Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem powiedzieć, że moim zdaniem TV Trwam ma mizerną ofertę programową dla widza.

A Twoim zdaniem TV Trwam - stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym, katolicko-narodowym, to jaką powinna mieć ofertę programową?

Telewizja która jest "Katolicka" nie powinna stawać przy jakiejkolwiek partii politycznej

A która staje?

Jakby co TV Trwam pojawi się na slocie TVP1 HD który to cofnie się do znanej z MUX3 postaci TVP1 SD. Problem pojawia się przy TVP ABC i Stopklatce TV które też mają wejść na 15 lutego choć u UKE widnieje jeszcze data kwietniowa.

Nie pojawi się, bo TVP 1 HD zostaje i bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Twoim zdaniem TV Trwam - stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym, katolicko-narodowym, to jaką powinna mieć ofertę programową?

Na pewno mniej kontrowersyjną, pozbawioną odniesień do konretnych polityków. Nie powinni dzielić ludzi na lepszych i gorszych. A już na pewno nie powinni mówić, że tacy jak ja są pozbawieni zasad. Do radia Watykańskiego czy Religi TV jakoś nie mam zastrzeżeń. Może dlatego, że tam nie stawiają spraw na ostrzu noża? Niech TV Trwam może uczy jak pomagać innym, a nie jak tych innych nienawidzić? A audycje takie jak "Rozmowy niedokończone", niech nie obrażają mojej kobiety (że ma być w domu przy dzieciach i nie realizować swoich ambicji) i moich znajomych homo.

 

Właścicielowi tej stacji chodzi tylko o biznes, ale że ma szerokie koneksje, nikt gościa nie ruszy. Wszelkie sprawy przeciwko Rydzykowi są szybko umarzane i wyciszane (w tym moja). Ale dla swojego dobra nie będę tego rozwijał. Boję się tych szerokich pleców - naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o zawartości programowej jest mowa, to tak dla odmiany, proponuję zwrócić uwagę na propozycje filmowe (i nie tylko) jakie zostaną wyemitowane

w nadchodzącym czasie. Dla przykładu proponuję film "Jak dmuchawce na wietrze"

 

like_dandelion_dust05-1376036561.jpg

 

Po siedmiu latach odsiadki Rip Porter (Barry Pepper) wychodzi z więzienia. Po powrocie do domu dowiaduje się od swojej żony Wendy (Mira Sorvino), że po tym, jak trafił do więzienia, urodził się ich syn. Wendy zdecydowała się oddać go do adopcji. Joey (Maxwell Perry Cotton) trafił na Florydę do rodziny Campbellów, którzy pokochali go i zapewnili mu szczęśliwe dzieciństwo. Tymczasem Porterowie znajdują lukę prawną, która pozwala im na odzyskanie syna. Sąd nakazuje Campbellom oddać dziecko biologicznym rodzicom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty powinieneś pracować w dziale promocji TV Trwam, bo częściej od Ciebie się dowiaduję, co ciekawego w TV Trwam można obejrzeć, niż od oficjalnych źródeł w TV Trwam (jak kiedyś chciałem napisać artykuł o sezonowych nowościach w stacji to nikt mi nie odpisał). Myślę, że tutaj wszyscy będziemy zgodni, że kwestia autopromocyjna stacji mocno kuleje, a przecież to kanał jak każdy inny kanał tematyczny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moderacja na tym forum jest po prostu śmieszna, mój jeden post odpowiedzi na inny post zostaje od razu usunięty. Tutaj dyskusja odbiegająca kompletnie od samej stacji, wątki polityczne i wszystko wisi, gdzie sens gdzie logika?

 

Mnie bardziej przeraża otępienie katolików, jeżeli dla pielęgnowania tradycji katolicko-narodowych potrzebna jest im stacja Rydzyka to pozostaje zapytać się jakich katolików mamy w Polsce. To tak jak z tym modleniem się do figur, obrazków, Pismo Święte to neguje a u nas kult złotych cielców kwitnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz! W swoich postach doszukujesz się teorii spiskowych. I nic ponadto nie piszesz i nie wnosisz. Robisz zadrę do wywołania ewentualnej dyskusji. Komu to potrzebne? Zbliża się czas świąt. Proponuję poddać się temu nastrojowi, który ludzi godzi.

