Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten mecz został kupiony w ostatniej chwili, więc się nie dziw, że będzie pokazywany tak, jak będzie.

Dałem wiele przykładów praw marnowanych przez TVP, zbyłeś to internetem. Zmierzam do tego,że TVP ma tyle praw,że spokojnie wypełniła by drugi kanał,a czasami i to mogło by nie wystarczyć. Co do  FED CUP to doskonale wiedzieli,że miejsca w ramówce nie mieli to szkoda,że kupowali, może by kupił ktoś inny i pokazał to w sposób należyty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupować i nadawać tylko w internecie to moim zdaniem dla TVP wyrzucanie pieniędzy, a z tego co się orientuję to ich sytuacja finansowa nie jest najlepsza. Konkurencja ledwo ruszyła i ma mieć już 4 kanał, choć prawa im się niebawem kończą i nie wiadomo czy zostaną przedłużone, NC+ też ma 4 kanały, Polsat 3-4 , a TVP jak za króla świeczka 1.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Urugwaj - komentatorzy: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak; studio: prowadzący - Rafał Patyra i Maciej Iwański; goście - Tomasz Frankowski, Radosław Gilewicz i Andrzej Niedzielan; reporterzy - Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Oswald Rodrigo-Pereira i Sylwia Dekiert

Polska - Meksyk - komentatorzy: Jacek Laskowski i Radosław Gilewicz; studio: prowadzący - Jacek Kurowski; goście - Sebastian Mila i Adam Matysek; reporterzy - Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Oswald Rodrigo-Pereira i Rafał Patyra

https://centruminformacji.tvp.pl/34742560/reprezentacja-polski-tylko-w-telewizji-polskiej

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dają pracować przy kadrze Laskowskiemu. Liczę, że - wzorem Euro 2016, gdzie skomentował mecz z Irlandią Północną - w Rosji też dostanie choć jeden mecz Polaków. Widać też trochę świeżości wśród ekspertów, lepszy Mila czy Frankowski niż Engel z Tomaszewskim. 

 

Swoją drogą, byłem przekonany, że Oswald Pereira odszedł z TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dają pracować przy kadrze Laskowskiemu. Liczę, że - wzorem Euro 2016, gdzie skomentował mecz z Irlandią Północną - w Rosji też dostanie choć jeden mecz Polaków. Widać też trochę świeżości wśród ekspertów, lepszy Mila czy Frankowski niż Engel z Tomaszewskim. 

 

Swoją drogą, byłem przekonany, że Oswald Pereira odszedł z TVP.

 

Zdaje się, że zdążył wrócić, ale do redakcji sportowej. 

Nie ma kogoś, nie wiem, typu Kowalczyk, Hajto. Mógłby być merytorycznie, ale także miejsce na żart, troszkę luzu, tak jak to w Polsacie, gdzie widać, że panuje między prowadzącymi, a gośćmi taka bliższa relacja. Już mi tęskno do Polsatu. 

Tomaszowi Hajto nie podoba się spot TVP SPORT

 

 

Słabe to moim zdaniem, takie malutkie… Poziom żartu od 0 do 10 oceniam na minus 1. Mogliby wymyślić coś swojego, a nie bazować na moich określeniach. No bo praktycznie wszyscy wiedzą, że ta „truskawka na torcie” wyszła ode mnie. Ja już prawie wycofałem wisienkę z obiegu, a oni, można powiedzieć, znów mi ją wciskają – mówi w Super Expressie Tomasz Hajto. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają przecież Stanisława Snopka. Babiarz nigdy nie robił skoków,  on nie najlepiej wypada przy biegach,a co dopiero przy skokach i tych przelicznikach.. Dobrze,że wykupiony mam Eurosport Player.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was ale mnie już ta propaganda TVP w stosunku do meczów repry trochę irytuje. Ja rozumiem, przejęcie praw, każda stacja się chwali ale tu już to jest do tzw pożygu. Jeszcze non-stop dogryzający Marek Szkolinkowski który uważa siebie i TVP za nie wiadomo kogo. Zobaczmy najpierw jak to TVP będzie wychodzić, bo Polsat robił to odpowiednio ( z jednym błędem-feta po awansie) A  w tym momencie ta "propaganda sukcesu" TVP próbuje się przedstawiać jako najlepszą stację we wszechświecie w realizacji takich wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jacek Kurski w środę zaznaczy, że TVP Sport HD w telewizji naziemnej może zacząć nadawanie w połowie przyszłego roku. Dodał też, że publiczny nadawca jest zainteresowany kupnem praw do transmisji meczów siatkarskiej reprezentacji Polski. Dotyczący tego przetarg odbędzie się w połowie 2018 roku
 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-info-z-nowym-studio-za-20-mln-zl-980-mln-zl-dla-tvp-z-budzetu-panstwa-jacek-kurski-dzieki-300-mln-zl-z-obligacji-przezylismy-ub-r

Czyli nie ma szans na obejrzenie w naziemniej IO 2018 w TVP Sport :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was ale mnie już ta propaganda TVP w stosunku do meczów repry trochę irytuje. Ja rozumiem, przejęcie praw, każda stacja się chwali ale tu już to jest do tzw pożygu. Jeszcze non-stop dogryzający Marek Szkolinkowski który uważa siebie i TVP za nie wiadomo kogo. Zobaczmy najpierw jak to TVP będzie wychodzić, bo Polsat robił to odpowiednio ( z jednym błędem-feta po awansie) A  w tym momencie ta "propaganda sukcesu" TVP próbuje się przedstawiać jako najlepszą stację we wszechświecie w realizacji takich wydarzeń.

Uczą się od Polsatu. Polsat swoje PBN czy KSW promuje dwa miesiące przed robiąc w serwisach sportowych z tego "1".

 

TVP nie planowała transmisji z ZIO w TVP SPORT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...