Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tyle oczekiwałem wiecej po tej platformie.Cyfrowy polsat oferuje wiecej i to taniej.Mamy jakies urozmaicenie w pakietach a nie tak naprawde aby mieć co oglądac trza kupić wszystkie pakiety bo kupowanie poniżej 4 nie ma sensu .Najbardziej śmieszy mie pakiet style ,moda muzyka.Przecież tam jest 70% kanałów fta które oni oferuja za pieniądze .Powinni nazwac ten pakiet mtv dać go za 10 zł a nie dorzucać. ile sie da kanałów fta.Najbardziej mnie uderzył brak extrime sport,espn,zone clabu,zone reality.Nie ma co mówić cyforowy polsat za 40 zł daje wiecej poniewaz mamy wszystkie dziedziny życia, a nie tylko niektóre.A o pokiecie hity filmowe to ja nie bede nic mówił bo nie ma o czym, tvp kultura przecierz to leci fta .Tylko comedy central moze byc kanałem ciekawym w tym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą wielu kanałów na platformie można się było spodziewać, np. Comedy Central, N-sport, Lingua, nie zaskoczyli wieloma nowościami (no może poza tym dziwactwem Wojna i Pokój ;-). Myślałem że dadzą Disney Ch., albo chociaż jakiś super kanał filmowy.

Zaskakuje także brak możliwości zakupu dekodera na własność.

Generalnie to zwyczajna konkurencja dla dwu pozostałych platform, zwyczajna, bo napewno nie miażdżąca.

 

P.S. Do zalet napewno można zaliczyć innowacyjny sposób podziału na pakiety oraz współpracę z Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie o co chodzi z tym co zapowiadali, że dadzą 2 tunery i jeden abonament, tak żeby można było oglądać na 2 telewizorach co innego?

Jeżeli to będzie oferowane, to na pewno kablówki klientów stracą (na penwno ja się zapiszę).

 

A co to kablowki sie nie da podlaczyc do 10 TV??? Bo te co nam sie da wiec jaka w tym konkurencja?? :shock: w tym ze bedzie HD? .....

 

A sama oferta no bez komentarza zreszta wybrali najlepsza cyfrowa jakos i dzwiek ale co w tej (za przeproszeniem) za[beep]istej jakosci puszcza???? I tak sie nie maja jak z HBO czy Canal + rownac takie moje zdanie. A swoja droga Cyfra+ ma 7 kanalow dokumentalnych, filomywch 11 (bedzie +3 koncem roku), sportowych to w sumie 6 a tu nie chce mi sie liczyc ale co 2, 2 czy 3 i 1???? Do tego TVP??? No kurcze ludzie ktorzy kupuja jakosc wezma C+ i Ci co maja zostana z C+ Ci co cene to zostana w CP, a Ci co nie maja podziela sie miedzy startowka w C+, familijnym w CP i ITI. wiec 1/3 nowych klientow, pozyskanie 800tys klientow za 20 lat tak mi sie mniej wiecej wydaje, tak obrazowo. Bo raczej jesli kogos wyrwa od konkurencji tych co ma delewizor full HD to pewnie taki klient po prostu oprucz C+ wezmie sobie jeszcze dekoder od ITI jako drugi i nie zrezygnuje z C+ chyba ze z cinemaxow zeby miec (co i tak nie bedzie?) w HD w ITI.

 

A do przedmowcy konkurencja rzekl bym slaba szczegolnie dla C+ bo ja kupuja klienci dla jakosci tego co leci a HD tez ma byc wiec???? Dla CP konkurencja taka sobie.

 

Wiec powtorze pytanie: do jakiej grupy jest ta platforma adresowana???????

 

Pozdro

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... szkoda że nie można kupić dekodera na własność, a jesli potwierdzi się info że karty będą parowane z dekoderami (dlatego istnieje tylko opcja wynajmu) to jestem trochę zawiedziony :(

 

Wiesz bzdury gadasz... po co ci na własność... ja teraz mam PC i echostara 606 i co mam sobie z nim zrobić jak przestane płacić... a tuner jest mój i skonczyła mi sie umowa... dałem za niego 400 zł a teraz moge sobie go w [beep]e wsadzić za przeproszeniem. A tak to na wylocie dał bym 100 i teraz bym go oddał i był bym zadowolony. Posuniecie nie głupie n'ki do tego technologicznie tunery CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! i polszitu mogą nboxa pocałować w [beep]e... a hdtv... myśle że "n" wygra a czemu bo jest pierwsza i to bedzie jak z magnetovidami VHS... zobaczy u sąsiada szczeka opadnie... i powie... "musze go miec..." i tyle... są w sieci filmy w hdtv... tego opisac sie nie da... jak wygląda naprzykład Indiana Jones w HDTV.... powiem tak... MIODZIO... !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie o co chodzi z tym co zapowiadali, że dadzą 2 tunery i jeden abonament, tak żeby można było oglądać na 2 telewizorach co innego?

