Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co wu chcecie dpo cen dekoderów! Dekodery sa tanie!

 

Gdzie indziej dostaniesz dekoder z HDTV, MPEG4 za 99zł??

Lub z HDTV, MPEG4, PVR 250Gb za 449zł???

 

A niema ich na własnośc bo poco????

Karta bedzie parowana! Co ci po dekoderze na którym nic nieobejzysz poza FTA po rozwiazaniu umowy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na N nieco z innej strony!

 

Jak startowały C+, WTV i CP to oferta była uboga! Nie to co teraz!

Kiedys można było tylko pomażyc o takiejofercie na start!

 

N bedzie sie ciągle rowijac i na bieżąco dodawac nowe kanały

Tylko że jak startowały te 3 platformy, oferta programów tematycznych w polsce była uboga i platformy musiały zabiegać aby sprowadzić je do polski albo same tworzyły własne. A teraz wprowadzenie danej ilości kanałów to jest tylko kwestia ugadania sie z ich nadawcą i podpisanie stosownej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba - są teraz kanały co czekają na wejście do platform, kanałami Viasat i Zone się nawet nie zainteresowali. Teraz zanim oferta zacznie się dalej rozszerzać to trzeba będzie poczekać - najpierw to wystartują, miną ze dwa, trzy miesiące to może zaczną myśleć o dołączaniu, a dekodery nie na własność - żadna zaleta, sprzęt się zniszczy/uszkodzi to pewnie będą niezłe kary dla szczęśliwców :lol:

 

Jeśli chcieliby naprawdę pokazać mocną ofertę, to zrobiliby to teraz, a nie powoli dodawali kanały. Jak dla mnie z dużej chmury mały deszczyk, a może się okazać, że wkrótce HDTV zagości i do innych platform i wtedy n zostanie już tylko VoD jako to co ma przyciągać...

 

Pamiętam ile się osób spierało, że bądą mieli cztery transpondery, albo jeszcze więcej i wymieniali kanały jakie będą w pakiecie - oj marzyciele :lol: Pierwsze starcie z rzeczywistością i jak znam życie to nie koniec niespodzianek (nie koniecznie miłych...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na N nieco z innej strony!

 

Jak startowały C+, WTV i CP to oferta była uboga! Nie to co teraz!

Kiedys można było tylko pomażyc o takiejofercie na start!

 

N bedzie sie ciągle rowijac i na bieżąco dodawac nowe kanały

 

Wiesz CP znalazlo luke w calosci i tam sie wbilo (ta luka byla cena -> duzo nizsza) zeby sie wbic a potem umocnilo dodajac kolejne programy w opcjach w sumie sama strategia byla dobra. O ile takiej dobrej strategii w N no nie widze. Nie maja sie za bardzo gdzie wbic. Rynek jest w DUZYM stopniu nasycony, nie za bardzo czym odbic klientow (cena wydaje mi sie poniekat zaporowa 450zl) bo ta oferta bez filmow na zyczenie cos ciezko kogos odbic od konkurencji. Tak jak ktos napisal wczesniej same filmy na zyczenie chyba nie dadza 800tys abonentow bo za chwile takie rzeczy mozna bedzie robic w TPSA, przez internet od niezaleznych operatorow i pewnie za jakis czas tez w C+ i CP wiec...... Ciemnos widze ciemnosc. Albo beda sobie tak cykac i cykac z 100tys abonentow tylko kto sie bedzie z nimi wtedy liczyl? Oferta dla tych co chca miec cos innego cos czego nie maja inni chodz nie do konca jest sie czym poszczycic....????

 

Pozdro

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "telewizja nowej generacji" jest owszem nowoczesna pod względem technicznym, ale co z tego, skoro nie ma co ciekawego pokazać? Oferta jest może i nie za droga, ale wg mnie kiepska i musieliby dołożyć sporo fajnych kanałów żeby dorównać CP czy C+.

Ja raczej na pewno pozostanę przy CP, a interesuje mnie jeszcze kiedy wprowadzą dekodery z PVR, bo nie zaszkodziło by mieć jeszcze z jeden dekoder umożliwiający nagrywanie programów (po Sky+ i Dreamie :)). Samsunga wtedy się jakoś "opchnie", hehe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z czym na początku startował c+ czy CP?nie było tych wszystkich lig i filmów?

a co do kanału sportowego n sport to ma byc tam 2-3 mecze na zwyo i kazdy moze zdecytowac który mecz oglądnie?o co chodzi?jak to ma wyglądać?

w tym programie ma byc:14 programów publicystycznych!,puchar devisa(tenis),dwa turnieje zeglarskie i jakis jeden wyscig kolarskie,no i liga mistrzów i puchar uefa,

szkoda według mnie że n sport skróty pokazywać będzie nazajutrz,bo według mnie powinni pokazać to w tym samym dniu po meczu:a mecz powinni ustalać telewidzowie za pomocą sms-ów,a co oni nie będą retransmitować pozostałych meczy?

