Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału turnieju WTA w Stuttgarcie. Gratulując Agnieszce TVP znowu ma kłopot. Polka zagra w drugim półfinale. 

WA Stuttgart 

13:30 Kvitova- Kerber TVP Sport

ok. 18:00 Radwańska- Laura Siegemund - Sport.tvp.pl i najprawdopodobniej właśnie TVP HD- ale nie znajduję potwierdzenia tej informacji. 

 

Przypominam,że niedzielna ramówka TVP Sport także wypełniona i nie jest planowana transmisja finału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał wszystkie mecze hokeja a nie Radwańska, tylko zeby przypadkiem znów im nie przyszło transmitować tego tenisa.

 

TVP hd to mogły być nowy TVP sport 2 i nie byłoby problemu ale plus charakter kanału sportowego-informacyjnego.

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał wszystkie mecze hokeja a nie Radwańska, tylko zeby przypadkiem znów im nie przyszło transmitować tego tenisa.

 

TVP wyciągnęło wnioski chyba z nie najlepszej decyzji jaką podjęło podczas turnieju w Dausze. Kiedy to zmieniła ramówkę kanału TVP Sport i ostatecznie widzowie nie zobaczyli transmisji meczu Athletic Bilbao,a mecz Manchesteru United dopiero od 60 minuty. Posypały się gromy na TVP na ich profilach,a i ten wątek miał wielkie oblężenie w tym dniu z wieloma negatywnymi komentarzami tej decyzji. No cóż, ten wstrząs widać był potrzebny, nowe władze TVP akurat w tej kwestii nie pozostały głuche na sugestie użytkowników, które pojawiały się już od dłuższego czasu przy okazji zamieszczania bardzo często meczów polskiej tenisistki wyłącznie w internecie by wykorzystywać kanał TVP HD .

Bardzo dobrze,ze tenis jest transmitowany, włożenie tego meczu do TVP Sport wiązało by się z ogromnymi zmianami w ramówce. Wypadły by mecz Dywizji 1 A Polska-Włochy i mecz 1/4 turnieju ITTF w tenisie stołowym. Gdyby mecz się przedłużył to także ucierpiała by transmisja meczu dywizji 1A: Korea Południowa- Austria. 

Co do jutrzejszego finału to jest on od 14.30 i jeśli awansuje Agnieszka to pewnie także ten mecz będzie w TVP HD. Choć pokusiłbym - tylko nie wiem czy kogoś stać na taką decyzję na transmisję w TVP2 zamiast powtórki "KCP". TVP Sport jutro ma transmisję od 10.00 przez cały dzień :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucierpiałby na pewno tenis stołowy.  Nie wiem, który kanał jest bardziej dostępny czy TVP SPORT czy TVP HD. Agnieszka Radwańska niestety przegrała i mecz finałowy ze Stuttgartu będzie tylko na stronie internetowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech już TVP odda te prawa do WTA albo szybko stworzy jakiś drugi kanał sportowy. Bo tutaj jest jakieś pomieszanie priorytetów. Jak ważniejszy od finału turnieju Premiere WTA jest mecz w ping-ponga, to ja odpadam. A do meczu hokeja o 16 pewnie by zdążyli, bo finał rozpoczyna się o 13.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech już TVP odda te prawa do WTA albo szybko stworzy jakiś drugi kanał sportowy. Bo tutaj jest jakieś pomieszanie priorytetów. Jak ważniejszy od finału turnieju Premiere WTA jest mecz w ping-ponga, to ja odpadam. A do meczu hokeja o 16 pewnie by zdążyli, bo finał rozpoczyna się o 13.30.

Pokazują mecz tenisa stołowego, bo pewnie w umowie mają, że wszystkie transmisje muszą iść live.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo w TVP Sport 25.04-01.05:

 

PIŁKA NOŻNA - LIGA EUROPY

 

28.04 21:00 Szachtar Donieck - Sevilla FC

 

HOKEJ - MŚ DYWIZJI 1A KATOWICE

 

26.04 12:55 Japonia - Korea Południowa

26.04 16:25 Austria - Włochy

26.04 19:30 Słowenia - Polska

27.04 12:55 Włochy - Japonia

27.04 16:25 Korea Południowa - Słowenia

27.04 19:30 Polska - Austria

29.04 12:55 Włochy - Korea Południowa

29.04 16:25 Austria - Słowenia

29.04 19:35 Polska - Japonia

 

KOSZYKÓWKA - TAURON BASKET LIGA KOBIET

 

30.04 17:45 Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków

01.05 18:00 Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków

 

ŻUŻEL - NICE POLSKA LIGA ŻUŻLOWA

 

01.05 13:15 KSM Krosno - Orzeł Łódź

 

FUTBOL AMERYKAŃSKI - LIGA MISTRZÓW

 

30.04 13:45 Panthers Wrocław - Triangle Razorbacks Velje

 

MAGAZYNY

 

25.04 20:15 4-4-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ten fragment z TVP Sport w MUX3? Coś ciężko mi w to uwierzyć, może się osoba wyżej przesłyszała :D. Poza tym Szaran na konferencji powiedział że mogą być ograniczenia i z racji że mają mało czasu na akredytacje dla dziennikarzy mogą wysłać mniej ludzi niż by chcieli.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdopodobnie byłyby transmitowane (nc+ raczej oddałoby to TVP tak jak dotychczas) bo ustawa nakazuje pokazywanie meczów polskich klubów w razie awansu do LM.

Można Kurskiego nie lubić, ale za to że walczy o TVP Sport w MUX3 i ogólnie o wielkie imprezy w TVP ma u mnie dużego plusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...