Skocz do zawartości

TVP 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Natywne mecze 4K oglądałem jedynie na Canal+4K oraz TVP 4K (MŚ Rosja)

Tym razem TVP 4K będzie w HDR. Zobaczymy, czy będą jutro narzekania , że ciemny obraz na TV Sony ;)

Ja się spodziewam takich postów

To se rozjaśnią ja na quledzie nie narzekam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj , widać nie jesteś gościem działu : "Canal+4K" tam , cuda wianki jeśli chodzi o HDR zwłaszcza na TV Sony. Do tego kolory nie zawsze takie jakie powinny być ;)

Jutro będzie ciekawy dzień , mam taką nadzieje i liczę na to , że nudno nie będzie na forum :D

edit:

TVP 4K HDR z dźwiękiem Dolby Atmos będzie w różnych konfiguracjach

  • naziemna
  • kablówka
  • satelita

To się nie obędzie bez marudzenia,  a zarazem zachwytów. Nie ma takiej opcji :rofl:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kingofsouth napisał:

Oj , widać nie jesteś gościem działu : "Canal+4K" tam , cuda wianki jeśli chodzi o HDR zwłaszcza na TV Sony. Do tego kolory nie zawsze takie jakie powinny być ;)

Jutro będzie ciekawy dzień , mam taką nadzieje i liczę na to , że nudno nie będzie na forum :D

edit:

TVP 4K HDR z dźwiękiem Dolby Atmos będzie w różnych konfiguracjach

  • naziemna
  • kablówka
  • satelita

To się nie obędzie bez marudzenia,  a zarazem zachwytów. Nie ma takiej opcji :rofl:

Podbijam i uważam podobnie, że będzie się działo z tym HDR 🙃

Taka migawka z historii jak to wtedy wszystko się rozpoczęło hah

DE5-A26-C4-21-F0-4832-9756-BE15-DB6-EA6-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tz9966 napisał:

Toya w Łodzi, na razie plansza w 4K, ale bez zapowiadanego HDR. Ciekawe czy jutro to zmienią? 

A Toya ma dekoder HDR?

Ja mam Orange tv i na kanał nawet nie czekam, dekoder Orange nie obsługuje HDR więc i tak będę oglądał na naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, kingofsouth napisał:

TVP 4K HDR z dźwiękiem Dolby Atmos będzie w różnych konfiguracjach

 

  • naziemna
  • kablówka
  • satelita

Na satelicie dzisiaj zmienili DD na DD+. I dalej jest tylko jedna ścieżka dźwiękowa.

Ja chyba raczej będę korzystał z naziemnej. Jest jeszcze opcja RAI 4k ale pod warunkiem że druga ścieżka DD+ bedzie bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kosciuszkowiec napisał:

Tak, ważne. Na naszych oczach tworzy się historia polskiej telewizji na skalę europejską a może i światową, bo nikt nie będzie tak nadawał. emoji3.png

Racja tworzy się historia. Jak TVP 4K HDR odpali z tymi bajerami to dopiero wyjdzie jakie to bajeranckie TV ludzie mają w swoich domach. HDR to bokiem  wyjdzie co po niektórym 😂

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...