Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak swoją drogą dziś mnie przeszła taka myśl. Mogliby pokazywać ekstraklasę w większej ilości meczów na kanale 4K, który ma wyższą rozdzielczość i bitrate - oczywiście robiąc upscal. Nawet jak mecze na Eleven 4K są upscalowane z FHD to i tak zawsze oglądam na 4K bo jakość znacznie lepsza. 

 

Rozumiem, że marketingowo może byłby to cios bo na kanale 4K nie byłoby czasem natywnego 4K, ale kibic powinien byc zadowolony, że obejrzy mecz w lepszej jakości. 

 

Co myślicie na ten temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym przeboleć jak reszta meczy byłaby w czystym 4K a jeden mecz 4K w HDR HLG bo np:  dzisiajejszy mecz Barcelony pokazywany przez Eleven 4K dobitnie pokazał że był naprawdę dobrej jakości jak na czysty 4K i według mnie Canal+ mógłby to zrobić ale pewnie wiązało by się to z dopłatą za te owe kanały a nie każdy by chciał dopłacać dodatko i stąd jest jak jest a z drugiej strony nikt z abonentów tego się nie domaga a jak nie domaga to po co to zmieniać jak jest dobrze takie jest moje zdanie w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kurde, napisałeś sobie swoją opinię, bez żadnych danych, porównań :D

 

Nie każdy jest Ślązakiem (jak nawet np. jest z Dolnego Śląska), mnie bardziej interesowało to, że nie chciało mi się denerwować niedziałającym meczem Puszczy, bo dolnośląska drużyna gra. Już w krótkiej przygodzie z C+ przeżyłem niedziałający mecz Zagłębia Lubin na początku i Falubaz w multilidze żużlowej, gdzie przynajmniej scoreboard był słabej jakości, a obraz wyglądał raczej na coś bliższego do Viaplay.

 

Będą chociaż zwroty kasy, ale nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o Viaplay w wątku CANAL+, to chyba lepiej napisać o kanale stajni C+, który w C+ Online nie działał podczas meczu Górnik Zabrze - Ruch.

A tak na serio włączyłem ten kanał 4K w downscalingu na telewizorze, efekt super. Szkoda, że żużel nie jest tak transmitowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, danielpes5 napisał(a):

Obaj doskonale wiemy że standardem przy UHD jest 30 mbit.s  ( tak jak np we włoskiej SKY) .No ale jesteśmy w Polsce i musimy się raczyć byle czym :D Całymi 17 mbit. 

Ile jest takich kanałów z tym 30 mega?🤣 Nawet drogie kanały płatne mają często właśnie wspomniane 17 mega😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się ludziom odmieniło. 15 - 18Mb/s dawał Polsat Sport Premium i było wyśmiewane, że to żadne super hd. Teraz to samo dają do 4K i ci sami, którzy wyśmiewali, idą w zaparte, twierdząc, że przy 4K jest okej. 
Ale kodek jest hevc zamiast mpeg4, a to jest duża różnica!

To tak jakbyś porównał RTL (sd) z Astry w mpeg2 który ma 5-6Mb bitrate do programu HD w mpeg4 z tym samym transferem. Chyba nie ma wątpliwości, który będzie wyglądał lepiej...
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, salva napisał(a):

Ale się ludziom odmieniło. 15 - 18Mb/s dawał Polsat Sport Premium i było wyśmiewane, że to żadne super hd. Teraz to samo dają do 4K i ci sami, którzy wyśmiewali, idą w zaparte, twierdząc, że przy 4K jest okej. 

W ogóle oglądasz ten kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, cidik napisał(a):

nie nakręcaj się, za kilka lat będzie jak z HD, i będziesz dalej zachwalał. Jeśli chodzi o Canal+ to jesteś tak wiarygodny jak ci od Viaplay

Kolejny ekspert forumowy co wie co będzie za kilka lat🤣 Jak dla ciebie obraz na C+4K nie jest dobry to nie ma z toba kompletnie o czym rozmawiać.

 

16 godzin temu, salva napisał(a):

Ale się ludziom odmieniło. 15 - 18Mb/s dawał Polsat Sport Premium i było wyśmiewane, że to żadne super hd. Teraz to samo dają do 4K i ci sami, którzy wyśmiewali, idą w zaparte, twierdząc, że przy 4K jest okej. 

Żadne bo nie ma czegoś takiego tylko wymysł operatora.PSP ma na kanałąch głównych dobrą jakość obrazu ale jak ty twierdzisz że na PSP i C+4K jest taka sama jakość obrazu to chyba tych kanałów na oczy nie widziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...