Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O tym,że przerwano transmisję skoku o tyczce nie miałem pojęcia. Coś takiego mieć miejsca nie powinno. No cóż - moim zdaniem i powtarzam to od dawna realnym rozwiązaniem tego kłopotu, bo to się powtarza przy kolejnych okazjach jest jedynie wprowadzenie TVP SPORT do Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Wtedy zniknie ten kłopot,że coś można było zobaczyć tylko w TV Kodowanej. Można powiedzieć też,że LA i tak jest dużo lepiej traktowana niż tenis i Agnieszka Radwańska, która na transmisję w TV otwartej nie może liczyć w ogóle niezależnie czy gra o 20 czy o 3.00. 

TVP Sport nie może iść do naziemnej bo posiada prawa do Ligi Europy na kanał kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport nie może iść do naziemnej bo posiada prawa do Ligi Europy na kanał kodowany.

TVP powinna dążyć do tego by umieścić kanał sportowy w NTC. Mogą utworzyć nowy kanał, przenieść transmisje z TVP SPORT do innego kanału . Więcej osób odniesie korzyść z obecności kanału sportowego w Naziemnej Telewizji Cyfrowej niż na fakcie jego nieobecności.  

No w końcu. Ja będę się jednak upierał,że satkurier.pl to duży branżowy portal i jego czytają ludzie mediów, w tym także forum. W końcu to wołanie,żeby chociaż dać do TVP HD mecz niż jedynie w sieci odniósł jakiś skutek. 

Przepraszam ze swojej strony za błąd. Myślałem,że mecze 1 rundy rozgrywane są w ciągu dwóch dni. Jednak już od dziś rozgrywana jest 2 runda turnieju. 

Oto plan dzisiejszych relacji :

TURNIEJ WTA MIAMI OPEN – PLAN CZWARTKOWYCH TRANSMISJI (2. RUNDA)

16:00 I. Falconi – P. Kvitova (SPORT.TVP.PL)

18:00 A. Radwańska – A. Cornet (TVP HD, SPORT.TVP.PL)

20:00 H. Watson – S. Stephens (SPORT.TVP.PL)

22:00 S. Williams – C. Mchale (SPORT.TVP.PL)

 

No i naprawdę widzę ciekawe mecze. Upieram się ,że TVP przy odrobinie dobrej woli mogła by emitować zdecydowanie więcej spotkań na antenie telewizyjnej. Jednak ważniejsze dziś np. Barca TV , powtórka konkursu skoków narciarskich.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zszokowany. Kiedyś, dawno temu, zanim pojawiły się TVP1 HD i TVP2 HD, to wiele transmisji sportowych było na TVP HD, często nawet takie, które nie były transmitowane w otwartych kanałach. Pamiętam między innymi, że TVP HD pokazywała wszystkie spotkania polskiej grupy II fazy grupowej któryś ME w ręcznej (czyli tak z 6 godzin meczy cały czas). Z tego co pamiętam to np. z HMŚ w Stambule, niedzielna sesja była całkowicie pokazana tylko na TVP HD, ponieważ na innych kanałach były inne transmisje. Pewnie da się znaleźć kilka innych przykładów. A potem, po Euro, zrezygnowano z transmisji sportowych na TVP HD, co szczególnie dotkliwie było czuć podczas igrzysk w Londynie czy wtedy kiedy się nakładały transmisje, dobrze że teraz, po prawie 4 latach powrócono do transmisji sportowych na TVP HD. Mam nadzieję, że antena będzie wykorzystywana podczas igrzysk w Rio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje z WTA w Miami :

16:00 Kerber-Strycova TVP SPORT, SPORT.TVP.PL

ok. 18:00 Cibulkova- Muguruza SPORT.TVP.PL

ok.20.00 Suarez-Navarro- Vandeweghe TVP SPORT, SPORT.TVP.PL

ok. 22.00 E.Wiesnina- Venus Williams SPORT.TVP.PL

 

Brak w przekazie światowym meczu Magdaleny Linette z Jeleną Jankovic w ramach drugiej rundy turnieju w Miami. Trzeba jej złożyć gratulacje sukcesu jaki osiągnęła.  Przebrnęła kwalifikacje i wyeliminowała w 1 rundzie Bethanie Mattek-Sands. Mecz Linette około 18.00 do obejrzenia w sieci jednak nie za pośrednictwem strony TVP SPORT.


