Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bry

Czy wiadomo coś o przyszłości TV Trwam na Astrze? Możliwe, że ten kanał mógłby zniknąć z satelity w przeciągu roku lub dwóch?

 

Nie wiem kiedy im się kończy obecna umowa na wynajem miejsca w tp, ale patrząc na obecną kondycję finansową FLV (nie biorę pod uwagę tych dziwnych opinii KRRIT), to można być pewnym, że jak ta się skończy, to zostanie przedłużona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszanie w okół tej stacji ostatnio się nasiliło i przez to zastanawiam się czy możliwe aby w bliskiej przyszłości mogli zniknąć z Astry.

Osobiście nie jestem zwolennikiem Rydzyka, ale wrogiem też nie, niestety ta stacja nie jest obojętna dla moich rodziców i stąd w ogóle pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest ten rydzyk chce wszystko dla siebie, a jak nie idzie po jego myśli to obraża i klątwy w eter puszcza.

 

Klątwy to rzuca ksiądz Natanek. Ojciec Rydzyk jest spokojnym człowiekiem i co najwyżej smuci się z powodu zła panoszącego się w Polsce. Posłuchaj trochę jego wypowiedzi to przyznasz mi rację.

 

Dyrektor chce (...) odpuścić status nadawcy społecznego dla TV Trwam i trzepać kasę na reklamach.

Ile można korygować ten sam błąd. Nadawcą społecznym jest Radio Maryja, natomiast TV Trwam to normalna komercyjna stacja telewizyjna.

 

Coś mi się zdaje, że to korygowanie będzie trwało w nieskończoność. Wczoraj nawet któraś z posłanek PiS-u użyła jako argument tego, że TV Trwam jest nadawcą społecznym (nie pamiętam nazwiska, jakaś profesor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 1msc w DVB-T? Cos mi sie wydaje, ze o. Dyrektor chce wejść w DVB-T, odpuścić status nadawcy społecznego dla TV Trwam i trzepać kasę na reklamach.

 

Gdybyś wiedział trochę na temat Radia Maryja i TV Trwam to wiedziałbyś że tylko Radio Maryja ma status nadawcy społecznego - co oznacza że nie płaci opłat koncesyjnych ale za to ma zakaz emisji reklam. TV Trwam natomiast może emitować reklamy pod każdą postacią ponieważ nie jest nadawcą społecznym. Stąd też w TV Trwam pojawiają się różne reklamy prasy katolickiej, WSKSiM oraz kiedyś telezakupów Mango.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś będąc na porannej mszy, podczas ogłoszeń mój ksiądz powiedział takie słowa "Bezpośrednio po mszy odbędzie się zbiórka podpisów w obronie TV Trwam. Musimy zrobić wszystko, żeby prawdziwa katolicka telewizja znalazła się w multipleksie. Ja sam to podpiszę, bo wiem że to słuszna sprawa.". Pomyśleć, że jeszcze rok temu moja parafia była bastionem, którego nie dotykało ani Radio Maryja, ani TV Trwam. Co ciekawe to większość ludzi pokiwało głowami i nie widziałem żeby specjalnie ktoś się podpisywał. Inna sprawa, że większość ludzi, która tam była nawet nie zrozumiała co znaczy "multipleks".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...