Skocz do zawartości

Telewizja w Internecie?


Szymon80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich fanów muzyki z lat 80-tych i 90-tych polecam kanał Broccoli TV.Jest tam bardzo duzo muzyki z tamtych lat.Aby mieć ten kanał trzeba zainstalować TVU Player.

Kanał jest dostępny na kanale 49048. Oto ich strona internetowa,tam również można ich oglądać: www.broccoli-tv.com

 

Tylko nie wiem,czy to legalne czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post za postem, na Ipli - programowi stworzonemu przez Polsat trwa aktualnie mecz AZS Częstochowa - Asseco Resovia, ten sam mecz jest transmitowany przez Polsat Sport, jakośc obrazu jest niezła więc można oglądać, kto nie ma Polsatu Sport może oglądać ten mecz dzięki Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
TVU Player to mniej legalne rozwiązanie. Kiedyś oglądałem tam kilka amerykańskich stacji (na żywo!). Takie jak amerykańskie Comedy Central czy Nickeoldeon

To fakt, na TVUPlayer najszybciej znalazłem amerykańskie stacje. Chętnie oglądam tam Sci Fi Channel, często są przekazy także CBS (najnowsze odcinki Mody na Sukces, dobra żartuję, ale z ciekawości jeden odcinek obejrzałem :D) czy The CW. Jednak najczęściej obejrzę jakiś film na Sci Fi Channel, a i to niezbyt często bo jak wiadomo jakość tych kanałów pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy w necie nadaje jeszcze kanał Sky News Australia?

Ostatnio chyba zmienili stronę i nie widzę linku do transmisji.

Z kolei na wwitv.com ten kanał był kiedyś pod Sky News z Wielkiej Brytanii, ale teraz jest tam właśnie wersja brytyjska, a australijska gdzieś znikła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba znikło. Ale mam inną ciekawą informację: w TVP Playerze (na mojej stronie, link w podpisie TV-ONLINE) można oglądać wszystkie (oprócz TVP HD) kanały TVP i kilka zagranicznych. Z tego co się dowiedziałem, usługa jest legalna. Czasami nie działają niektóre kanały, albo się tną, ale jest to i tak godne uwagi. Nie mogę tego potwierdzić, ale z tego co piszą moi użytkownicy kanały TVP działają tylko z polskim IP. Ja mam polskie IP więc mi działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

już jutro o 12:00 w samo południe startuje portal www.tvnplayer.pl będzie można zobaczyć aż 3000 programów i seriali z Biblioteki TVN.

ja z niecierpliwością czekam na trzy pierwsze edycje programu Big Brother oraz wszystkie odcinki teleturnieju Milionerzy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że coś takiego się pojawiło :D Tylko tych seriali chyba jakoś niewiele, czegoś mi tu brakuje... Tylko czego?? :)

Pozatym nie mogę korzystać z odtwarzacza, bo moje IP rzekomo pochodzi z poza granic RP :(

Potem zmienię i zobaczę czy już wróciłem z dalekiej podróży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytoczę cytat jednej z osób:

 

Aby udostępnić całe odcinki BB w sieci, TVN musiałaby podpisać nową umowę z Endemolem - zgodnie bowiem z polską ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, licencję zawiera się na pola eksploatacji znane w chwili podpisywania umowy (a wówczas na pewno nie wymienili w umowie licencji możliwości emisji całości w sieci - za wolne łącza itp. itd.).

 

Aczkolwiek z przyjemnością człowiek by wrócił wspomnieniami do tych dni... Dobrze, że za marzenia nie ma kary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...