Skocz do zawartości

tv ITI czy ktoś jest pod wrazeniem


arti123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet o nich nie myslałem bo prawa co ma C- bedzie im ciezko przejac. C+ wspołpracuje z tymi firmami co dysponuja tymi prawami łądne kilka lat i ma napewno lepsza pozycje niz inni. Ale Bundesliga był spokojnie do wziecia skoro ja wyjał jakis nie znany kanał na naszych rynku który dociera do małej ilosci widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy widzicie w tym CP?

dajcie jakieś powody czemu go bierzecie,

cena?w n jest niższa albo jak kto woli na takim samym poziomie,a i oferta nawet bogatsza,

dla jakich kanałów ten CP kupujecie?Polsat Sport?jest w kablówkach,a i nie pokazuje nic ciekawego,

cinemax?15złoty przy ofercie 10 złoty w N śmiech na sali,

według mnie kto ma dużo kasy niech idzie do C+,kto mniej to do N,CP bym zostawił w spokoju,choc znajdą się tacy co wolą CP

"jupi"- ja CP mam już ponad trzy lata kumpel ma C+, kanały znamy nawzajem, mnie bardziej odpowiada CP mając pełen zestaw i tak nie korzystam ze wszystkich kanałów np. gdyby wycieli z "Relax Mix" Cinemaxy wcale bym się nie obraził (rodzaj kina nie dla mnie) natomiast po włączeniu Eurosportów to jak dla mnie będzie już ful wypas oby jeszcze kiedyś doszedł National Geographic !, co do plat. "n" to spodziewałem się że rzucą konkurencje na kolana.... a tym czasem jeżeli konkurencja się ukłoni nowemu to będzie tylko czysta kurtuazja tylko troche nowszej techniki, która nie jest już obca CP ani C+

 

Według mnie też mogą sobie wyciąć te Cinemaxy z RM a wstawić np. nowe AXN-y. Jak chcę obejrzeć dobry film to mam DVD albo SKY, więc te Cinemaxy są zbędne. Dobrze że Eurosporty wchodzą, przydałby się jeszcze NG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę oto zestawienie:

 

Kanały będące tylko w danej platformie cyfrowej (bez FTA):

 

CYFROWY POLSAT

Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Travel Channel, Zone Europa (5 kanałów)

 

CYFRA+

Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, HBO, HBO 2, Ale Kino!, Hallmark, BBC Prime, Mini Mini, Zig Zap, Hyper, National Geographic, Planete, Trace TV, Mezzo, XXL, AB Moteurs, Chasse & Peche (19 kanałów)

 

N

Baby TV, NSport, Discovery HD, TVN Lingua, Wojna i Pokój, Comedy Central, Discovery TVN Historia, AXN Crime, AXN Sci-Fi, kanał filmowy ???, kanał dziecięcy ??? (11 kanałów)

 

Pozostawiłem na razie kwestię przyszłych kanałów TVP, bo to wielka niewiadoma.

Jak widać przewaga C+ jest powalająca :shock: przynajmniej w stosunku do CP, bo N całkiem nieźle wypadła.

 

Edit: Usunąłem Edusat z C+, bo jest on FTA, ale AXN-y na razie bym pozostawił. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFRA+

Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, HBO, HBO 2, TVP 3, Ale Kino!, Hallmark, BBC Prime, Mini Mini, Zig Zap, Hyper, National Geographic, Planete, Trace TV, Mezzo, XXL, AB Moteurs, Chasse & Peche

TVP3 będzie dostępna także w n.

 

 

*Do n na wyłączność dochodzi jeszcze Discovery Historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki vince

mój komenatrz do zestawienia:

Cyfrowy Polsat jak dla mnie z oferty mającej programy tylko w swojej platformie skupiające moją uwagę to Polsat Sport i Polsat Sport Extra gdzie idzie sport.

Z Cyfry+ oczywiśćie ciekawe są programy C+ i HBO.

A z N za ciekawe dla mnie wybrałbym NSPORT i możliwe,że Comedy Central,a być może i kanał dziecięcy i filmowy,ale zobaczy się kiedy dowiemy się co tam ma być.

 

Więć C+ chyba jest number one.Ale gdyby w N powstały dobre kanały o filmie(pewni nie będzie to kanał pokroju hbo,ale filmy typu-shrek2,harry potem i wiezien azgabany-w hbo rok temu byl-,może będą?)i bajkach(Disney Channel?) oraz mieliby dobry,tani vod to czyż nie zrównaliby się z kinem w cyfrze?

