Skocz do zawartości

tv ITI czy ktoś jest pod wrazeniem


arti123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pawop , mad85 po co z nimi dyskutujecie szkoda waszego czasu- nic ich nie przekona a zdanie kazdy zna jakie mamy w danym temacie- a tak wogole to piszemy o n-ce - przeciez to bedie jedyna sluszna polska platforma - super oferta a super cene- a inne sa drogie - maja slabe kanaly sportowe , filmowe mierne- pamietajcie n hd najlepsze filmy w najlepszej jakosci- 5 razy lepsza jakos obrazu dzwiek 5.1 - super kino lepsze od c+hd:):):):):).pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Cyfrę się nie boję - wręcz przeciwnie - życzę im jak najszybszego odwrotu z polskiego rynku

 

To im chyba nie grozi. Znam pare osób, abonentów cyfry, którzy daliby się pociąć za ich ukochaną platformę i nie chca słyszeć o żadnych n :D

Oni też skorzystająna wejściu n, bo prawdopodobnie zapłacą niższy abonament za cyfrę (bo jak to tak? bez wojny cenowej?). Sam, jako ich abonent, mam cichą nadzieję że cyfra pójdzie po rozum do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam kumpować dream'a albo humaxa za pare kilo złotych jak w nboxie mam wszystko co jest mi potrzebne.

cyfra plus i polsat padną jak kafka. Pamiętam jak wchodził TVN 24 i wszyscy mowili, że w Polsce nie ma miejsca na telewizje informacyjną i jest jak kazdy widzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 3 kanały HD w N-ce (w tym Liga Mistrzów!!!) znaczą więcej niż 10 "zwykłych" w C+ czy PC. Tego w ogóle nie można porównywać. To tak jakby porównać 10 kanałów nadawanych w postaci czarno-białej z 3 nadawanymi w kolorze. Ja zawsze bedę wolał tylko te 3 ale nadawane w kolorze. Na razie C+ i PC technologicznie zostały daleko w tyle. I nie zmienią tego żadne tłumaczenia żabojadów - dopóki nie udostępnią swoim abonentom tunerów HD i nie zaczną nadawać w HD to jakością obrazu mogą zadowolić jedynie niedowidzące, stare babcie.

W większości się z tobą zgadzam. Ale teraz tak na chłodno po kilku dniach.

Mam znajomego, który zapłaci każdą cenę za Ligę Angielską więc Cyfrze+ płaci- BO LUBI TO. Narzeka na jakość i cenę ale płaci.

Mam znajomego,który jest maniakiem żużla i zapłaci dużo za dostęp do niego. Płaci- BO LUBI TO. Narzeka na Echostara ale płaci.

No i wkońcu moja skromna osoba. Zniechęciłem się do Cyfry+ bo jestem wyczulony na jakość techniczną a ta coś nie chce sie podnieść w przeciwieństwie do cen. Zapłacę dużo za dostęp do kanałów HDTV a w szczególności Discovery HD. Będę płacił bo... tak zgadza się, BO LUBIĘ TO.

Każdy ma swoje preferencje. Ja już nie reaguję na teksty typu: " Co ty tam będziesz w HDTV oglądał, Mango HD?"( Mogłem napisać, że pewnie prędzej Mango HD niż Polsat HD ale... dajmy już spokój :wink: )

Lwia część komentarzy na niekorzyść N podpiera się właśnie sportem.

Nie interesuje mnie ile " Franek złowił bramek". Ot tak po prostu.

Brak Canal+ czy HBO przeżyję. Zresztą, ostanimi czasy płaciłem za te kanały tylko po to by obejrzeć Rzym, Przez 24 Godziny czy Rodzinę Soprano. Seriale chyba jednak nie powinny być dla mnie magnesem na kanał "Premium" nieprawdaż?

Na koniec. Tak, bardzo liczę na VOD. Mam nadzieję, że pozwoli mi to na obejrzenie ciekawego filmu wtedy kiedy ja chcę a nie operator ustalił. Jeśli jednak coś pójdzie z tą opcję w N nie tak to i tak zostanę u nich. Bo taki jest mój wybór. W wolnym( chwilowo jeszcze ) kraju.