Ważne informacje odnośnie Wielkiej  Soboty w TVP:

14:30  PLH 7 mecz finałowy Comarch Cracovia -GKS Tychy TVP SPORT, SPORT.TVP.PL (wypada transmisja MŚ w półmaratonie)

17:00 Mecz Towarzyski Polska- Finlandia TVP SPORT, SPORT.TVP.PL , TVP1(od 17.15)

 ok. 18:00 WTA w Miami 3 runda : Agnieszka Radwańska- M. Brengle TVP HD, SPORT.TVP.PL

20.00 Mecz towarzyski Niemcy- Anglia TVP SPORT, SPORT.TVP.PL

 

Pogrubiłem  dwie najistotniejsze zmiany na jutro. 7 mecz PLH od 14.30 na antenie TVP SPORT , a od około 18.00 kolejny mecz Radwańskiej w TVP HD.  

 

Na stronie sportowej TVP ponadto do obejrzenia

14:30 Mistrzostwa świata w półmaratonie

16:00 WTA w Miami : mecz 3 rundy: Kvitova- Makarowa( bez komentarza i retransmisji w TVP SPORT)

18:00 Jeździectwo : Finał Pucharu Świata FEI- skoki- konkurs zwykły z rozgrzewką

ok. 20:00 WTA w Miami : mecz 3 rundy: Goerges- Halep( bez komentarza i retransmisji w TVP SPORT)

ok.22:00 WTA w Miami : mecz 3 rundy: Serena Williams- Z. Diyas( bez komentarza i retransmisji w TVP SPORT)

 

Już w Niedzielę Wielkanocną :

03:35( o godzinie 02:00 przesuwamy wskazówki zegara na godzinę 3:00) WTA w Miami : mecz 3 rundy: C. Wozniacki- E. SvitolinaTVP SPORT, SPORT.TVP.PL

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro z ramówki TVP Sport wylatuje mecz o 3. miejsce MŚ kobiet w Curlingu, za to o 19.00 WTA Miami Linette - Azerenka :)

 

W przyszłym tygodniu na żywo w TVP Sport:
 
TENIS
 
28.03 17:00 TVPS Mecze 4. rundy (WTA Miami) (do 23:00)
30.03 01:30 TVPS 2. mecz ćwierćfinałowy (WTA Miami)
30.03 19:00 TVPS 3. mecz ćwierćfinałowy (WTA Miami)
31.04 01:00 TVPS 4. mecz ćwierćfinałowy (WTA Miami)
31.04 19:00 TVPS 1. mecz półfinałowy (WTA Miami)
01.04 03:00 TVPS 2. mecz półfinałowy (WTA Miami)
02.04 19:00 TVPS Mecz finałowy (WTA Miami)
 
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
 
01.04 03:20           TVP1 Program dowolny par tanecznych (MŚ Boston) (do 05:10)
02.04 00:50 TVPS TVP1 Program dowolny solistów (MŚ Boston) (+ od 03:05 w TVP1) (do 05:10)
03.04 01:15 TVPS TVP1 Program dowolny solistek (+ od 03:10 w TVP1) (do 05:10)
03.04 19:55 TVPS           Pokazy mistrzów (do 22:40)
 
BIEGI NARCIARSKIE
 
02.04 08:35 TVPS Arefjällsloppet w Are (do 09:20)
02.04 09:50 TVPS Arefjällsloppet w Are (do 10:15)
02.04 10:50 TVPS Arefjällsloppet w Are (do 12:50)
 