A z drugiej strony, jeśli o skutecznym rad sposobie mowa, to do Boga należy zmierzać własnymi drogami. I nie rozglądaj się na innych.

 

 

@pavl6 dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty powinieneś pracować w dziale promocji TV Trwam, bo częściej od Ciebie się dowiaduję, co ciekawego w TV Trwam można obejrzeć, niż od oficjalnych źródeł w TV Trwam (jak kiedyś chciałem napisać artykuł o sezonowych nowościach w stacji to nikt mi nie odpisał). Myślę, że tutaj wszyscy będziemy zgodni, że kwestia autopromocyjna stacji mocno kuleje, a przecież to kanał jak każdy inny kanał tematyczny :).

I pewnie dlatego przez tą słabą promocję stacja jest głównie kojarzona z antywystąpieniami wobec innych i tzw. szerzeniem nienawiści

Podejrzewam, że nawet lepsza autopromocja może zagorzałych przeciwników TV TRWAM nie przekonać, bo chodzi im o to, żeby zawsze być PRZECIW a nie wysłuchać argumentów innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tu mechanizm jest inny. TV Trwam broni wartości katolickich,a że PiS też to czyni to uznaje się,że TV Trwam jest stacją właśnie tej partii. Jednak nie kto inny jak właśnie Rydzyk nazwał ś.p. Marię Kaczyńską czarownicą, gdy ta zachowała się wbrew temu co głosi Rydzyk. Więc to raczej PiS bardziej staje,aniżeli radio czy telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że fani Rydzyka to też wyborcy PiS a nieformalna rzeczniczka Rydza to posłanka PiS (Sobecka chyba się nazywa) :)

 

Od października studiuję w WSKSiM i sporo "fanów Rydzyka" już zdążyłem lepiej poznać, dlatego muszę cię wyprowadzić z błędu - sam się z tego na początku dziwiłem, choć już teraz mniej, ale wśród nich często panuje niechęć, a co najwyżej szorstka przyjaźń z PiS-em - w środowisku, w którym się tam obracam są zarówno antysystemowcy (którzy raczej krytykują ogólnie polityków, także PiS-u), jak i zwolennicy Ruchu Narodowego (w listopadzie sporo osób pojechało na Marsz Niepodległości; niedługo potem był jakiś marsz PiS-u, bodajże Wolności i Solidarności - przeszedł tu bez echa), także i "pisowcy", ale nie w jakiejś przewadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że tylko filmy polecam :wink:

Zatem warto jeszcze zawiesić oko

W tamtym tygodniu parę programów i filmów oglądałem i szczerze to warto oglądać. Co do ogólnej oceny i osób jestem neutralny, raz warto coś odmiennego oglądnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony, że TV Trwam znajdzie się w MUX-1 już od 15 lutego 2014 roku. Jak widać (po TV Republika) jest duże zapotrzebowanie na kanały prawicowe. Niestety obecny skład multipleksów w żaden sposób nie zapewnia pluralizmu w mediach (85% kanałów należy do TVP, TVN oraz Polsatu).

 

TV Trwam to nie tylko kanał stricte religijny, ale również jako jedyna nadaje niezależne od rządu "Informacje Dnia", poza tym bardzo cenię sobie poziom merytoryczny w programie "Polski Punkt Widzenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem został wyemitowany kolejny ciekawy film. Przegapiłem? (06:20 – 07:55) :|

 

7188331.2.jpg

 

a film wgniótł mnie w fotel :-)

Gdzie tu katolicka łopatologia, gdzie tu nuda ?

To za[beep]iaszczy film jest.

Końcówka owszem spaprana, ale wybaczyć można bo łzy wciska i oczy się lepiej mają :-)

ale reszta rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...