Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten hokej musi mieć dobrą widownię w TVP Sport, skoro torpeduje ramówkę TVP SPORT kosztem najważniejszej imprezy w panczenach. Plan relacji z MŚ w Łyżwiarstwie szybkim 

źródło : http://pzls.pl

Ciekawe co będzie jak jakiś Polak na 1500 m zdobędzie medal(a tu zonk, w polskiej TV nie do obejrzenia live, tylko w internecie). Najpierw retransmisje wielobojowych ME, teraz to,a jeszcze w dniach 5-6.03 jedynie retransmisje wielobojowych MŚ z Berlina. Tutaj trzeba się gimnastykować,a jak przyjdzie kwiecień to do sierpnia czyli Igrzysk pustka programowa... 

Masakra, Polsat znacznie lepiej pokazywał MŚ na dystansach, tam były całe konkurencje. Oni nie odwalali takiej fuszerki, jaką odstawia kanał sportowy Publicznej. Trzeba czekać na powrót praw do Polsatu, aby obejrzeć całe MŚ w TV :]

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie zapraszał na konkurs sobotni i niedzielny, nawet o piątkowym,że się odbędzie się nie zająknął, co oczywiście jest śmieszne. Wątpię by TVP rozwalała ramówkę w prime -tmie, gdzie wiadomo jak z tymi skokami- będą lub nie będą, poza tym Polacy spisują się słabo w tym sezonie. Także wątpię by pokazali konkurs z Kuopio- za późno na zmianę w ramówce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że Dariusz Szpakowski przyjął nową metodę komentowania, otóż wczoraj podczas meczu Bochum - Bayern komentował tak by nie dało się go zrozumieć. A to sepleni a to mówi cicho, chyba wszystko po to by przykryć swoje niedoskonałości z wiedzy i nikt się tego nie czepiał. Wczoraj jego komentarz to był tragedia co 2-3 słowo można było zrozumieć. Ciekawe czy robił to specjalnie :/

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że Dariusz Szpakowski przyjął nową metodę komentowania, otóż wczoraj podczas meczu Bochum - Bayern komentował tak by nie dało się go zrozumieć. A to sepleni a to mówi cicho, chyba wszystko po to by przykryć swoje niedoskonałości z wiedzy i nikt się tego nie czepiał. Wczoraj jego komentarz to był tragedia co 2-3 słowo można było zrozumieć. Ciekawe czy robił to specjalnie :/

 

Też miałem wrażenie, że on komentuje dla siebie albo/i Żewłakowa. Kompletny brak kontaktu z Widzami. Lepiej żeby była cisza niż to mruczenie pod nosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski z Żewłakowem tak komentowali,że już chyba widok wędkarza z wędką na jeziorze byłby ciekawszy. Ich komentarz spowodował,że wolałem wyłączyć telewizor. Może faktycznie odsunięcie Szpakowskiego to była by dobra zmiana jakby miało to wyglądać jak wczoraj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mam wrażenie,że nawet te groźne sytuacje komentowali bez żadnej werwy. Wielu tutaj zna moją słabość akurat do Szpakowskiego, na nim się wychowałem, to jego komentarz zwłaszcza przy kadrze zaszczepił moją pasję do futbolu,ale lata lecą,a Szppakowski jakby sobie już całkiem odpuścił, już nawet dam spokój z tym przygotowaniem merytorycznym,ale nawet emocji nie sprzedaje.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie zapraszał na konkurs sobotni i niedzielny, nawet o piątkowym,że się odbędzie się nie zająknął, co oczywiście jest śmieszne. Wątpię by TVP rozwalała ramówkę w prime -tmie, gdzie wiadomo jak z tymi skokami- będą lub nie będą, poza tym Polacy spisują się słabo w tym sezonie. Także wątpię by pokazali konkurs z Kuopio- za późno na zmianę w ramówce. 

Czasami jakiś Polak może dobrze wystąpić jak wczoraj. 

 

Jak liczyli, że Kuusamo nieodbyte to pokażą dodatkowe konkursy, a jak Oslo też odwołane to nie? Bardzo dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mam wrażenie,że nawet te groźne sytuacje komentowali bez żadnej werwy. Wielu tutaj zna moją słabość akurat do Szpakowskiego, na nim się wychowałem, to jego komentarz zwłaszcza przy kadrze zaszczepił moją pasję do futbolu,ale lata lecą,a Szppakowski jakby sobie już całkiem odpuścił, już nawet dam spokój z tym przygotowaniem merytorycznym,ale nawet emocji nie sprzedaje.. 

 

Może trudno mu się podniecać pucharem Niemiec, bo ja się z Toba w pełni zgadzam i pomimo jego gaf i tak go uwielbiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałem, więc trudno mi się odnieść do szczegółów. Skoro mówicie że był też problem z dźwiękiem , to przypominają mi się MŚ 2014, gdzie był problem tylko ze Szpakowskim. Raz go było dobrze, raz gorzej, słychać - i to w tym samym meczu. Bo przekręcał mikrofon, podniwcał się, wstawał na stadionie, a my go przez to gorzej słyszeliśmy. Skoro wczoraj komentował mecz ze studia to może palił? [beep]a wie co on robi, bo zawsze jakoś tak chaotycznie mu wychodzi, często właśnie ma trudno wytłumaczalne problemy techniczne. Raz też komentuje mecze z werwą, innym razem jak by był na środkach nasennych. Też to trudno wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z Kołomny. Wszystkie zawody rozgrywane w Europie komentował z miejsca wydarzeń i wygląda po komentarzu,że jest chyba na miejscu. 

Jednak trzeba sprostować. Piotr Dębowski komentuje z Warszawy , właśnie sobie włączyłem relację z drugiego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do komentatorów to najbardziej nie lubię słuchać Żewłakowa. No cóż, piłkarz nie musi być dobrym komentatorem, a moim zdaniem jemu to nie wychodzi i nie czuje się zbyt pewnie, bo słychać to w jego głosie, choć to tylko moja opinia. Chciałbym posłuchać J.Dudka. Ciekawe, jakby sobie poradził.  :curious: Moim zdaniem mógłby wypaść dobrze.

 

Co do skoków, osobiście rzadko oglądam. Gdy była Małyszomania to pamiętam, że cała rodzina się gromadziła i oglądała na jednym tv (ok. 14 osóB) i się działo. Małyszomania przeminęła, a to wciąż sport narodowy. Lubię rzucić czasem na to okiem, ale obecne przepisy mnie po prostu przerażają. 

Edytowane przez tomas1395
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...