Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem właśnie z pracy, obejrzałem sobie konferencję i przyjrzałem się temu bliżej- bardzo się zawiodłem na nowej platformie, liczyłem na coś więcej, a tu kicha. Zostanę także raczej przy CP, tylko żeby TVN nie wyłączył swoich kanałów z oferty CP. :(

 

P.S. A czy TVN Lingua będzie dostępny tylko w N cczy także w CP i C+? A co z TVN Discovery Historia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawienie się Polsatu było od początku nie realne - Solorz by na to nigdy nie pozwolił - dlatego dziwi mnie postawa TVN, że mimo wszystko się zgodzili na obecność kanałów w paczce Polsatu, bo w zamian nie dostaną nic (i to było od początku oczywiste - prawidła biznesu są nieubłagane)

A mnie nie dziwi. łatwo to mozna wytłumaczyc. Daje duzo ITI, to ze inkasuja ładne sumki od CP czy c+ za swoje kanały. A jak wiadomo ITI to jedna z najlepiej zazadzacych w Polsce firm nastawiona przedewszytkim na zsyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie tylko że zaprezentowana oferta niejest OSTATECZNA!

 

Bedzie sie zmieniać! To był przedsmak!

sam powiedział że jeszcze nas mile zaskoczą, ale to na kolejnejkonferencji!

 

Pogadałem z mamą i obejżała tą konferencjie i powiedziała że weźmiemy ITI a zrezygnujemyz C+! Weźmiemy opcje Full ale bez Cinemaxu

 

Oferta jeszcze się rozwinie i myśle że dołącza jeszcze kanały typu Zone Reality, Zone Club, Zone Romantica, Zone Europa, Viasat Explorer, Viasat History!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wszystko wiadomo. Nowymi kanałami mnie nie zaskakują (no oprócz Comedy Central), ani tez starymi. Po dodaniu cen wszystkich pakietów, cena jest zblirzona do CP, a w tej platformie praktycznie też wybieramy to co chcemy oglądać. Plusem jest za darmo ten pakiet informacja i rozrywka. Cena za dekodery jest troche zbyt wysoka. Oj trudno według mnie bedzie im sie przebić i to bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kanały to: Baby TV, nsport (nowy sportowy kanał ITI), TVN Lingua, Discovery Historia, Discovery HD, Comedy Central, Wojna i Pokój - kanał o kinie i rozrywce rosyjskiej. I jeszcze nowy kanał filmowy i kanał dla dzieci.

 

 

Więc jeszcze oferta jak napisałem wzbogaci sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wszystko wiadomo. Nowymi kanałami mnie nie zaskakują (no oprócz Comedy Central), ani tez starymi. Po dodaniu cen wszystkich pakietów, cena jest zblirzona do CP, a w tej platformie praktycznie też wybieramy to co chcemy oglądać. Plusem jest za darmo ten pakiet informacja i rozrywka. Cena za dekodery jest troche zbyt wysoka. Oj trudno według mnie bedzie im sie przebić i to bardzo

 

Cena za dekodery zbyt wysoka??? 99zł za dekoder HDTV to dużo? Czy nawet 499zł za HDTV+PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ilu latach tak mniej więcej "zwróci się" 449zł które trzeba zapłacić za aktywację? :) Bo jeśli np. będę miał tę platformę rok to koszt na miesiąc wzroście o 37zł! To ile wyjdzie w sumie za jeden pakiet przy wyborze dwóch? Otóż zamiast 10zł wyjdzie 29zł za kilka kanałów!

To są tzw. ukryte koszty? Choć ukryte nie bardzo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie tylko że zaprezentowana oferta niejest OSTATECZNA!

 

Bedzie sie zmieniać! To był przedsmak!

sam powiedział że jeszcze nas mile zaskoczą, ale to na kolejnejkonferencji!

 

Pogadałem z mamą i obejżała tą konferencjie i powiedziała że weźmiemy ITI a zrezygnujemyz C+! Weźmiemy opcje Full ale bez Cinemaxu

 

Oferta jeszcze się rozwinie i myśle że dołącza jeszcze kanały typu Zone Reality, Zone Club, Zone Romantica, Zone Europa, Viasat Explorer, Viasat History!

 

Nie liczcie na cuda - jeśli teraz tego nie zrobili, to na razie tego już nie zrobią. Ta niespodzianka to będzie VOD na kolejnej konferencji, bo teraz jakoś cichutko o tym było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest całkiem nieźle. Niektórzy zbyt wiele oczekiwali po prostu. :lol: Cudów się nie spodziewałem a jest taniej niż myślałem. Cyfry nie zamierzałem porzucać. Ale teraz widzę, że mogę zrezygnować z Cinemaxów i 3 wymiarów Discovery, zapodać w N-ce pakiet „Cinemax” i „Kultura Nauka Świat” i kłóć sąsiada w oczy dwoma talerzami :wink::twisted: . Interesują mnie tylko dwie rzeczy za ile będzie VOD oraz czy będzie jakieś minimum pakietów żeby można było się cieszyć VOD i PVR .

 

Dokładnie - za te 449 tuner będzie jedynie pożyczony i nie ma opcji przejścia na własność - przestaniecie płacić - tuner trzeba będzie oddać, a 449 zł przepadnie.

I to jest doskonały program lojalnościowy :twisted: . Nie to co w Cyfrze jakieś plusy i 10 zł haraczu co miesiąc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie dokonali wielkiej rewolucji oprócz oczywiście wpłynięcia na rynek HD.

 

I jak na razie oferta wszystkich kanałów tematycznych w porównaniu np z Familijnym w Polascie to nawt cenowo taka sobie :?

 

Świetnie rozbudzili nadzieję, tak że wwszyscy o nich pisali i o to chodziło :)

 

Już widzę, że niektórzy są już pewni że to tylko część kanałów, że na pewno dołączo to i tamto, ale może warto zejść na ziemię i powrócić do rzeczywistośći ? :?:

 

I szkoda że nie można kupić dekodera na własność, a jesli potwierdzi się info że karty będą parowane z dekoderami (dlatego istnieje tylko opcja wynajmu) to jestem trochę zawiedziony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu podsumowanie wygląda tak:

 

łącznie 51 kanałów, w tym:

 

10 z nich to kanały tak naprawdę niekodowane, więc nie ważne czy się zapłaci, czy nie i tak są dostępne, a po co je wpisano pozostaje przemilczeć

 

5 nie będzie dostępnych od samego początku - pojawią się później (np.: TVP Sport w listopadzie, inne kanały tematyczne TVP dopiero w przyszłym roku)

 

zostaje 36 w tym:

 

28 są też w innych platformach (nie liczyłem AXN Crime i Sci-Fi, ale one też mogą dołączyć gdzie indziej)

 

zostaje 8 kanałów, które będą tylko w "n" (jedne lepsze - nSport, jedne gorsze - Wojna i Pokój)

 

Czyli dla mnie ta oferta przepada - VoD nie jestem zainteresowany, a dla samego HDTV - no nie wiem; ciekawe czy ich dekodery będą miały czułe głowice, bo jakby się jeszcze okazało, że do DX-owania się nie nadają to już wogóle nie dla mnie :P

 

Nie trafili w moje gusta :P

 

@melman-x zerknij na piątą stronę - wszystko łącznie jakoś 78 zł za full (bez VOD rzecz jasna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...