 

czy n sport będzie w sieciach kablowych?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba - są teraz kanały co czekają na wejście do platform, kanałami Viasat i Zone się nawet nie zainteresowali. Teraz zanim oferta zacznie się dalej rozszerzać to trzeba będzie poczekać - najpierw to wystartują, miną ze dwa, trzy miesiące to może zaczną myśleć o dołączaniu, a dekodery nie na własność - żadna zaleta, sprzęt się zniszczy/uszkodzi to pewnie będą niezłe kary dla szczęśliwców :lol:

 

Jeśli chcieliby naprawdę pokazać mocną ofertę, to zrobiliby to teraz, a nie powoli dodawali kanały. Jak dla mnie z dużej chmury mały deszczyk, a może się okazać, że wkrótce HDTV zagości i do innych platform i wtedy n zostanie już tylko VoD jako to co ma przyciągać...

 

Pamiętam ile się osób spierało, że bądą mieli cztery transpondery, albo jeszcze więcej i wymieniali kanały jakie będą w pakiecie - oj marzyciele :lol: Pierwsze starcie z rzeczywistością i jak znam życie to nie koniec niespodzianek (nie koniecznie miłych...).

 

Tacy co sa od poczatku na "nie" zwykle cichaczem najwiecej ogladaja, potem maja najwiecej do powiedzenia co daje sie zaobserwowac nie od dzis. Facet ma malo wiadomosci a duzo do powiedzenia. Pewnie ogladal jakies slajdy zza mgly i nic nie widzial, teraz siedzi rozczarowany i cos za bardzo puszcza baki.

 

Edycja Mr. Orbita - za ciągłe negatywne komenty i aluzje w kilku działach - BAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo sie dotyczy Discovery Historia TVN!

Discovery ma juz kanał historyczny Discovery Cililisation!

Kanał powinien sie nazywac TVN Historia!

Tak by było najlepiej

 

Bedą mieli dwa kanały historyczne a łącznie siedem.

Tylko niestety dopiero w listopadzie.

Cytat z medialinku

"Discovery Historia to kanał dokumentalny w nowoczesnym formacie, oferujący świeże spojrzenie i nowatorskie podejście do tematów historycznych. Skierowany głównie do mężczyzn w wieku 30-49 lat prezentuje szeroki wybór programów i treści z zakresu historii, przedstawionych w ciekawy i przystępny sposób. Początek nadawania Discovery Historia na platformie jest przewidziany na listopad 2006 roku.

 

Kanał Discovery Historia został przygotowany specjalnie z myślą o polskich widzach. Ramówka zawierać będzie zarówno produkcje polskie jak i zagraniczne, traktujące o historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy sprawach militarnych. Discovery Historia to wiarygodne źródło informacji przekazanych z uwzględnieniem różnorodnych punktów widzenia, podanych w interesującej formie. Produkcje polskie dostarczane będą w ramach współpracy programowej z telewizją TVN, największym prywatnym nadawcą telewizyjnym w Polsce.

 

Celem kanału Discovery Historia jest zmiana nastawienia widzów w Polsce do programów o treściach historycznych, poprzez przedstawienie młodszej widowni dynamicznej oferty, skłaniającej do myślenia, dostosowanej do lokalnych potrzeb oraz preferencji. Programy emitowane na kanale przeniosą widzów w sam środek historycznych wydarzeń – koncentrując się na aktualnym spojrzeniu na sprawy z przeszłości, przekazie oraz wpływie i znaczeniu historii we współczesnym życiu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do sprzetu to jestem przekonany, ze po tych 24 miesiacach trafi do wlasciciela za okolo 500 zlotych. Wtedy wejda na rynek juz lepsze, ciekawsze modele. Start platformy uwazam za bardzo udany, w koncu bedzie mozna podlaczyc cos porzadnego pod swoje 32 calowe LCD i po polsku. Prosze was nie krytykujcie, bo za miesiac bedziecie musieli odszczekiwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jak piszesz że będą mieli jeszcze dwa kanały historyczne, to nato wychodzi że będa to:

 

TVP Historia

Viasat History

 

A co do sprzetu to jestem przekonany, ze po tych 24 miesiacach trafi do wlasciciela za okolo 500 zlotych. Wtedy wejda na rynek juz lepsze, ciekawsze modele. Start platformy uwazam za bardzo udany, w koncu bedzie mozna podlaczyc cos porzadnego pod swoje 32 calowe LCD i po polsku. Prosze was nie krytykujcie, bo za miesiac bedziecie musieli odszczekiwac.

