Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marmac1989

Chyba już tak jest w kwestii LM (ew. mecze polskiej drużyny + finał), a nieco rozszerzony pakiet jest na LE (ew. mecze polskich drużyn, w przypadku odpadnięcia mecze ostatniego wyboru i finał). Umowa na LM i LE jest do sezonu 2017/18 włącznie.

 

@studiolitek od 2017 będzie opłata wizualna, więc zabezpieczenie finansowania będzie. Zresztą za takie Euro 2020 czy MŚ 2022 TVP niekoniecznie zapłaci w 2016 czy 2017. Płatności są rozłożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak informacji o jakimś pakiecie skrótów z innych spotkań. To ukłon głównie w stronę osób, które będą pracować przy tej imprezie, możliwe,że Kurski spodziewa się najlepszego wyniku kadry od lat, to sprawa prestiżowa dla TVP. Zwykły śmiertelnik by obejrzeć większość meczów musi kombinować.

Dużo ważniejsza dla fanów jest zapowiedź wprowadzenia TVP SPORT do NTC. Czy to się uda?? Kiedy jest to możliwe, bo nie znamy zapisów umów z operatorami i czy Jackowi Kurskiemu to się uda. Ktoś tu wspominał już platformę TVP- zapowiedzi nie równa się realizacja, jeśli Prezes Kurski zostanie zmieniony,a ma się to stać do końca roku to z tej zapowiedzi może nic nie wyjść. Zostanie mu to jednak przeze mnie dobrze zapisane. Absurdem w NTC nadającej w Polsce obecność kanału dla Polonii. Podziękowania należą się wszystkim tym, którzy w tej sprawie interweniowali u władz TVP, w tym bezpośrednio u Jacka Kurskiego na TT- wiem,że była tu jedna osoba z tego forum, której należą się ogromne podziękowaniu. Dzięki forumowy przyjacielu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem, chodziło mi o to, że meczów nie będzie wyłącznie w Ipli, gdzie pewnie będą oferowane za opłatą, w przeciwieństwie do sport.tvp.pl :) Ale właściwie to lepiej bo z reguły przy okazji meczów kadry serwery im padały (i być może dlatego zrezygnowali z ich bezpłatnego na Ipli udostępniania live) :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurski ponoć powiedział "na dzień dzisiejszy" , więc zapewne i te 11 meczów EURO będzie.

 

 

Też mi się właśnie wydaje, że Euro 2016 z tymi 11 meczami będzie w TVP. Po prostu stopniują informacje, wolą się chwalić kilka razy. Bo za dużo było o tym informowania w różnych mediach, żeby nagle przepadło.

Potwierdziły się nasze wpisy. Czyli Kurski jest zaskakująco przewidywalny.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie nie wiadomo, kiedy TVP Sport trafi na trzeci multipleks. Pod uwagę brana jest jesień. - Nie potrafię powiedzieć, czy stanie się to od września br. czy od stycznia 2017 roku, ale na pewno jest bliżej niż dalej - tłumaczy portalowi wirtualnemedia_pl Kurski.

Duze rozczarowanie. TVP Sport powinien byc ogolnodostepny od sierpnia, by Polacy jak najobszerniej mogli ogladac IO w Rio.

 

Kanał TVP Sport w trakcie igrzysk będzie nadawał 24 godziny na dobę (240 godzin transmisji i 160 godzin retransmisji). Zostanie w stu procentach podporządkowany wydarzeniom olimpijskim, ze szczególnym uwzględnieniem gier zespołowych – siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki.

https://sport.tvp.pl/21092109/igrzyska-w-rio-bogata-oferta-telewizji-polskiej

PIĄTEK 27.05.2016 TVP Sport20:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Irlandia Północna - Białoruś; STEREO, 16:9, Na żywoNIEDZIELA 29.05.2016 TVP Sport17:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Niemcy - Słowacja; STEREO, 16:9, Na żywo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobiło się nam zamieszanie. :mrgreen:

 

Kablówki nie chcą płacić za TVP Sport jak ten znajdzie się w DVB-T, a rozwiązanie jest bardzo proste, tylko trzeba zastosować kompromis. Ja wiem, że w Polsce takie słowo nie istnieje (już udowodnili to choćby Kargul i Pawlak - ani na krok nie ustąpią :chair: ).

 

Wystarczy, że TVP Sport w wersji SD trafi do DVB-T, a TVP Sport HD będzie opcją odpłatną, dostępną tylko w kablówkach i na platformach.

 

Chyba do "przełknięcia" moja propozycja kompromisu. Wszyscy wychodzą "z twarzą". Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że TVP Sport w wersji SD trafi do DVB-T, a TVP Sport HD będzie opcją odpłatną, dostępną tylko w kablówkach i na platformach.

 

Chyba do "przełknięcia" moja propozycja kompromisu. Wszyscy wychodzą "z twarzą". Prawda?

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Ale raczej nie. Ponieważ i tak będzie oferowana wersja SD, więc znacznie mniej osób będzie chciało płacić dodatkowo.

 

Na chwilę obecną, wszyscy są na nie. A do debiutu kanału w NTC jeszcze daleko. Sporo może jeszcze się wydarzyć.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślenie a'la Polska- nie ważny widz, ważny operator kablówki. Przecież taki TVP Sport nie jest must curry, więc jak nie będzie TVP SPORT w ofercie danego operatora to będzie ze szkodą dla tej kablówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego, ilu abonentów będzie gotowych na zmianę operatora lub całkowitą rezygnację z płatnej oferty. Póki co operatorzy próbują jedynie nastraszyć TVP, aby była wobec nich uczciwa, chociaż dopóki TVP ma ważne umowy z operatorami na dystrybucję TVP Sport, to może spokojnie realizować swoje plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie TVP Sport w NTC to nawet dołożę się do opłaty audiowizualnej :D

A masz inne wyjście? Nie. Teraz każdy zapłaci. ;)

 

Najlepiej żeby był nadawany w HD na MUX3 w Naziemnej TV Cyfrowej. Wtedy pewna duża część misji TVP zostanie spełniona i będzie na duży plus.

Wersja HD potrzebowałaby więcej miejsca. Ciekawe, jak to miałoby wyglądać? Kolejny zamydlony kanał, jak TVP1 HD i TVP2 HD? Nie zapominaj, że ma być jeszcze Info HD i Kultura HD.

 

kiedy moozna sie spoddziewac TVP SPORT w NTC?

Jak rozpocznie się docelowa emisja MUX-8 (czyli Emitel zapewni duże pokrycie). Ponieważ TVP musi coś przenieść, żeby zmieścić ten kanał na MUX-3. Orientacyjnie (bo nikt nie podaje dat), będzie to pod koniec roku, albo na początku przyszłego.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...