Skocz do zawartości

Telewizja w Internecie?


Szymon80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajna stronka z rosyjskimi kanałami TV :arrow:http://www.corbina.tv/transmission/

 

Warto zwrócić uwagę na niektóre kanały, np: w tej chwili "СГУ ТВ" - stream jest szyfrowany, video jest zniekształcone, dostępny jest tylko dźwięk audio. Kilku minut temu również był kodowany "THT" - obecnie sygnał odszyfrowano. Bardzo ładnie to wszystko wygląda, szczególnie jak nic się nie tnie. Same perełki... RenTV, CTC, THT... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Od pewnego czasu mam bzika na punkcie holenderskiego kanału muzycznego SLAM! TV, który nadaje tylko przez internet.

 

Strona domowa kanału: http://www.slamfm.nl/

 

Wystarczy zrobić KLIK na poniższe logo kanału i następnie "Uruchom aplikację" czy jak to u Was się nazywa :P

slam_tv.jpg

Świetnie grają, szczególnie dużo muzyki pop, ale i nie tylko. Często coś z dance, techno też puszczają. Niewiele reklam, szkoda, że takich kanałów trudno szukać na satelicie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie wiem co się dzieje, ale w ostatnim czasie zauważam zniknięcie sporo fajnych kanałów nadających nie tylko na satelicie, ale też przez internet, a także głównie przez internet... Mam tutaj na myśli Slam!TV, TMF NL, TMF Belgia, TMF Pure, TMF Party, MCM Top, Nick Hits... Wymieniłem akurat muzyczne perełki, tych kanałów jest znacznie więcej, widzę, że zaczyna się robić bardzo nieciekawie... :|

 

Chociaż z wymienionych wyżej kanałów posiada ktoś legalny i działający stream telewizji MCM Top? Co ja będę teraz oglądał, oprócz pakietu NRJ praktycznie nic mi nie w tej chwili nie odpowiada... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za granicą zaczynają brać przykład z Polski (bo u nas legalnie nie można obejrzeć ciekawych kanałów , chociaż onet.pl nieraz nieoficjalnie transmituje przez internet TVN Turbo , TVN Warszawa , Religia.tv , a ostatnio to był nawet Canal + Sport :jupi: ) i przestają transmitować lepsze kanały zostawiając jedynie kanały dostępne wyłącznie przez internet i jakieś "badziewie" . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje, ale w ostatnim czasie zauważam zniknięcie sporo fajnych kanałów nadających nie tylko na satelicie, ale też przez internet, a także głównie przez internet... Mam tutaj na myśli Slam!TV, TMF NL, TMF Belgia, TMF Pure, TMF Party, MCM Top, Nick Hits... Wymieniłem akurat muzyczne perełki, tych kanałów jest znacznie więcej, widzę, że zaczyna się robić bardzo nieciekawie... :|

 

Chociaż z wymienionych wyżej kanałów posiada ktoś legalny i działający stream telewizji MCM Top? Co ja będę teraz oglądał, oprócz pakietu NRJ praktycznie nic mi nie w tej chwili nie odpowiada... :?

 

 

A może to kryzys finansowy daje osobie we znaki? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na ich stronie nie można oglądać? :arrow:http://www.mcm.net/
Jakoś nigdy nie widziałem żeby udostępniali video na swojej stronie domowej, może to dlatego, że strona bogata jest w treść, co znacznie utrudnia odnalezienie interesujących wiadomości. A sygnał MCM Top był rozprowadzany legalnie w internecie, bo choćby taka strona jak Lyngsat oferowała link do transmisji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Od teraz programy dostępne w TVN CNBC Biznes można oglądać na stronie internetowej kanału. Stacja zdecydowała się umieścić tam wszystkie swoje produkcje. Należy dodać, że satelitarny przekaz tego kanału kodowany jest w systemach Conax, Seca Mediaguard 3 i Viaccess 3.0, a dostęp do treści w Internecie jest bezpłatny.

 

satkurier.pl

 

TVN mnie mile zaskoczył :jupi: . O jeden kanał więcej do oglądania przez internet :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też te linki niedawno znalazłem i nawet ciekawe kanały tam są . A propos , zapraszam na nową stronę www.pavl6-tv.pl.tl , tam jest całkiem sporo tv przez internet (m.in. znany nam z satelity Al Jazeera Sport 1 , NRJ Hits i inne ) . Jak pewnie wywnioskowaliście po nazwie , ja jestem jej autorem , nie żebym się chciał reklamować :lol: ale mam tam zebrane całkiem ciekawe kanały i chciałbym się nimi podzielić z innymi (żadnych nie nadaję ja , są tylko umieszczone na mojej stronie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to może ten temat rozruszamy razem?

chciałbym aby tu pojawiały się linki do znanych stacji Tv np. narodowych, sportowych, muzycznych itp. linki do sopcastów mogulusów czy justinow odpadają bo to szmira i działają tymczasowo lub b.krótko

pozdro !

 

dorzucę drugich naszych południowych sąsiadów

:censored:

STV3

mms://stream.m2.livetv.sk/STV2live?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma problemu ;) Tutaj sam regulamin mowi na forum by tylko legalne info i linki podawać;P ps Gringo odczytaj priva;p i przeslij mi to co tam napisałem:)pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tą stronę już wiele razy widziałem , bo użytkownicy mojej strony , a wcześniej ja sam myśleliśmy , że coś tam działa . A to jedna wielka lipa . Zastanawiam się dlaczego nikt przed podaniem linku sam nie sprawdza , czy coś tam działa . Ciekawe kto jest administratorem tamtej strony , bo widać , że w ogóle na nią nie zaglądał , ja na swoją zaglądam kilka/naście razy w tygodniu i około 90% tv na mojej stronie działa . Ważny jest nie pomysł , ale wykonanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...