 

Edycja: bogdan425 - poprawiłem błąd ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz, która mnie jeszcze wstrzymuje przed podjeciem ostatecznej decyzji - przechodzić czy nie przechodzic do n, to kanał filmowy premium. Jeżeli okaże się, że będzie to kanał (albo kanały w stylu MaxPack'a lub C+ w jego kilku odmianach, np.: Film1, Film2, Film3) w stylu HBO, Canal+, TV1000, to sprawa jest już przesądzona. Oczywiście biorę pod uwagę jakieś dodatkowe 16-22(max) złote do tych 78,-.

Jeszcze poczekam na informację o kanale premium, aha i o tym dodatkowym, jeszcze jednym kanale dla dzieci (może Disney Channel???).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wielokrotnie to zostało napisane wyłączne prawa do treści premium

w naszym kraju są rozdzielone między C+ a HBO,regulacje prawne.......

w tej kwesti jasno określają wyłączność tych stacji co do dystrybucji......

filmowej czy wydażeń sportowych,jedynie sytuacja z Disney*m jest nie....

do końca wyjaśniona? i nie wiadomo czy i gdzie się pojawi? a jeśli się

w ogóle pojawi to spewnością jedna z platform będzie go mieć na .......

wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra plus i polsat padną jak kafka.

Po co piszesz takie głupoty i prowokujesz ludzi?

 

Co do kanałów premium, to nie będzie takowych na N i koniec, tak jak mój przedmówca napisał, wszystko jest rozdysponowane. Nieliczyłbym też, że oferta VOD w N zastąpi wam te kanały, bo napewno nie będzie tak bogata, jak oferta C+ i HBO, jedyny plus, to taki, że będą te filmy wcześniej, choc pewnie i tak tylko niektóre.

Jak czytam że na HBO są powtórki, i dlatego kanał jes be, to ręce opadają. Przecież to jest właśnie zaletą takich kanałów. Filmy z Warnera, Columbii, Disneya, Miramaxu, MGM i kilku inneych wytwórni po raz pierwszy w TV są na HBO (niektóre na Cinemaxie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jupi napisał:

skąd wiesz lord o tym pucharze polski,będzie on wogole w tv?iti dobrze by na tym wyszlo,zeby to kupili-polepszyli by oferte

 

Istniej, jeden powazny problem. A mianowicie rozgrywki PP musiałby byc w pełni produkowane prze nSport w HD. A czy sa napewno do tego przygotowani?

NO ZOBACZYMY,JUZ BY MIELI FAJNĄ ramówkę piłkarską:liga mistrzów,puchar uefa,puchar ligi angielskiej,puchar polski,magazyny,

a ktoś wie co to za targi filmowe w canes?mysle ze iti bedzie mialo tam podpisane kilka ciekawych umów

Edycja: bogdan425 - starajmy się pisać małymi literami. Duże oznaczją krzyk! - a jeśli już, to lepiej tekst pogrubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bo napewno nie będzie tak bogata, jak oferta C+ i HBO"

 

Tylko że oferta C+ i HBO wogole nie jest bogata. Jest nudna i porownywalna do plyt DVD dołączanych do magazynow dla pań.

 

