Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

No właśnie, z Zielonej Góry... A transmisja jest meczu Gorzowa :D Poza tym nie jestem zapalonym kibicem żużla, tylko chyba lepiej dokończyć transmisję polskiej ekstraligi żużlowej, niż ją przerwać, bo idzie mecz fazy grupowej turnieju, który w Polsce jest dosyć mało popularny.

 

PS. No właśnie - nie mam pojęcia :) I sądzę, że nie tylko ja. Więc ja akurat chwalę decyzję TVP Sport, że nie przerwali transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co narzekają: A gdyby to było odwrotnie? Niestety pogoda jest taka jaka jest i tak cud że mecz został odjechany bez poważnych upadków.

 

EDIT

@Peter Parker akurat mecz żużla był nadawany z Leszna :wink: Takie twoje małe przeoczenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
EDIT

@Peter Parker akurat mecz żużla był nadawany z Leszna :wink: Takie twoje małe przeoczenie :mrgreen:

Racja, ale ja miałem na myśli o to, że pokazują Gorzów. A jak wiadomo Zielona Góra i Gorzów nie przepadają za sobą ;)

 

PS. Kolejna dobra decyzja TVP Sport. Zamiast pokazywać mecz od pierwszej minuty "as live", pokazują go na żywo. Kto będzie ciekaw, co takiego się stało, że przez pół godziny nie strzelono bramki - obejrzy powtórkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zarzutów niektórych użytkowników do TVP Sport. Uważam, że żaden kanał nie powinien przerywać jednej transmisji w połowie i dawać następną. Niestety transmisje się nakładały i w tym wypadku nie było innego wyjścia. TVP Sport nie może faworyzować wybranych widzów - musi prowadzić jakiekolwiek transmisje od początku do końca. Jeżeli transmisje się nakładają, to ta druga musi poczekać na swoją kolej. Z tego, co pamiętam, to jeszcze niedawno na tym forum TVP Sport była krytykowana za ucinanie transmisji. Ja jestem konsekwentny i tak jak wtedy mi się ucinanie transmisji nie podobało, tak i teraz mi się nie podoba, niezależnie od dyscypliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie totalna porażka. Jeden z nielicznych meczów, który mogłem obejrzeć live z Copa America, a tutaj taki numer. Jak padał deszcz w tym Gorzowie to trzeba było wywalić transmisję żużla i jej nie wznawiać. Ich strata że lało. W końcu stacja ma jakąś ramówkę a impreza typu Copa America zdarza się raz na kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co by się stało jakby mecz leciał "z poślizgiem" a czekała transmisja żużla? TVP podjęła taka decyzję i pewnie ma na to jakieś argumenty. Mogła też, skoro nie przeniosła transmisji na inna antenę (Eurosport czasem tak robi) dać obraz w obrazie. Wiem, nie byłoby jednego komentarza ale zawsze można by coś tam zobaczyć. Mogli też pościć z poślizgiem re-live i byłoby po sprawie. Zawsze jakaś debata narodowa musi się odbywać w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedway Ekstraliga to produkt nr 1 TVP Sport, cieszacy sie najwieksza ogladalnoscia. Gdyby zamiast meczu Brazylia-Wenezuela, byl mecz Brazylia-Argentyna to TVP zapewne postapilaby tak samo. Jestem fanem futbolu, na drugim miejscu jest u mnie zuzel, mecz w Lesznie to byly ogromne emocje, mecz Brazylii to straszne nudy i gwiazdy, ktorym nie chce sie grac i olewaja sprawe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą tylko o żużlu i Copa America... Dla mnie jeszcze większym absurdem jest to, że TVP Sport nie pokazało finału mistrzowskiej imprezy odbywającej się w Polsce, czyli finału ME koszykarek. To na [beep]ę pokazywali fazę grupową, ćwierćfinały, półfinały?! To tak, jakby pokazać film i bez ostatnich dwudziestu minut. Chyba tylko w TVP są zdolni do takich rzeczy. Po co kupują prawa, skoro nie mają miejsca, żeby zmieścić transmisje. Czy n-ty mecz ligi żużlowej (nie decydujący o niczym istotnym - liga na nim się nie kończy), sportu, który bardzo lubię, ale jednak niszowego, jest ważniejszy od finału wielkiej koszykarskiej imprezy odbywającej się w naszym kraju? I jeszcze do tego finału nie dawali nawet w internecie, na stronie TVP Sport. Mają prawa, więc spokojnie mogli wrzucić mecz do sieci, skoro już żużel ligowy taki święty. A tak musiałem oglądać transmisję z Polski na tureckiej telewizji. Śmieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...