Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przesadzili z tym Comedy Central, bo on będzie wszędzie dostępny. Co do kanału filmowego, to może to być MGM. Wątpie, żeby to był kanał własny z nowościami, bo nic już na rynku nie zostało, chyba że zrobią kanał w oparciu o prawa które już posiadają i będą prezentować filmy później 3-4 lata po premierze kinowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak... 0801055555... tam sie dowiecie wszystkiego... własnie dzwoniłem... i wymienili co oferują.... to o tunerze za 99 i 449 wszyscy wiemy ale ponoć z czasem bedzie można tuner sobie podmienić... ciekawe jak to w praktyce...

cała paczka kanałów za 70 zł... łał... szczeka mi opadła... jak sie dowiedziałem.... wszystkie tvn'y cała paczka tvp cinemaxy... paczka mtv... bajki... hmmmm... ale jak słysze o kinie rosyjskim... to tak mi smierdzi komunizmem.... hahahahaha... ale nic...

ps. strona bedzie zmieniona w poniedziałek... i w poniedziałek bedzie wszystko na stronie.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżalę się: Brak emisji konferencji w TV i puszczanie w zamian Leppera, choć można było to dać na TVN Meteo nawet - już widać troskę o potencjalnych abonentów. onet.pl też się popisał - brawo Panowie za całokształt :?

 

Aktualnie efekt jest taki, że sobie widziałem fragmencik tylko :/ Jestem wkurzony :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak... 0801055555... tam sie dowiecie wszystkiego... własnie dzwoniłem... i wymienili co oferują.... to o tunerze za 99 i 449 wszyscy wiemy ale ponoć z czasem bedzie można tuner sobie podmienić... ciekawe jak to w praktyce...cała paczka kanałów za 70 zł... łał... szczeka mi opadła... jak sie dowiedziałem.... wszystkie tvn'y cała paczka tvp cinemaxy... paczka mtv... bajki... hmmmm... ale jak słysze o kinie rosyjskim... to tak mi smierdzi komunizmem.... hahahahaha... ale nic...ps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...