ŻUŻEL
 
28.03 13:15           TVP3 Polonia Piła - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (Nice Polska Liga Żużlowa)
03.04 13:15 TVPS TVP3 Polonia Bydgoszcz - Speedway Wanda Instal Kraków (Nice Polska Liga Żużlowa)
 
JEŹDZIECTWO
 
28.03 12:55 TVPS Skoki - 3. runda - 1. przejazd (Finał PŚ FEI Göteborg) (do 14:25)
28.03 15:00 TVPS Skoki - 3. runda - 2. przejazd (Finał PŚ FEI Göteborg) (do 16:00)
 
PIŁKA NOŻNA
 
29.03 20:35 TVPS Niemcy - Włochy (Mecz towarzyski)
 
MAGAZYNY
 
28.03 16:00 TVPS 4-4-2
Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro w TVP SPORT i SPORT.TVP.PL

14:55 Jeździectwo: Finał Pucharu Świata FEI Ujeźdzanie Grand Prix Freestyle TVP SPORT, SPORT.TVP.PL

17:00 WTA w Miami : 3 Runda Kiki Bartens- A. Kerber SPORT.TVP.PL(Bez komentarza i retransmisji w TVP SPORT)

17:55 Curling: MŚ Kobiet mecz o 3 miejsce SPORT.TVP.PL

ok.19:00 WTA w Miami : 3 Runda : Magda Linnete- V. Azarenka TVP SPORT, SPORT.TVP.PL

ok. 21:00 WTA w Miami : 3 Runda : M.Keys- R Vinci TVP SPORT, SPORT.TVP.PL

22:55 Curling: MŚ Kobiet mecz finałowy TVP SPORT, SPORT.TVP.PL

ok.23:00  WTA w Miami : 3 Runda J. Wiesnina- J. Konta SPORT.TVP.PL(Bez komentarza i retransmisji w TVP SPORT)

 

Podsumowując to o czym wspomniał już Bart18. Swoją drogą skoro wypada Curling mogli by też nadać mecz Kerber w TVP SPORT. Jednak nie wymagajmy za wiele od TVP :) Też mają święta.:)


Jednak TVP SPORT emituje mecz o 3 miejsce w Curlingu. Tymczasem jak kanał ma co pokazywać to i ma dobre wyniki : http://taksiegra.com/tvp-sport-liderem-tygodnia/

Widać,że Agnieszka Radwańska podnosi im wyniki. 


Wiadomości programowe - Jutro TVP SPORT pokaże następujące mecze 4 rundy turnieju WTA w Miami:

17:00 Agnieszka Radwańska-T. Bacsinszky

ok.19:00 S. Williams- S. Kuzniecowa

ok.21:00 Azarenka- Muguruza/Gibbs

 

Dobrze,że w tej biedzie będzie jednak hit 4 rundy czyli Azarenka- Muguruza. Szkoda,że Jońca robi z nas idiotów i mówi jak to świetnie pokazują ten turniej. Pracują w stacji w jakiej pracują, mają inne transmisje, które im kolidują i oszczędzają. To nie wina komentatorów, jednak niech nie wciskają mi kitu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja uwaga do  TVP SPORT. Wczoraj wieczorem wolna antena- można było wyemitować program krótki par sportowych. Zamiast tego emitowano retransmisję programu dowolnego par tanecznych. Myślę niezbyt skomplikowane pytanie- co zainteresuje bardziej fana łyżwiarstwa figurowego- retransmisja czy jednak transmisja i mając do wyboru Eurosport i TVP SPORT to jakiego wyboru dokona??

