Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Apple TV nigdy nie działał C+4K :D

Po drugie przystawka była kupowana do telewizora na którym przestawał działać smart. Nie każdy za przeproszeniem s*a pieniędzmi, by co kilka lat telewizor wymieniać. Zresztą mibox działa nawet dzisiaj bardzo dobrze z telewizorem do którego był kupowany. Ja tylko wspomniałem, że Android nie jest gwarancją działania C+4K w pełnej rozdzielczości.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, piotrek93 napisał(a):

To Canal + 4K UltraHD to jest jakaś parodia płacę rocznie sporą sumę pieniędzy i dzisiaj zamiast meczu Real Madryt - Villareal lecą te same zapętlone seriale... Żmijowisko i Pisarze na krótko, jaki jest sens kupowania licencji na LaLigę...

ehe bo na pewno za 1 kanał płacisz tyle pieniędzy 😂 poza tym sprawdziłeś czy w ogóle jest nadawany sygnał w 4k? Myślisz, że każdy mecz La Ligi jest w UHD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze od czasu kiedy zaczął nadawać Eleven Sports 1 4K wszystkie mecze LaLiga z udziałem Realu i Barcy są nadawane w natywnym 4K (bodajże od sezonu 2017/2018)

A po drugie jakie ma to znaczenie ile się płaci uważam za 1 kanał? Opłata za całą usługę canal+ jest bardzo wysoka i powinni dbać o klienta a zamiast nadawać jakieś poważne rozgrywki nadają polską amatorską ligę piłkarską... gdzie poziom jest tak niebotyczny że żaden klub nie jest w stanie nawet powalczyć o fazę grupową LM

 

Edytowane przez piotrek93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dziwi to zwłaszcza, że przez cały styczeń nie było Ekstraklasy więc żadnego konfliktu z jej meczami nie było i mogli dawać wyjątkowo nawet mecze o innych godzinach niż 21 w niedziele kiedy już Ekstraklasa nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mają się starać. Canal+ ratuje Viaplay, Polsat uratował Eleven. Rynek został więc zabetonowany na lata. Kwestia czasu i zaczniemy oglądać co nam wybiorą, wtedy uznają że tyle kanałów sportowych nie trzeba i zniknie po jednym z każdej strony. Bitrate co chwile leci w dół, nie zdziwi mnie jak się znów zaczną cyrki z kolorami przy transmisjach 4K z ligi angielskiej jak już wróci do Canal+, bo na HDR na Eleven 4K nie ma co czekać, przecież to niepotrzebny nikomu "bajer"



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...