Jump to content
Szymon80

Telewizja w Internecie?

Recommended Posts

Tak , zgadzam się . TVN i TVP też mogliby zrobić taki program . No , ale na razie IPLA w Polsce jest wyjątkowa :D .

Qrzysztof a dokonałeś darmowej rejestracji na stronie producenta, mi też nie działało dopiero gdy ściągnąłem najnowszą wersję tego programu wszystko jest ok.

Dla wszystkich fanów muzyki z lat 80-tych i 90-tych polecam kanał Broccoli TV.Jest tam bardzo duzo muzyki z tamtych lat.Aby mieć ten kanał trzeba zainstalować TVU Player.

Kanał jest dostępny na kanale 49048. Oto ich strona internetowa,tam również można ich oglądać: www.broccoli-tv.com

Tylko nie wiem,czy to legalne czy nie.

TVU Player to mniej legalne rozwiązanie. Kiedyś oglądałem tam kilka amerykańskich stacji (na żywo!). Takie jak amerykańskie Comedy Central czy Nickeoldeon

Może nie jest legalne ale nie jest też ścigane przez prawo jest kilka podobnych programów np. Sop Cast , dzięki niemu można np. oglądać ligę polską w piłkę nożną.

Przepraszam, że post za postem, na Ipli - programowi stworzonemu przez Polsat trwa aktualnie mecz AZS Częstochowa - Asseco Resovia, ten sam mecz jest transmitowany przez Polsat Sport, jakośc obrazu jest niezła więc można oglądać, kto nie ma Polsatu Sport może oglądać ten mecz dzięki Ipli.

Tylko nie wiem,czy to legalne czy nie.

jesli jest na oficjalnej stronie powinno być legalne tak też strona indonezyjskiego atv dopusczała swój program przez TVU Player-a.

Filmon HDi Player ciekawy program a w nim dostep do angielskich stacji BBC 1, BBC 2, ITV 1,

Channel 4 i 5 w jakośći HD.

TVU Player to mniej legalne rozwiązanie. Kiedyś oglądałem tam kilka amerykańskich stacji (na żywo!). Takie jak amerykańskie Comedy Central czy Nickeoldeon

To fakt, na TVUPlayer najszybciej znalazłem amerykańskie stacje. Chętnie oglądam tam Sci Fi Channel, często są przekazy także CBS (najnowsze odcinki Mody na Sukces, dobra żartuję, ale z ciekawości jeden odcinek obejrzałem :D) czy The CW. Jednak najczęściej obejrzę jakiś film na Sci Fi Channel, a i to niezbyt często bo jak wiadomo jakość tych kanałów pozostawia wiele do życzenia.

Guest Anonymous

Czy w necie nadaje jeszcze kanał Sky News Australia?

Ostatnio chyba zmienili stronę i nie widzę linku do transmisji.

Z kolei na wwitv.com ten kanał był kiedyś pod Sky News z Wielkiej Brytanii, ale teraz jest tam właśnie wersja brytyjska, a australijska gdzieś znikła...

Chyba znikło. Ale mam inną ciekawą informację: w TVP Playerze (na mojej stronie, link w podpisie TV-ONLINE) można oglądać wszystkie (oprócz TVP HD) kanały TVP i kilka zagranicznych. Z tego co się dowiedziałem, usługa jest legalna. Czasami nie działają niektóre kanały, albo się tną, ale jest to i tak godne uwagi. Nie mogę tego potwierdzić, ale z tego co piszą moi użytkownicy kanały TVP działają tylko z polskim IP. Ja mam polskie IP więc mi działa.

już jutro o 12:00 w samo południe startuje portal www.tvnplayer.pl będzie można zobaczyć aż 3000 programów i seriali z Biblioteki TVN.

ja z niecierpliwością czekam na trzy pierwsze edycje programu Big Brother oraz wszystkie odcinki teleturnieju Milionerzy!!!

Fajnie, że coś takiego się pojawiło :D Tylko tych seriali chyba jakoś niewiele, czegoś mi tu brakuje... Tylko czego?? :)

Pozatym nie mogę korzystać z odtwarzacza, bo moje IP rzekomo pochodzi z poza granic RP :(

Potem zmienię i zobaczę czy już wróciłem z dalekiej podróży :D

Ciekawe czy planują wkrótce dodać jakieś opłaty lub reklamy ...

przytoczę cytat jednej z osób:

Aby udostępnić całe odcinki BB w sieci, TVN musiałaby podpisać nową umowę z Endemolem - zgodnie bowiem z polską ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, licencję zawiera się na pola eksploatacji znane w chwili podpisywania umowy (a wówczas na pewno nie wymienili w umowie licencji możliwości emisji całości w sieci - za wolne łącza itp. itd.).

Aczkolwiek z przyjemnością człowiek by wrócił wspomnieniami do tych dni... Dobrze, że za marzenia nie ma kary