CP mnie coś nie przekonuje(patrzcie jakie programy CP ma na wyłączność a jakie N i uwzględnijcie sobie,żę pozostałe są podobne-tvp,jetixy,itd.-a ceny podobne z tym,żę N ma lepszy wybór pakietór i możliwość zaoszczędzenia).

Co do TVP to CP ma z nimi na pienku(liga swiatowa) i nie wiem czy bedzie ich kanał w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duże prawdopodobieństwo, że ten tajemniczy kanał dziecięcy, to Disney Channel, który też będzie w CP i Cyfrze, więc też należy usunąć z wykazu. CZyli wynik N to 8 (- 2x AXN i dziecięcy)

 

To są na razie tylko spekulacje, nie wiadomo czy się spełnią, a ja zrobiłem porównanie na daną chwilę, więc pozostawię chwilowo te kanały w wykazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N bedzie miałą raczej bezpiecznu system kodowania ze wzgledu na to, ze ejst on mało poplarny. I nie bedzie zagrozaona przypadkowymi działniami jak C+ i CP. No nie ejst NDS który niby narazie ejst szczelny ale nie daj boze peknie to pojdzie poł platform w Europie. I tutaj działania ITI sa słuszne bo nie pchaja sie na system kótry ma duza ilosc platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy TVP3 będzie we wszystkich mutacjach (multisygnał).

czytałem gdzieś, że w ofercie n mają być wszystkie regionalne mutacje TVP3.

 

Nie - będzie prawdopodobnie jak zwykle wersja Warszawska. Nie jest to wykonalne z technicznego punktu widzenia, bo na czas emisji programów regionalnych trzebaby znaleźć miejsce na dodatkowe 16 (czy ile tego tam jest) kanałów - po prostu nie opłacalne.

 

Co do piraczenia - rację ma @Lechu - zjawiska takiego nie będzie bo po prostu nie ma tego jak odebrać - DVB-S2 nie jest czytane przez większość tunerów i nie ma sygnału. Do tego nawet jak pojawią się sprzęty z DVB-S2 to Conax jest raczej barierą nie do obejścia - Canal Digital jak trzy lata temu przeskoczył na nową mutację, jest poza zasięgiem piratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko jest do obejscia. Przeciez to takze ludzie wymyslali. Piractwo w jest drogim hobby. Conax jest mało popularnym systemem wsrod operatorów dlatego jest dosc bezpiecznym. Predzaj raczej mozna sie spodziewac jakis alternatywnych softów do boxa niz to, że system padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy TVP3 będzie we wszystkich mutacjach (multisygnał).

czytałem gdzieś, że w ofercie n mają być wszystkie regionalne mutacje TVP3.

co za bzdury! Ty masz pojęcie że TVP3 ma bodajże 18! mutacji regionalnych, skąd wezmą tyle miejsca na satce? :shock:

 

myśle że reasumując wszystko początek n/ki bedzie początkiem fuzji kturejś z platform albo, albo...nie widze przszłości dla trzeciej platformy.
C+ z CP trochę się "nie kochają" a coby było gdyby powstało coś na kształt - nCP ewent. CPn -cyfrowy polsat nowej generacji? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz pojęcie że TVP3 ma bodajże 18! mutacji regionalnych, skąd wezmą tyle miejsca na satce?

 

....dokładnie jest 16 stacji TVP3 - regionalnych!. Jeśli będą tam, gdzie ich matka (TVP) na Astrze, to może i miejsce się znajdzie dla ich dzieci? :D . W końcu, tu chodzi, tylko o krótkie okienka dla regionów? :wink: - może i tak będzie :?::wink: Kiedyś ?

 

-pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachwalanie czegoś zanim wystartuje to chodzenie po cienkim lodzie. Doświadczenia z Wizji, Cyfry i Polsatu niektórych nic nie nauczyły - no to do 4 razy sztuka :P

 

Sorry, że się czepiam, bo może się czepiam, ale co ty chcesz od Wizji????? Miałem ją niemal od początku jej istnienia ( chyba z półrocznym poślizgiem) i ani jednego, ANI JEDNEGO złego słowa o niej nie powiem!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...