 

ja zbytnio nie nazekam! tylko jest kilka kwesti które mnie zastanawiają!

Aby sie nie powarzać powiem że napisałem je kika postów wczesniej!

 

Narazie wstrzymuje siue z zakupem do świąt! Zrpobie sobie taki prezent ew postaci N i TV z HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tak plus minus to wcale nie jest tak tanio spojrzmy na Pakiety

 

"Style Moda Muzyka" za 10zł

TVN Style, TVP Rozrywka, Discovery Travel & Living, MTV, MTV2, Viva, VH1, ITV, 4Fun.tv, Fashion.tv, TVN Gra z teg pakietu połowa kanałów to darmowe dostępne fta

idac dalej

 

podecnie jest zapiektem sport

 

Sport i motoryzacja" za 16zł

nsport, TVN Turbo, Eurosport, Eurosport2, TVP Sport

moim zdaniem wysoko tym bardziej ze kanał tvp sport ma byc bezpłatny, i tak plus minus wychodzi ze nsport to koszt w okolicy 12zł za ten kanał i ktos powie ze nie płaci sie tu za HD,

 

zgodze sie np z cenu pakietu dokumentalnego, filmowego, czy dzieciego ceny sa jak najbardziej realne ale te dwa pakiety to moim zdaniem sa troche zbyt wyskoko wycenione

 

No jeden plus Cinemaxy sa taniej jak u konkurencji ale mysle ze i u konkurencji ceny pójdą w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałuję ale obowiązki niepozwoliły mi być z Wami na bieżąco zaraz po konferencji. Przeczytałem wszystkie posty pokonferencyjne. Co sądzę? - oferta e-n platformy na początku startu nie jest zła. Dobre ceny. Możliwość tworzenia własnych pakietów, to trzeba zapisać na plus. Gorzej już z samą jakością programową tych pakietów. Zła informacja, że w przypadku rezygnacji, trzeba będzie zwracać dekodery. Czy zwróciliście uwagę na sam koniec konferencji cytat - miło jest nam poinformować, że naszym strategicznym sponsorem została firma Sony - i ta informacja też może cieszyć.

Ja jednak jeszcze pozostanę w grupie ludzi ciekawskich i przyglądających się uważnie e-n platformie. Chyba, że jeszcze w miedzyczasie wiele się wyjaśni na korzyść nowych abonentów.

Jesteśmy już w nowej rzeczywistości z trzema platformami. Reasumując - pozytywny szok. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie oferta jest wyjątkowo biedna i spodziewałem się o niebo lepszego startu. Fakt, może jest tanio ale ilość kanałów jest bardzo mała więc nie dziwię się ze jest tak tanio. Praktycznie platforma nie ma nic do zaoferowania ludziom bez telewizora HD albo 450zł na dekoder, bo jak dla mnie wydanie tylu kasy na dekoder który za jakiś czas i tak muszę oddać to zdecydowanie za dużo. bez VOD praktycznie na platformie ITI nie miałbym co oglądać nawet jakbym miał wykupione wszystkie pakiety. nie ma ani reszty kanałów dokumentalnych, lepszych od discovery (planete, national geographic np) ani kanałów Polsatu, TV4, ani reszty kanałów filmowych (ale kino!, zone europa). platforma nie zaproponowała nic nowego jeśli chodzi o kanały - comedy central jest bardzo dobry, ale będzie w kablówkach; Baby.TV to żaden powód dla którego miałby ktoś kupić platforme bo cały kanał jest stworzony z 5 minutowych bajeczek dla niemowlaków, a kanał Wojna i Pokój to taka bzdura, że aż nei warto komentować.

wolę swoją kablówkę za 50zł miesięcznie z 60 kanałami niż iti za 70zł z 30 kanałami, z których połowa jest FTA

 

jeszcze co do moich pomysłów nie wiem kto tam myśli w tym ITI ale przecież mogliby stworzyć np z 5 kanałów muzycznych nadających same klipy w różnych stylach (np POP, ROCK, POLSKA) i multioknem na podgląd wszystkich tych kanałów - taka prosta do zrobienia rzecz a już urozmaiciła by pakiet muzyczny

 

VOD w stylu push nie podoba mi się bo tak naprawdę albo kupujesz wszystko albo nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście,gdybym miał wziąć kiedyś ITI(n) nie brakowało Polsatu i TV 4,bo miałbym te kanały w podstawowym pakiecie mojej lokalnej kablówki w moim mieście za 3 zł.A ten podstawowy pakiet kablówki na pewno bym sobie w tym przypadku zostawił,ale nie wszyscy niestety mają taką sytuację,zwłaszcza tam,gdzie nie dociera żadna sieć kablowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...