na webOS tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, aro napisał(a):

Na 100% oszustwo tak?

Naprawdę idzie odróżnić meila od Nerflix od tych co się ie podszywają. 

Raz dostałem aby płatność zrobić z karty, a w tym czasie miałem płatność z C+. Wchodzisz w meila i widać kto jest nadawcą. Poza tym masz wstrzymaną usługę? Nie. Więc przestań się spinać. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cinemaniac4K napisał(a):

Jeśli ktoś ma duży TV... i posmakuje 4K, to FHD z Netflix to jest ogólnie katastrofa. Tak jak 4K trzyma poziom (około 90% materiału), tak FHD ma mizerną jakość (mało pozycji jest w dobrej jakości). Nie wiedziałem że kiedyś to napiszę ale pochwalę HBO Max... i wszyscy powinni brać przykład jaka jakość powinno mieć FHD.

Ja dziele konto... i póki to działa tak zostanie ale w życiu sam nie opłacę 60zł i zrezygnuje. Moi znajomi którzy dzielą, też żaden nie wykupi bo nie jest wart tyle. Jedyne wyjście to dać w końcu 4K na jedno urządzenie za max 20-25zł. Mam jeszcze HBO Max (darmo), Amazon (opłacam sam), AppleTV+ (darmo) i Disney+ (dzielone). Na brak zawartości nie będę płakał.

Zgadza się. Przejście z planu 4K na HD będzie bolesne, także kto będzie tak chciał oszczędzać, może się srogo rozczarować. Nie można liczyć na HD jak z HBO Max, czy z Disney+. A także na takie jakie ma nadchodzący SkyShowtime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2023 o 19:21, Pawop napisał(a):

U mnie na Tizenie cały czas jest pionowe


Serio? To logowanie profili pionowe było tragiczne. Cieszę się że wróciło poziome (Tizen 3.0). Choć z drugiej strony to tylko sam wybór profilu i widzi się kilka sekund...
 

W dniu 21.01.2023 o 02:25, Zuzia napisał(a):

Zgadza się. Przejście z planu 4K na HD będzie bolesne, także kto będzie tak chciał oszczędzać, może się srogo rozczarować. Nie można liczyć na HD jak z HBO Max, czy z Disney+. A także na takie jakie ma nadchodzący SkyShowtime.


Temu ja praktycznie wszystko na Netflix oglądam 4K. Czasem się zdarzy FHD... ale to raczej jakieś animacje - np Arkane. Zmiana z 4K na FHD jest bolesna, bo to jest taka jakościowa przepaść jak z FHD do SD z DVB-T2... :)
 

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Turcji podwyżka z 93.99 na 130.99 Lir Tureckich za plan z 4K. Zmiany wchodzą od lutego. Cena to już w przeliczeniu 30 zł z obecnych 22. Ciekawe kiedy będą u nas. Bo powoli cena zbliża się do naszej. Jeszcze rok temu Netflix był za ok 16 zł.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, sebagit napisał(a):

Cena to już w przeliczeniu 30 zł z obecnych 22. Ciekawe kiedy będą u nas. Bo powoli cena zbliża się do naszej. 

Raczej jeszcze daleko do naszej, przecież u nas Premium kosztuje 60 zł... bardziej interesujące są zapowiadane blokady/opłaty w marcu za współdzielenie kont.. jak to wyjdzie tak naprawdę w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2023 o 20:38, sebagit napisał(a):

W Turcji podwyżka z 93.99 na 130.99 Lir Tureckich za plan z 4K. Zmiany wchodzą od lutego. Cena to już w przeliczeniu 30 zł z obecnych 22. Ciekawe kiedy będą u nas. Bo powoli cena zbliża się do naszej. Jeszcze rok temu Netflix był za ok 16 zł.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Pamiętaj, że inflacja w Turcji wynosi 80% więc Netflix mógł to wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...