Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakby nie puścili AR to też byłyby hejty. I to znacznie większe. I nie pisz że należą do mniejszości, bo na pewno z tych obydwu wydarzeń to tenis zgromadzi wyższą widownię. Tu się TVP ewidentnie nie popisało i to w pełni ich wina że mając od groma kanałów trudność sprawia im obsługa naraz dwóch wydarzeń i wypuszczają sprzeczne informacje (do ok. 13 na sport.tvp.pl był news że będzie LE a tenis w necie)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka Radwańska wygrała 2 seta,a więc mecz potrwa dłużej. @Adamowi900 przypomnę,że Polka przegrała po 2,5- godzinnym boju grając na 8 lekach przeciwbólowych. Trzeba mieć sporo złej woli by twierdzić,że Polka olała Igrzyska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem żeby nie puszczali tenisa, mogli przecież oba wydarzenia puścić na dwóch kanałach. Gdybym miał wybierać, wybrałbym mecz Manchesteru, akurat w tym meczu sporo się dzieje. Radwańska przegrała pierwszego seta, więc życzyłem jej porażki, żeby jak najszybciej skończyła. Teraz, jak jest remis, to jej wynik mnie zupełnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie bezsensownym zagraniem jest transmisja meczu Agnieszki na sport.tvp i TVP Sport... a mecz LE na sport.tvp "leci" w formie transmisji pisanej... Za to co odj... dzisiaj z 2 meczami LE powinni im odebrać sublicencje na te rozgrywki.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają praw do transmisji online meczu w formie wideo. Natomiast całe mecze są wrzucane później na stronie sport.tvp.pl . Mimo,że jestem fanem Isi to ze zrozumieniem przyjąłem wczorajszą decyzję, która mówiła,że mecz Polki będzie jedynie na stronie internetowej. Miałem świadomość,że niewiadomo kiedy mecz się zacznie i może rozwalić całkiem ramówkę TVP SPORT. Najlepiej było by gdyby mecz Polki puścili w innym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie twierdziłem, że mogą mecz Man. U. puścić w necie. Po prostu mecz Bayernu można puścić na "1", czy tam "2", ale już LE nie, bo nie gra Lewandowski. Ramówkę potrafili 3 razy na dzień zmienić na film o Bolku, dlatego wyżej napisali dobrze, że Radwańska powinna być w otwartym kanale. Dziwi mnie także, że TVP HD nie jest wykorzystywane w takich sytuacjach.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę dodam,że TVP Sport została partnerem PZT. Może też stąd taka dziś decyzja. Bardzo mi się podoba to,że w serwisach TVP trwa intensywna promocja meczu Pucharu Davisa Polska-Argentyna. Zresztą dziś był bardzo dobry serwis sportowy- zrobili klimat przed meczem Isi.. omówili LM,mecz United, kolarskie MP, wspomniany już Puchar Davisa, koszykówkę. 

P.S United poczekało na TVP :) 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 20 minut reklam... o kurde... ale mnie zaskoczyli. Tylko, że bredzi Iwański i już mi się odechciewa oglądać.

Na szczęście trener Andrzej ratuje sytuację.

Jednak mogli go zorientować, że meczu w internecie widzowie nie widzieli, bo podkreślał kilkukrotnie, że tłumaczyli widzom w internecie to co działo się wcześniej. Choć jak widać może już kłopot wiekowy, bo dwa razy podkreślił, że mecz grany jest w ramach Ligi Mistrzów, choć sprytnie go Iwański wyprowadził. Iwański i tak komentuje o wiele lepiej niż jeszcze chociażby rok temu, więcej widzi na boisku, jest bardziej zorientowany, choć głosu komentatorskiego mu brakuje, ale tego to nie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie irytuje, to jego "oto ..." i jak mówi to "kropek nie stawia". Zresztą jak wspomniałeś, barwa jego głosu irytuje mnie, tak jak Durdy. Trenera Andrzeja lubie posłuchać, czasami się pomyli, a swoje już w życiu zrobił. Doceniam także, że potrafi odpowiedzieć na konstruktywną krytykę, przykładowo na TT.

Edytowane przez eLBeG
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, KOMPROMITACJA KU...!!! 

 

Wczoraj oglądam sobie Lokomotiw - Fenerbahce, potem oglądam Lazio - Galata, w przerwie tego drugiego meczu przełączam na tvp sport by przekonać się jaki wynik u Basków, a tam tenis... i już się we mnie coś zagtoowało bo czekałem na mecz Man.Utd i to jego w planach miałem obejrzec oczywiście, więc włączam TVP1 i tam oglądam wiadomości sportowe, Babiarz ze sztucznym uśmiechem mówi nagle "Mecz Man.Utd pokażemy w TVP Sport o ile Radwańska skończy swój mecz", a moment wcześniej dali materiał, że jeszcze nie zaczęła, no i się po prostu wkurzyłem by powiedzieć delikatnie!!

 

 

Czy te ....( nie warto się denerwować) zawsze muszą wkurzyć człowieka? Czy nie potrafią wykorzystać swoich praw które posiadają?? Przecież to jest jasny kolejny przykład, że TVP powinien mieć zakaz pokazywania sportu bo go najzwyczajniej w świecie nie potrafi pokazać!

 

Mecz puszczony live od 61min (wnioskuje z tego co tutaj napisaliście) to przecież jakaś farsa!! A co z resztą meczu? Bo jakos na sport.tvp.pl go nie widzę, a chciałem go obejrzeć hmm, powtórek w programie n adziś też nie widzę, więć gdzie mam go obejrzeć?? Może Iwański czy ktokolwiek mi odpowie na ten temat?? 

 

To są jaja co oni wyprawiają po prostu. 

A z taką dumą informowali, że pokażą mecze Bilbao i Man.Utd na swojej antenie, tyle newsów się na rożnych portalach na ten temat pojawiło, a pokazali ....30min meczu. ŻENADA!!! 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej decyzji by nie podjęli to i tak było by źle. Kolejny mecz Radwańskiej tylko w internecie- Mecz z Niculescu był w internecie- była by krytyka. Czy z tej czy z tamtej strony. Moje serce wczoraj było rozdarte jako wielkiego fana zarówno Manchesteru United jak i Agnieszki Radwańskiej. Uznali,że są Telewizją Polską i występ reprezentantów Polski to priorytet. Wczorajszy mecz Radwańskiej był kapitalnym widowiskiem. No cóż - United nie ma szczęścia do TVP . 


TVP zablokowało te mecze tak, że nikt w naszym kraju nie mógł ich widzieć, bo ani C+ ani Eurosport w playerze ich nie pokazuje....To już ten tenis mogli puścić w necie, bo to pewnie mogą, a to czego nie mogą wrzucić na SAT, no ale logika zawodzi....

Można było - w sposób nie do końca prawy, ale była możliwość zobaczenia ich nad Wisłą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...