Jeżeli to będzie oferowane, to na pewno kablówki klientów stracą (na penwno ja się zapiszę).

 

Nie dadzą dwóch N-BOX*ów tylko będą one miały dwie głowice tz........

jeden program oglądasz 2 nagrywasz,potrzebne to jest tak że do N-Vody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze coś... mówisz cyfra... hahahaah nie rozsmieszac mnie prosze... za jaką kase bedziesz miał hdtv...?? juz jak patrze na full pakiet to mnie cofa... a HBO... i HBO2... żadna rewelacja... dobra przez miesiąc... a potem non stop powtórki... o jakości ktoś pisał cyfry... gdzie masz jakość w pozapychanych jak puszki ze śledziami transponderach... 78 zł... za dobre kanały... nie super... ale do tego Discovery HD... LIga w HD... I filmy w HD...!! każdy jak zobaczy jak to wygląda... i to za 78 zł miesiącznie... skucsi sie nawet jak ja do kupma tv lcd 32'' za 2600 zł HDReady... 720i choćby... posmakowałem jakości hd... i cena 78 zł... mi pasuje... :D :D :D tyle mam do powiedzenia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda sciagneli podzial pakiertow ze SKY Digital .. ale to dobrze cenowo mi odpowiadaja jedyne co mnie martwi to wynajem tunerow. Plusem jest to ze oferta HD nie jest wydzielona i dodatkowo platna jak to jest w innych plaformach ( w sky trzeba zaplacic extra 10 funtow za HD) .... czekam do listopada i startuje z PVR HD @ "n" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie te ich kanały to wirtualność - jak przywalą powtórkami jak na HBO to zejdą co niektórzy na ziemię. :lol: Nie wiem jak można coś zachwalać, czy porównywać, nie znając ramówki.

 

Zerknijcie na TVN ile tam powtórek - i niby w ich pakiecie tak nie będzie - hahaha, nie rozśmieszajcie mnie proszę :lol:

 

Tak naprawdę wszystko wyjdzie w momencie startu - nie ździwię się, jak BOK będzie miał pełnę ręce roboty, bo nie będzie tak kolorowo jak reklamowali. Zalecam rozsądek, a nie branie na hura, bo będzie znowu "mądry polak po szkodzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze coś... mówisz cyfra... hahahaah nie rozsmieszac mnie prosze... za jaką kase bedziesz miał hdtv...?? juz jak patrze na full pakiet to mnie cofa... a HBO... i HBO2... żadna rewelacja... dobra przez miesiąc... a potem non stop powtórki... o jakości ktoś pisał cyfry... gdzie masz jakość w pozapychanych jak puszki ze śledziami transponderach... 78 zł... za dobre kanały... nie super... ale do tego Discovery HD... LIga w HD... I filmy w HD...!! każdy jak zobaczy jak to wygląda... i to za 78 zł miesiącznie... skucsi sie nawet jak ja do kupma tv lcd 32'' za 2600 zł HDReady... 720i choćby... posmakowałem jakości hd... i cena 78 zł... mi pasuje... :D :D :D tyle mam do powiedzenia... :)

 

No cyfra ostro sie wziela a jesli nie to wezmie za HD i pewnie MPEG4 ale nie dla wszystkich tylko dla tych co beda chcieli bo to pewnie bedzie w opcji, nie zapomnijcie dekodery w wynajem wymienisz sobie i dolozysz zamiast 10 to 15 zl wynajmua albo i za 10 dalej bedzie mial dekoder pewnie i z HD i PVR. Tak mi sie wydaje a na N co sobie w HD pogladasz jakie filmy?? Jaki sport?? Kto to bedzie ogladal??? Moze TVP dadza w HD co?? Kurde no patrzcie realnie realnie konstruktywnie, a to ze sasiad popatrzy no bez jaj tak to by kazdy mial juz cos cyfrowego po nie ma porownania analog -> cyfrowe a jakos tak sie nie dzieje duzo ludzi oglada dlaje 1,2,3 i polsac czasami TVN z naziemnaj.

 

Takie moje zdanie i jestem niemal pewien za tak cyfra+ zrobi. W cyfrze kazdy wtedy znajdzie cos dla siebie chce cene to startowy dalej jest w sprzedazy, jakosc najwiecej kanalow na rynku bezwzglednie, jakos odbioru to bedzie bankowo i to mi sie wydaja nie dlugo. Bo mogli to wprowadzic na pewno wczesniej ale po co jak konkurencja tego nie wymagala? Teraz wymaga to wprowadza.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatem kazdy sie spodziewał że kanały HD beda drogie! A tu można mieć 2 kanały HD i kilka innych za 20zł!

