Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś wie o co chodzi z tym co zapowiadali, że dadzą 2 tunery i jeden abonament, tak żeby można było oglądać na 2 telewizorach co innego?

Jeżeli to będzie oferowane, to na pewno kablówki klientów stracą (na penwno ja się zapiszę).

 

A co to kablowki sie nie da podlaczyc do 10 TV??? Bo te co nam sie da wiec jaka w tym konkurencja?? :shock: w tym ze bedzie HD? .....

 

O co Ci chodzi, bo nie rozumiem? Kablówkę da się podłączyć do 10 tv, a cyfrę czy PC nie da się bez drugiego dekodera, a ja mam taką sytuację, że musza być 2 dekodery, ale 1 abonament. zapowiadali, że można będzie oglądać co innego na 2 telewizorach inny kanał, więc jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Ci chodzi, bo nie rozumiem? Kablówkę da się podłączyć do 10 tv, a cyfrę czy PC nie da się bez drugiego dekodera, a ja mam taką sytuację, że musza być 2 dekodery, ale 1 abonament. zapowiadali, że można będzie oglądać co innego na 2 telewizorach inny kanał, więc jak to jest?

 

No moze nie spojnie napisalem i nie za bardzo zrozumialem. Ktos tam juz odpowiedzial ze to niby 2 glowice maja byc. Mi chodzilo po prostu ze w takim przypadku po prostu kablowka taniej i latwiej wyjdzie. Ale kablowka kablowce nie rowna i jesli jest cieniutka to faktycznie moglo by to cos byc dobrego ze strony N. Ale zawsze mozna C+ i drugi dekoder philips za (300zl) + spliter (100zl) tak tez latwo i przyjemnie moze mniej tanio)

 

Po porstu ciagle mysle pod katem czym to N chce przyciagnac klientow a raczej nie tym po wyzej wymienionym sposobem mozna juz tak robic od dawna.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N platforma dla komuchów z kanałem Wojna i Pokój gloryfikujaca jedno z najbardziej niechętnie nastowionych do Polski państw Rosje!!

Widać komusze korzenie Waltera dają znac...

 

Ale głupoty wypisujesz... To nie będzie przecież propaganda komunistyczna. Poza tym, dzięki temu kanałowi, ludzie dostrzegą świetne rosyjskie kino, muzykę i nieznaną nam historię a także współczene życie w tym kraju. To że politycy się na siebie wypinają, a Putin nas wybitnie ignoruje, nie znaczy że cała Rosja jest "be".

 

Ja Rosyjski pamiętam jeszcze ze szkoły,ale wtedy to były jeszcze czasy...

moralnego-czerwonego-niepokoju,dziś Rosja w tej stacji przedstawiona..

będzie z zupełnie innej perspektywy,może nie którzy dzięki temu wyrobią

sobie szerszy światopogląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze nie spojnie napisalem i nie za bardzo zrozumialem. Ktos tam juz odpowiedzial ze to niby 2 glowice maja byc. Mi chodzilo po prostu ze w takim przypadku po prostu kablowka taniej i latwiej wyjdzie. Ale kablowka kablowce nie rowna i jesli jest cieniutka to faktycznie moglo by to cos byc dobrego ze strony N. Ale zawsze mozna C+ i drugi dekoder philips za (300zl) + spliter (100zl) tak tez latwo i przyjemnie moze mniej tanio)

 

Po porstu ciagle mysle pod katem czym to N chce przyciagnac klientow a raczej nie tym po wyzej wymienionym sposobem mozna juz tak robic od dawna.

 

Pozdro

 

Więc tak jak napisałem, jak będę mógł na 2 telewizorach oglądac co inego, to biorę, jęzeli te ceny się utrzymają to te programy które bym chciał miec będa mnie kosztowały 2x taniej niż w kablówce którą posiadam i nie jestem zadawolony, bo żeby miec np mtv2 w mojej kablówce to musze miec pakiet pełny (a w tym pakiecie kupę zbędnych mi programów, których i tak nie oglądam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mama zagadke!

 

takiekanały jak VIVA Polska czy ITv sa FTA w satelity, ale wchodzą też w skład jednego z pakietów N!

 

I terazwłaściwa zagadka, czy jak ktos niewykupi tego pakietu to te kanały bedzie miał zakodowane????

 

Edit by KwiateK::::

 

Kurde, kto wymyślił nazwedla tego kanału????

Wojna i Pokuj?? To niema ładu ani składu....

 

To samo sie dotyczy Discovery Historia TVN!

Discovery ma juz kanał historyczny Discovery Cililisation!

Kanał powinien sie nazywac TVN Historia!

Tak by było najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mama zagadke!

