Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pewnie było to już setki razy poruszane, wiem, że na żadnym forum nie lubi sie takich pytań, oczekiwać na gotowe odpowiedzi itp., no ale spróbuje :wink: Chciałem zamówić ten Multipakiet C+. Ile to wszystko ostatecznie będzie kosztować itp., bo to dla mnie zbyt skomplikowane chyba jest :mrgreen: ? Obecnie jest napisane, że 20 zł miesięcznie, ale chyba tylko przez 4 miesiące tak ? Potem normalnie 40 zł ? 10 zł miesięcznie ten dekoder. A opłata aktywacyjna ? Istnieje coś takiego ? :lol: Chyba 100 zł tak ? Czyli podsumowując 100 aktywacja, przez 4 miesiące 30 zł miesięcznie, przez następne 14 miesięcy 50 zł tak ? To wszystko czy jakieś jeszcze ukryte koszty ? 8) Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne warianty. Jakiś czas temu zwróciłem uwagę na tą "promocję" ale wszystkich szczegółów nie znam. Promocja ta zdaje się dotyczy tylko opcji HD, także biorąc SD przygotuj się na to, ze za wszystkie miesiące będziesz płacił pełną stawkę.

Koszta:

- oczywiście comiesięczna opłata, 39 zł.

- tuner - lepiej go kupić, jednorazowy wydatek 179 zł. czyli na przestrzeni całej umowy (18 miesięcy) koszt taki sam jak przy wynajmowaniu ale przy dłuższym okresie czasu będzie na "+".

- opłata aktywacyjna od 1 zł do 99 zł. Nie wiem od czego to zależy, chyba jest to związane z tym, czy bierzesz antenę czy nie oraz z rodzajem tunera (lub brakiem tunera - bierzesz samą kartę)

- coś takiego jak wyrównanie abonamentu. Kupując to powiedzmy 10-go marca, musisz opłacić za dni do końca marca (10 - 31) ale nie wiem czy to stosują (jakiś taki zapis gdzieś widziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pewnie było to już setki razy poruszane, wiem, że na żadnym forum nie lubi sie takich pytań, oczekiwać na gotowe odpowiedzi itp., no ale spróbuje :wink: Chciałem zamówić ten Multipakiet C+. Ile to wszystko ostatecznie będzie kosztować itp., bo to dla mnie zbyt skomplikowane chyba jest :mrgreen: ? Obecnie jest napisane, że 20 zł miesięcznie, ale chyba tylko przez 4 miesiące tak ? Potem normalnie 40 zł ? 10 zł miesięcznie ten dekoder. A opłata aktywacyjna ? Istnieje coś takiego ? :lol: Chyba 100 zł tak ? Czyli podsumowując 100 aktywacja, przez 4 miesiące 30 zł miesięcznie, przez następne 14 miesięcy 50 zł tak ? To wszystko czy jakieś jeszcze ukryte koszty ? 8) Z góry wielkie dzięki za pomoc.

 

Ja wziąłem Multipakiet C+ z samą kartą.Koszty są takie:opłata aktywacyjna 1zł.Umowa 18-miesięczna w tym 3 pierwsze miesiące 50% a póżniej już normalnie 39 zeta.Na aktywacje w salonie czekałem ok 1 godzinki.Karte wsadziłem do tunera FERGUSON FX 7600 UCI 2 x CR.

Wszystko działa bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy kupując Multipakiet trzeba płacić kaucje gwarancyjną za 199zł. i aktywację za 99zł. tak jak jest podane w regulaminie umowy o abonament multipakiet canal+ ? Zastanawiam się nad jego zakupem, ale nie jestem pewien ile dokładnie potrzebuję kasy na zrealizowanie całej 18 miesięcznej umowy bez kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem to co wiem :D biorąc dekoder Strong na własność bez antent satelitarnej i podpisując umowę na 18 miesięcy (dekoder - 179zł aktywacja 1zł płacisz u dystrybutora) zniżkę 50% dostaniesz na 3 miesiące. Znizka 50% taniej nie dotyczy umowy na 12 miesięcy i aktywacja w tym przypadku wynisi 99zł.

3 x 19,50zł + 15 x 39zł = 58,50zł + 585zł = 643,50zł. Na upartego żeby sobie poprawic samopoczucie cena abonamentu wynosi 35,75zł mieisięcznie wliczając promocje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Możesz tez podpisać umowę na samą kartę lub wynajem dekodera :D Bez anteny aktywacja 1 zł z anteną 49 zł, żadnej kaucjigwarancyjnej nie płacisz :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Tak wiele osób pisało o nowych kanałach w Multipakiecie Canal+ i teraz będzie to możliwe, o ile informacje przekazane przez serwis DVBnews.pl się sprawdzą.

Nowe kanały w Multipakiecie Canal+

Już od 1 maja br. do Multipakietu Canal+ będzie możliwość dokupienia nowych kanałów dotąd niedostępnych w tym pakiecie. Multipakiet Canal+ zostanie wzbogacony o kanały HBO.

 

Czytaj więcej >>>

źródło: DVBnews.pl

Jak myślicie, sprawdzą się te informacje? :D Do maja już niedaleko, więc sami sprawdzimy :> Trochę drogo jak zwykle :/ ale to Canal+ a ni sobie porządnie liczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MySQL padł i strona nie działa chwilowo...

 

Po dodaniu kanałów HBO pakiet będzie się inaczej nazywał, więcej jest w newsie, a ja nie zapisałem sobie jego treści, bo i na co mi? Drogo trochę, ale za opcję kanałów HD będzie taka opłata jak w Cyfrze od 1 maja za pakiet Premium HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena "podstawowego" + HBO = 68 zł! W do tego można będzie dokupić jeszcze HD, sam Canal+ albo z HBO i cena będzie wynosiła odpowiednio 6 i 9 zł. Więcej w newsie.

 

Mam nadzieję, że strona zaraz "odżyje", bo ja już więcej przez kilka godzin nie powiem, brak dostępu do komputera.

 

edit: Jeśli kogoś to interesuje to strona Digital News już działa poprawnie, news: Nowe kanały w Multipakiecie Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie cena nie jest jakaś wygórowana... Bądzmy szczerzy, za pakiet kanałów premium w C+, też płacimy podobnie... Myślę, że oferta będzie teraz bardziej kusząca, choć ja jednak wolę tradycyjną ofertę Cyfry+. Za sam pomysł jednak :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...