Skocz do zawartości

Eleven Sports częścią Grupy Polsat


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyforwy Polsat nigdy nie kupi nc+, nie dostaną zgody tak jak ostatnio UPC nie dostało zgody na zakup Multimedia.

Nie no, tu raczej popłynąłem, fakt. Tak zwyczajnie to trochę nie podoba mi się taka monopolizacja rynku, ale z prawem silniejszego nikt nie wygra. Czas pokaże co z tego wyjdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyforwy Polsat nigdy nie kupi nc+, nie dostaną zgody tak jak ostatnio UPC nie dostało zgody na zakup Multimedia.

 

Już nie muszą kupować NC+ ;)

Abonenci tejże platformy i tak już płacą za Eleven Sports, który staje się coraz chętniej wybieramy przez abonentów NC+ jako atrakcyjny dodatek do Canal+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie muszą kupować NC+ ;)

Abonenci tejże platformy i tak już płacą za Eleven Sports, który staje się coraz chętniej wybieramy przez abonentów NC+ jako atrakcyjny dodatek do Canal+ ;)

 

Jedyny powód dla którego mam Eleven jest 7 zł jakie ode mnie za to chcieli.Ale jakość tej usługi jest tak słaba że więcej ich nie wezmę.A teraz jak CP to przejęło to już napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego na tym też będą zarabiać, przez co jednocześnie nie muszą udostępniać autorskich kanałów sportowych, które nigdy by i tak się nie pojawiły w nc+ ;)

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic, proszę się trzymać tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie jak będą kończyły się jakieś prawa i będzie "przedłużenie tych praw nie ma uzasadnienia biznesowego" i wtedy do gry wejdzie Canal+ i po kilku latach wrócimy do tego co było przed Eleven a kanały Eleven znikną jak Polsat Futbol.

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie jak będą kończyły się jakieś prawa i będzie "przedłużenie tych praw nie ma uzasadnienia biznesowego" i wtedy do gry wejdzie Canal+ i po kilku latach wrócimy do tego co było przed Eleven a kanały Eleven znikną jak Polsat Futbol.

Tylko co oferował Polsat Futbol, a co oferuje ELEVEN SPORTS ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja szokująca o poranu i raczej na minus dla kibica piłki kopanej :/ Mniej podmiotów zarządzających to mniejsza konkurencja i spadek jakości produktów przy wzroście cen! Podobnie dla calego sportu - w przypadku walki  o ekstraklasę mamy o jedną markę mniej, więc pieniądze w obrocie będą mniejsze.

 

Myślę że w perspektywie roku spodziewać się można ES w 4K w CP i mają gotowy produkt - jedno czego im brakuje to dekodera :P (To na plus z tej fuzji)

W dłuższej perspektywie - 3 letniej spodziewać się można stopniowego wygaszania kanałów 11 i wypełniania anten PS, PSE, PS N czy PS Premium treściami z Eleven, No chyba że udział w rynku ze sprzedaży internetowej oraz nc+ i kablówek będzie w bilansie na +. Choć gdyby tak było to by araby biznesu nie zwijały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobry news.Zamieniłem nc+ na CP z myślą o LM i Serie A w Eleven a tu wychodzi,na to,że wszystko będzie razem.

 

Ciekawe czy ekipa z Eleven będzie komentować LM w Polsacie ??

 

Lepszych specjalistów od Serie A w Polsce nie ma.

 

Wyobrażacie sobe to ? Juve-Real i komentarz Święcicki-Ćwiąkała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka pseudo medialna " fuzja" - to miesiące i lata całe raczej niż dni i tygodnie. Po tym jak CP kupił Plusa to ze 2 lata im zajęło stworzenie smartdomu. Eleve ma swoją specyfikę i nowatorskie podejście - nie można tak z dnia na dzień psuć tego co dobre, ale stopniowo przyzwyczajać do nowego :) (Szkoda tylko że "Lepszej jest zawsze wrogiem dobrego")

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to po prostu bogatszy przejął kontrolę na biedniejszym, czyli norma. Ani kontent się nie zmienił, ani nie pozyskali nowych praw, więc dla mnie to rybka. :) Do przejęcia na teraz jest liga francuska(oglądalność marna) i NBA(też nie powala oglądalnością, ale dla mnie istotne prawa). Ja i tak najbardziej czekam na dwie wiadomości- cenę za dostęp do LM i jeszcze bardziej ekscytującą- kto będzie pokazywał ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to iż nc+ i CP wspólne prawa mają...

 

Teraz już raczej oczywiste że o polską i angielską ligę raczej tylko C+ pójdzie bo CP nie sądze by nadal miało za co kupować.Chyba że idą w kompletne zadłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy się zmieniają,wróciliśmy do tego co było zanim pojawił się Eleven,dumpingując rynek.Wykrawili się,poszłi pod młotek.Ciekawe czy zaraz to samo nie stanie się na innych rynkach

W Uk kupili La Ligę...i na tym skończyli.Teraz myślą jak to sprzedać....tyle że nikt kupić nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...