 

Pozatem tak jak pisałem! ITI skopiowało cennik z SKY Digitale

 

Tam tez oferuja tego typu pakiety!

cennika moze nie ...ale podzial pakietow tak ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie wiem. Oferta nie zachwyca. I pozosyaje jescze jedna niewiadomo. VOD? Co do opłaty aktywacyjnej to ejst ona dla mnie smieszna w szczegolnosci ta z tunerem z dyskiem. Ale to chyba jest odpowiedz na latanie adbonentów za promocjami tak jak to dzieje sie w C+ bo taki klient co roku musiałby wykupic tuner. A takowa opłata zwracam sie dopiero za kilka lat 3-4. Nic rewelayjnego i nie wiem czy tak łatwo szturnem bedzie im zdobyc rynek. I ciezko znalesc do kogo ejst adresowana ta platforma? I tak jak ktos napisał jest to pruba kopii Sky Digital tylko bez najwiekszych atutów czyli kanałow filmowych i sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to ten sky digital?co tam ze sportu i filmu jest?

wedlug mnie szkoda,że nie ma polsatu(jakbym miał najnizszy abonamend w vectrze i tam jest polsat to mogę mieć na jednym telewizorze kablówe-ten najnizszy pakiet aby byl polsat-i tą platformę N?,

no i sportklubu bo tam jest fajnie-ligi europejskie a tego brakuje w ich ofercie,

ale cenowo to naprawdę wymiatają i jak dla mnie mają atut w postaci n sportu chyba głłówny,a kanały podobne jak w innych stacjach konkurencyjnych,

zobaczymy co bedzie w tym tvn filmowym

co do c+ i tvn=u to kto co woli lige mistrzow a ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że skopiowali! bo kazdy wybiera to co chce!

 

Chcesz tylko Sport i Filmy to płacisz 26zł a oferta jest Spoko za te kwote!

No oile inne kanały cie nie interesują

 

No czy ja wiem - po pierwsze łącznie to 32 zł; po drugie na starcie nie będzie filmowego hdtv, tvp film. Czy axn-y to hity filmowe no nie wiem; to samo tcm; w sporcie oprócz nSport, który ma chyba tytlko LM i ogrom publicystyki sportowej (nie transmisji na żywo) to reszta jest w innych pakietach...

Ew. można zamiast filmowych hitów wziąść cinemaxy, ale jakoś w innych pakietach abonenci nie zachwalają tych kanałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N platforma dla komuchów z kanałem Wojna i Pokój gloryfikujaca jedno z najbardziej niechętnie nastowionych do Polski państw Rosje!!

Widać komusze korzenie Waltera dają znac...

 

Ale głupoty wypisujesz... To nie będzie przecież propaganda komunistyczna. Poza tym, dzięki temu kanałowi, ludzie dostrzegą świetne rosyjskie kino, muzykę i nieznaną nam historię a także współczene życie w tym kraju. To że politycy się na siebie wypinają, a Putin nas wybitnie ignoruje, nie znaczy że cała Rosja jest "be".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie spokojnie poczekam, zastane przy CP. Jeśli bedzie tak kolorowo i fajnie jak to opisuje ITI to sie zastanowie. Glupota byloby brac N teraz jak tego kota w worku.

 

Mysle ze wielu ludzi tak pomysli naprawde wielu, po co kupowac kota w worku ktory bedzie niewiele tanszy (reszta to i tak sprawda na dyskusje czy faktycznie taniej) a tak konkurencja nie bedzie spala i technologie nowe tez wprowadzi wczesniej czy pozniej. Lipnie to widze ze ITI bedzie liderem.......

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie spokojnie poczekam, zastane przy CP. Jeśli bedzie tak kolorowo i fajnie jak to opisuje ITI to sie zastanowie. Glupota byloby brac N teraz jak tego kota w worku.

 

O własnie - głos zdrowego rozsądku - polecam to innym - dekodery nie uciekną, pakiet nie podrożeje. Hura-optimyzm może okazać się zgubny, bo jeszcze nie wiadomo jak to będzie działać w praktyce (a ja już do samych początków mam zastrzeżenia). To samo było przy Wizji, to samo przy Cyfrze, to samo przy Polsacie i teraz przy ITI - historia lubi się powtarzać. Ciekawe kiedy pojawi się pierwszy post niezadowolonego klienta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...