Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy inaczej Canal+jako operator  ma obecnie najlepszą ofertę kanałów 4K.

A C+ jest ich flagowym kanałem, tym bardziej powinni nie tylko dbać o treści, ale jakość tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przydałoby się zachować okazjonalny kanał Canal+ Now 4K, gdzie byłyby emitowane wybrane mecze 4K, oraz odcinki premierowe ich seriali oryginalnych w 4K (Belfer 3, The Office PL 3 etc.), zaś Canal+ 4K Ultra HD przebrandować w Canal+ Dokument 4K. Myślę, że są w stanie zapewnić ramówkę filmami i seriami dokumentalnymi w 4K i byłoby tego więcej. A tak to mamy nudne i nijakie Canal+ 4K Ultra HD, które tak naprawdę w tygodniu świeci powtórkami i ramówka to zlepek wszystkiego po trochu.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie kolejnego kanału 4K (C+ Now 4K) tylko po to, aby emitować tam mecz, podczas gdy na C+ 4K leci kolejna powtórka serialu, też większego sensu nie ma. C+ 4K jest kanałem ogólnotematycznym (tak jak C+ Premium i C+ Family) i nie widzę powodów, aby to zmieniać. Wycięcie z niego sportu nie spowoduje, że kanał stanie się ciekawszy, bo tam dalej będą te same seriale i dokumenty, które są teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniek357, czytaj proszę ze zrozumieniem. Obecnie jest już okazjonalny Canal+ Now, więc można by go przełączyć do 4K (zresztą już kiedyś taki trick Canal+ stosował) i nadawać wybrane mecze w 4K i premierowe odcinki seriali oryginalnych Canal+ takich jak The Office 3 PL równolegle z Canal+ Premium. Natomiast Canal+ 4K Ultra HD przebrandować na Canal+ Dokument 4K (co zresztą napisałem wyżej, a  co chyba Tobie umknęło), który skupiałby się tylko na filmach i seriach dokumentalnych na kręconych w 4K. Już teraz obecnie w Canal+ 4K Ultra HD dużo jest filmów i serii dokumentalnych w 4K, więc widać, że dużo łatwiej jest im pozyskać tego typu treści, aniżeli nabyć jakieś filmy w 4K, ponieważ prawa filmowe są podzielone pomiędzy gigantów streamingowych.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
16 minut temu, czerstwy napisał(a):

Czyli są plusy i minusy tych wszystkich przystawek. Ja praktykuje odbiór na Android tv. 

Mibox jest na androidzie i też nie ładuje profilu 4K. To nie jest kwestia Androida tylko sprzętu. Od początku nie działa na wszystkich Androidach jednakowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...