Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trwam po prostu zatrudniła dobrego księgowego który tak pokombinował z długiem że w ciągu 2 lat z 70 mln. zrobiło się zero. I to wszystko bez spłaty choćby złotówki :) A dla KRRiT ważne było to zero a nie to jak to zostało osiągnięte.

 

Rozpoczęcie rozpowszechniania programów nastąpi po uzyskaniu przez przyszłych nadawców rezerwacji częstotliwości wydanej przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Rezerwacja częstotliwości zacznie obowiązywać nie wcześniej niż z datą wygaśnięcia rezerwacji wydanej TVP S.A., a nie później niż 28 kwietnia 2014 roku.

Czy jest znana data wygaśnięcia rezerwacji dla TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Telewizja Polska S.A. rozpowszechnia w multipleksie

I programy telewizyjne „Telewizja Polska I”,

„Telewizja Polska II” oraz regionalne programy telewizyjne

na podstawie rezerwacji częstotliwości, o której

mowa w ust. 1, do dnia pokrycia sygnałem tych

programów terytorium RP, na którym zamieszkuje co

najmniej 95% ludności, przy wykorzystaniu częstotliwości

ustalonych w planie zagospodarowania częstotliwości

dla multipleksu III na podstawie art. 112 ust. 2

ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. — Prawo telekomunikacyjne,

jednak nie później niż do dnia 27 kwietnia

2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dostali koncesję. Główną widownią są osoby starsze, wiadomo to nie od dziś. Pojawienie się TV Trwam w NTC niejako zachęci osoby starsze do cyfryzacji np. z analogowych kablówek. Wadą TV Trwam jest wtrącanie się do polityki, stacja religijno-społeczna nie powinna tego robić. Ale jak choćby TVN po części "promuje" PO, to ktoś musi promować PiS. A jak się coś nie podoba, to nie oglądajcie. Ja sam nie oglądałem, choć do końca marca br. miałem dostęp do tego kanału.

 

Ja bym podkreślił to, że jest religijno-społeczna. Polityka to (w teorii) roztropne dbanie o dobro wspólne, a więc mówiąc o sprawach społecznych od polityki nie da się uciec.

 

EDIT: Zapis wideo z konferencji KRRiT:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura!! Hura!! . To,że komuś stacja nie odpowiada to nie znaczy,że jak będzie w NTC to trzeba ją oglądać ,dlatego głosy ja nie chcę oglądać i tej telewizji ma nie być są śmieszne. Inna sprawa- jestem katolikiem,ale ta stacja mi odpowiada.. Przepraszam bardzo- katolikom nie odpowiada Msza Św. ,Apel Jasnogórski i piosenki religijne?? Kto powiedział,że że trzeba akceptować całą zawartość programową danej stacji i że jak nie odpowiada nam publicystyka to oznacza,że cała telewizja jest do szamba. Naprawdę trochę logiki i myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słucham RM sporadycznie oglądam TV Trwam ale powinna być przeciwwaga dla TVN a najmocniejszą telewizją propagująca konserwatywny światopogląd jest TV Trwam. Mam tylko obawy co do zbierania na szeroką skalę "mamony" no ale to jest dobrowolna składka.Dobry program mają jedynie o motoryzacji ;) No i tak jak mówię warto obejrzeć wiadomości na Trwam dla przeciwwagi dla TVNu bo jako politolog i znawca mediów "każda stacja rzepkę skrobie swojej partii".Ciekawa sprawa może być z TVN em bo Trwam PIS a PO trochę za mało główna antena plus powtórki 7 i TTV.TVN24 W DVB-T ? Pożyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...