Wyssane z palca bzdury-pewnie nie masz tych kanałów.Ciekawe z czym porównywałeś C+ iHBO bo na razie niema lepszych programów od nich.A co do oferty film na żądanie/VOD/ to jeszcze w kraju nie wystartował.A hity na takim kanale tanie nie będą.Chyba że jakieś stare hity coś wstylu super kina w TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja swoje trzy grosze wtrące.Zrobiła na mnie wrażenie konferencja prasowa.Byłem tak "podjarany",że już chciałem zmieniać telewizor i pierwszego iść się zapisać po dekoder,ale z biegiem dni wszystko ze mnie opada.Ofertę programową przedstawili tak szybko,w szczególności te "darmówki",że nadal niewiem jakie kanały są dostępne w jakich pakietach,tu wychodzi brak strony internetowej.Powinna być dawno przedstawiać oferte,ceny.Ciekawe czy przy zapisach w sklepach będzie dawana jakaś ulotka,czy coś w tym rodzaju.Reklamy n-ki w tv - bez komentarza.Jeszcze jest pare dni,może coś będzie lepiej.Noi co mnie najbardziej rozbraja:Komentatorzy w Lidze Mistrzów !!!!! Autentycznie odechciewa mi się oglądać meczy.Wczoraj nie dość,że komentowali ze studia,a nie ze stadionu,to komentowanie meczu woła o pomste do nieba.Stwarzając kanał sportowy,czemu nie pomysleli o ludziach pokroju Szpakowski,Borek ?Oni jak komentują mecz to robią to tak,jakby sami grali na tym boisku.No ale do tematu:uważam też,że nie wychodzą na wprost do zwykłych prostych ludzi,tutaj mógłbym wiele napisać,ale niechce Was już truć.Ogólnie narazie odpuszczam n-ke.Cyfre,Polsat "przerabiałem",i zostane narazie na kablówce.Czas pokaże,może wtedy.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujecie tylko sztuki programów. Spokojnie, jak przejdziecie się do salonu, zobaczycie meczyk w HD, nie mówąc już o porządnym filmie to zmienicie zdanie. Jeśli n pokaże dobrą jakość również na SD to jestem z nimi, bo mam dosyć oglądania TVP z Polsatu Cyfrowego przerabianego z sygnału naziemnego, łącznie z odbiciami i całym syfem.

Bardzo podoba mi się pomysł kanału Wojna i Pokój. Trochę odpoczynku od hollywoodu się przyda.

Dodatkowy ważny argument na plus dla mnie to dekoder z PVR. Zamierzałem kupić DVD Recorder, ale teraz się wstrzymuje bo być może PVR starczy.

To co mnie razi to zaśmiecanie oferty kanałami typu Zone Romantica czy AXN Sci-fi, AXN Crime. Te dwa ostatnie to nic innego jak powtórki z podstawowego AXN, który sam w sobie ma dość ograniczony repertuar.Każdy taki "śmieć" blokuje miejsce dla porządnego kanału i tu patrzę z niepokojem co będzie dalej. Oby się nie skończyło znowu na pójściu na ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z komentarzy na telewizjanowejgeneracji.pl

 

Jako sprzedawca N-ki z sieci MM, mogę napisać, że w końcu ITI uchyliło troszkę tajemnicy i wszystkim zainteresowanym mogę napisać, że przynajmniej w sieci MM przedsprzedaż ruszy 4,5 października, każdy zainteresowany wypełni specjalny dokument otrzyma pokwitowanie i 12.10 zostanie automatycznie wciągnięty lub lepszy makaronizm cytat przedstawiciela ITI: zabonamentowany jako kleint iti, potem wystarczy przyjść podpisać umowę i po sprawie.

Samo wypełnienie umowy będzie trwało około 15 20 minut, potrzebna będzie pozytywna weryfikacja, coś na wzór KRD, BIK, także nieuczciwi klienci operatorów tvk,cyfry i polsatu mogą zapomnieć o podpisaniu umowy z n-ką

Czasza tak jak ktoś pisał wcześniej 50zł, konwerter 99zł opłata instalacyjna w przypadku kiedy ktoś zdecyduje się na zamówienie instalatorów n-ki 150pln, boxy mają być gołe bez przewodu hdmi oraz komponentu. Ntv ma wykorzystywać stare instalacje po cyfrze czy polsacie wystarczy tylko zmiana konwertera w przypadku kiedy ktoś będzie chciał oglądać w hd ( mowa o 3 kanałach discovery hd, nsport hd i ten trzeci najprawdopodobniej showtimehd-od listopada) wiadomo już nieoficjalnie bo trzymane jest to podobnież:) w ścisłej tajemnicy

że do oferty na starcie dołączy kanał dla dzieci Disney channel…miła niespodzienka:)

oczywiście do tych wszystkich kosztów trzeba dodać jeszcze opłatę aktywacyjną czyt. zakup nboxa - 99 lub 449 od 12 listopada

Dla zainteresowanych zakupem n-ki podpowiem tylko że z 28 marketów sieci MM nie wszystkie podpisały umowy z ITI, także nie we wszystkich sklepach będzie można zakupić n-kę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...