 

takiekanały jak VIVA Polska czy ITv sa FTA w satelity, ale wchodzą też w skład jednego z pakietów N!

 

I terazwłaściwa zagadka, czy jak ktos niewykupi tego pakietu to te kanały bedzie miał zakodowane????

Możliwe, że lista kanałów będzie ustawiona na sztywno przez operatora. Stąd takie rozwiązanie.

Ale z drugiej strony ten bezpłatny dodatek obejmuje kanały niekodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mama zagadke!

 

takiekanały jak VIVA Polska czy ITv sa FTA w satelity, ale wchodzą też w skład jednego z pakietów N!

 

I terazwłaściwa zagadka, czy jak ktos niewykupi tego pakietu to te kanały bedzie miał zakodowane????

 

raczej zablokowane bo na pewno nie zakodowane. A czy tak bedzie dobre pytanie

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dystrybucję będą odpowiadać sieci GSM i hipermarkety. Call Center jest w Krakowie. Opóźnia się dystrybucja przez firmy tv-sat, które mając umowy z pozostałymi platformami obawiają się trudnych warunków współpracy, jakie postawiła spółka ITI Neovision. Ma to się jednak zmienić.

 

Hehhehe to ciekawe jak taki przedstawiciel GSM ma komus (w domysle klientowi) taki dekoder zamontowac znaczy chodzi mi raczej o antene a ta cena 99zl to z antena czy bez?? A co z serwisem smigac kurierem do krakowa jak cos zaszwankuje?? A potem kto da gwarancje na instalacje?? Kurcze widze ze ktos tu nie bedzie za bardzo dbal o klienta, a jak w call center zamowie to skad mi przyjada z krakow do np. szczecina jest dosc daleko :D wiem wiem pewnie ktos o tym wczesniej pomyslal ale cos mi sie wydaje ze nie o wszystkim szczegolnie po tym zdaniu "Opóźnia się dystrybucja przez firmy tv-sat, które mając umowy z pozostałymi platformami obawiają się trudnych warunków współpracy, jakie postawiła spółka ITI Neovision."

 

Ale jedna rzecz mi sie nie podoba a raczej wydaje nie rentowna. Powiedzmy ze bierzemy placimy 450zl za dekoder (ktory bedzie cudem techniki jak na polske i bedzie mial wpierony bajerkow) no i kozystamy placimy tam 26 czy ile tam zlotych najmniej sie da. No i tak kozystamy przez 2 lata zrywamy umowe i oddajemy dekoder. Oddaja nam jakas kaucje??? Bo dekoder zwrocic musimy, a jesli zwracaja to ile.... calosc?? Wiec gdzie to sie im oplaca w koncu dekoder trzeba zamortyzowac. W koncu cuda techniki z bajerkami lubia sie czesto psuc no taka prawda jest. A jesli nie zwracja to 450 zl wrzucone w bloto bo dekoder oddac musimy wiec mozna to 450 rozlozyc na 2 lata....... ktos chyba o tym pisal ale to tak faktycznie jest?

 

Ktos mi to wyjasni??

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 449 to nie kaucja, a raczej bezzwrotna jednorazowa opłata aktywacyjna. O zwrocie nie ma mowy.

 

abonament + 18,75 wynajmu dekodera rozlozonego na 2 lata

 

Takie moje zdanie. Cyfra ma tanszy wynajem i do tego mozliwosc wykupienia na wlasnosc dla dalko patrzacych klientow

 

Pozdro

 

Poprawie sie mozna innaczej PVR i filmy na zyczenie to 18,75zl/m w koncu basic kosztuje 99zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... bylo duzo och-ow i ach-ow a jak jest kazdy widzi. oferta raczej cienka - sporo z tych kanalow mam w kablowce i taniej. to moze sie przyjac tam gdzie kablowki sa niedostepne, gdzie sa klopoty z sygnalem (bedzie caly tvp - to jest glos za, ale brak polsatu/tv4). hd bedzie ale raczej jako ciekawostka. kanal sportowy w zasadzie tylko z liga mistrzow (wszystko inne porozdzielane gdzies na 2 lata do przodu). discovery jest fajne przez pierwsze dwa miesiace (gdy nigdy nie mialo sie z nim stycznosci) - pozniej to juz tylko powtorki do znudzenia. wojna i pokoj to jakas kpina - kto bedzie ogladal "ruskie grzmoty". juz lepiej by zrobili kanal AzjaTV dajacy filmy koreanskie, japonskie, tajlandzkie - swietne horrory, dobre kino akcji, ckliwe romanse dla pan. do tego wrzucanie kanalow fta do swoich pakietow - widac ze traktuja klienta byle jak. n - platforma NIJAKA - ja dziekuje. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...