Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumujmy na ten moment wygląda to tak:

 ok.17:30-17:45 Petkovic- Muguruza- SPORT.TVP.PL

Po  zakończeniu meczu Petkovic- Muguruza Radwańska -Vinci -TVP SPORT, SPORT.TVP.PL

 

LE :

Po zakończeniu meczu Radwańska -Vinci Bilbao- Marsyllia . 

 21:00 Manchester United- Midtjylland  

 

No i teraz moje dwie uwagi. Skoro zdecydowano o transmisji meczu Agnieszki jednak w TVP SPORT to dlaczego i trzeciego 1/4 Muguruza- Petkovic nie pokazują w TVP SPORT, tylko w internecie?? 

Druga uwaga - jest duże ryzyko,że mecz Radwańskiej potrwa do okolic 21.00 , więc pierwszy mecz LE raczej nie zostanie wyemitowany. Dopiero skończył się drugi 1/4 , więc Agnieszki na korcie raczej nie spodziewam się wcześniej niż o 19.00,a raczej o 19:30. Patrząc na to,że mecze LE za pośrednictwem TVP nie można oglądać na sport.tvp.pl w czasie rozgrywania meczu więc zostaje inne serwisy. Na pewno osoby, które planowały o 19.00 obejrzeć akurat ten mecz będą rozczarowani. No cóż- jest tych meczów LE do wyboru, mam nadzieję,że coś wybiorą innego dla siebie. Myślę i mam nadzieję,że mecz Radwańskiej skończy się przed 21.00. 

 

TVP doszła do wniosku,że występy polskich reprezentantów powinny mieć pierwszeństwo i to logiczne. Szkoda, bo oczywiście lepsze dla wszystkich było by rozwiązanie gdyby jedno z tych wydarzeń - piłka nożna lub tenis wyemitowali w jakimś innym kanale. Skoro otwarty odpada :(  to niechby był to ten TVP HD, który dawniej emitował sporo rozgrywek sportowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up było by mi bardzo miło,ale nie sądzę by mój blog skromny czytał sam prezes TVP. Mój blog jest dość kameralny, czyta go raczej mała liczba osób,ale także i tam mogę podjąć działania . Można zasypać ich nie wiem na Facebooku- podajcie adresy ich oficjalnych kont, przez platformę kontaktu z widzami( sam wysłałem im ostatnio uwagi odnośnie" Sportowej Niedzieli").  Sam nie mam twittera, warto było by ewentualnie tam uderzyć bezpośrednio do Prezesa TVP.  Jednak to muszą być działania większej grupy osób.. Tych co byli nieukontentowani brakiem Radwańskiej w TVP SPORT jak i tych co teraz są niezadowoleni,że meczu piłki nie będzie. Trzeba się zjednoczyć dla wspólnego dobra. Działam w FC Agi - tam jest kilkadziesiąt osób, można by ich zainteresować. Wtedy może coś się zmieni. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodia jakas. Jacy to są skapce! Skoro już doszło do takiej sytuacji to mogli puścić te 2 spotkania LE lub tenisa w kanałach otwartych to wola nie puścić w ogóle niż nawet dać obejrzeć za free tym, którzy nic nie płacą za TV. Mogę zapomnieć o obejrzeniu mojego Manchesteru już bo Aga jeszcze nie zaczęła grać. Może jeszcze jakimś cudem zdecydują się puścić Radwańska na TVP 2, a Manchester poleci w TVP Sport??? Wydaje się to dość rozsądne rozwiązanie, ale nie spodziewam się tego po tej śmiesznej organizacji, która zawodzi mnie już po raz kolejny...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Agnieszka to dla nich  nie np.  "Taśmy z Magdalenki" by zmieniać ramówkę otwartych kanałów :(

P.S. Co obecnie pokazuje TVP SPORT?? Może jednak mecz Muguruza-Petkovic?? 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wymienić anteny TVP: TVP Sport, TVP1, TVP2, TVP3, TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Polonia, TVP Seriale, TVP HD, TVP Rozrywka, TVP ABC. To ja się pytam, ile anten jest potrzebnych, aby wyemitować dwie równoległe imprezy sportowe? Czy 100 anten by wystarczyło?

W zasadzie racja. Pomijając drobny fakt, że na niektórych antenach (Seriale, Rozrywka, Historia, ABC, Kultura) raczej nie należy się spodziewać transmisji sportowych, to jednak widać, że jest w TVP problem. Może to czas, aby stworzyć drugi kanał sportowy?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy oglądam lige europy, ale dziś akurat chciałem obejrzeć mecz Manchesteru bo zapowiada się ciekawie. Niestety tvp sport woli puścić jakiś podrzędny mecz tenisa niż dobry mecz w europejskich pucharach. Mam legalnie tv i jeszcze musze szukać streamow. To trochę skandaliczne

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...