Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.06.2023 o 18:15, kocik89 napisał(a):

Netflix to taki filmowy diler. Najpierw uzależnił ,a teraz chce kasę. Dycha to rozsądna cena. I plusem to że konto jest legalne. Ale Polacy za nic nie chcą płacić. Albo można komuś wbić na chatę. Ciekawe czy powstaną teraz jakieś kina netfixowe. Kreatywność naszego narodu jest znana na całym świecie.

Jaką jakość dostajemy za dychę ?, czy taką jaka jest na głównym koncie czy niższą?

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było,  jest zmiana regulaminu o nałożenie blokad, których nie było wczesniej jak umów się podpisywało. Mam nadzieję, że ktoś to zgłosi tam gdzie trzeba i będzie można rezygnować bez kary.
Netflix zawsze miał w regulaminie zakaz udostępniania hasła.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dj.Graal napisał(a):

Zrezygnować nie mogę dopłacić nie mogę umowa z C+.

Clou sprawy. Zresztą tak samo u innych operatorów. Klienci biorący przez pośredników mają powody do niezadowolenia, słuszne zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał(a):

Netflix zawsze miał w regulaminie zakaz udostępniania hasła.

Doskonale wiem. Teraz jest jednak sytuacja inna. Nikt u operstora nie może zapłacić za dodatkowe konto. Chyba nie tak powinno być.  

Edytowane przez ircios
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dezinformacja jest jak [beep]a nic nikt nie wie.W punkcie C+ chłopak przekonywał mnie ze jak mu dam dostęp do konta Netflix to wprowadzi mi dodatkowe opłaty. Na infolinii C+ mówią,że to niemożliwe czekają na wytyczne i za ten bałagan winny jest tylko i wyłącznie NETFLIX.Nawet nie wiadomo od kiedy opłaty wchodzą juz prawie wakacje i tak myślę,że niektórzy to będą mieć wakacje ale od Netfixa.Wypowiedziałem umowę z C+akurat ostatnie 6mies.W sobotę kody miałem wyczerpane dzisiaj też wczoraj błąd na wszystkich urządzeniach stacjonarnych brak odbioru You Tube,Hbo Max,C+online chodził.Jesli tak dalej będzie zgłaszam sprawę do UOKiK.Płacę ponad 200 zl za co?Zwykły abonent bezpośrednio w Netflix ma pełnię praw wraz z natychmiastowym zakończeniem umowy. Abonent z abonamentem u operatora zewnętrznego z 2 letnim okresem umowy ma prawo tylko 24 miesiące płacić haracz i siedzieć cicho.Nie zmienia się warunków umowy w trakcie okresu minimalnego podstawowego albo daje się możliwość rozwiązania umowy a tu nawet dopłacić nie można.Regulamin 2 lata temu nie mówi o tym ze będzie codzienna weryfikacja urządzeń z pinami kodami dodatkowymi opłatami ba nawet teraz gdzie jest regulamin od kiedy jak i w jaki sposób mam dopłacić u operatora zewnętrznego.A to powinno być w umowie zawarte np.2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawop napisał(a):

Ja wiem, że matematyka sprawia problemy, ale bez przesady.
Za Nerflixa 4K z C+ płacę 47, bezpośrednio u nich kosztuje 60.

A czy czasem to nie jest tak, że można wziąć za 60 zł dopisać jedną osobę za 10 zł i na połowę wychodzi 35 zł za pakiet 4k ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowie jak oglądać serial: Czarne lustro ?

Otwierając zakładkę: odcinki i więcej, pierwszy odcinek 1 sezonu jest na dole, z wasze jest odwrotnie.

Zastanawia mnie w jakim celu jest inaczej i który odcinek obejrzeć jako 1 jeśli jeśli żadnego nie oglądałem 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...