No i dlaczego TVP postanowiło i to nie pierwsza tego typu sytuacja emitować jedynie drugą część rywalizacji- czyli programy dowolne?? Na plus- relacje także w TVP1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu na żywo w TVP Sport:

 

CURLING

 

06.04 14:00 TVPS Kanada - Szwecja (MŚ mężczyzn Bazylea) (do 17:00)

07.04 14:00 TVPS Szwajcaria - Norwegia (MŚ mężczyzn Bazylea) (do 17:05)

10.04 10:00 TVPS Mecz o 3. miejsce (MŚ mężczyzn Bazylea) (do 13:15)

10.04 14:55 TVPS Mecz finałowy (MŚ mężczyzn Bazylea) (do 18:25)

 

TENIS

 

07.04 19:00 TVPS Mecz 2. rundy (WTA Charleston)

08.04 19:00 TVPS Mecze ćwierćfinałowe (WTA Charleston) (do 23:00)

09.04 19:00 TVPS Mecze półfinałowe (WTA Charleston) (do 23:00)

10.04 19:00 TVPS Mecz finałowy (WTA Charleston)

 

PIŁKA NOŻNA

 

07.04 21:00 TVPS Villarreal CF - Sparta Praga (Liga Europy)

 

ŻUŻEL

 

10.04 13:15 TVP3 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Orzeł Łódź (Nice Polska Liga Żużlowa)

 

Źródło: teleman.pl, sport.tvp.pl. Nie kopiuję rozpiski z innych stron!

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja na temat Igrzysk w Rio : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-wysyla-do-rio-de-janeiro-45-osob-pokaze-ponad-700-godzin-transmisji-z-igrzysk_2

Co do obecności TVP Sport w NTC- myślę,że skoro Polsat przekształca swój kanał w NTC to KRRIT powinna ogłosić konkurs na kanał sportowy w NTC. Nie można zlekceważyć głosu ludzi, którym w ofercie NTC brakuje najbardziej sportu,a będzie go jeszcze mniej. Wtedy jeśli np. swój kanał zgłosi Discovery wtedy to jest realny brak Igrzysk olimpijskich w TVP w latach 2018-2024 na antenach TVP. Myślę,że taki konkurs wymusiłby na TVP wystawienie swojej kandydatury kanału sportowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy będziesz to pisał?? Mogą sobie wprowadzić TVP SPORT EXTRA , TVP SPORT 2 czy jak sobie to uznają. Jeśli jakieś ochłapy z LE mają stać na przeszkodzie to lepiej z nich zrezygnować.  TVP czy widz w Polsce powinien mieć kanał sportowy w NTC. Zresztą nikt mi nie wmówi,że na TVP SPORT nie poszła ani złotówka z abonamentu. Zresztą to poroniony pomysł by TVP uznawała,że będzie sobie miała kanały kodowane. 

Inna sprawa,że ja tu myślę długofalowo o przyszłości TVP, która może stracić absolutny filar swojej sportowej oferty - IO,a Ty mi tu z jakąś LE.. :P

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obecności TVP Sport w NTC- myślę,że skoro Polsat przekształca swój kanał w NTC to KRRIT powinna ogłosić konkurs na kanał sportowy w NTC. Nie można zlekceważyć głosu ludzi, którym w ofercie NTC brakuje najbardziej sportu,a będzie go jeszcze mniej. Wtedy jeśli np. swój kanał zgłosi Discovery wtedy to jest realny brak Igrzysk olimpijskich w TVP w latach 2018-2024 na antenach TVP. Myślę,że taki konkurs wymusiłby na TVP wystawienie swojej kandydatury kanału sportowego. 

Nie wiem dlaczego KRRiT miałaby ogłosić taki konkurs? Niby na którym miejscu, bo na pewno nie za Super Polsat (PSN nie startował w żadnym konkursie). Więc gdzie? KRRiT nie jest głupia. Nie ogłosi takiego konkursu, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że darmowy kanał sportowy w NTC mało komu się opłaci. Ciężko utrzymywać go tylko z reklam. Discovery może część swoich praw odsprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRRiT nie może ogłosić konkursu na kanał sportowy, ponieważ obecnie wszystkie miejsca w DVB-T są zajęte. Jedynie TVP może dodać kanał sportowy do MUX 8, ale raczej nie byłby to TVP Sport, głównie ze względu na umowy z operatorami, którzy raczej nie chcieliby przenosić tego kanału do najniższych pakietów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...