Skocz do zawartości

Humax iCord HD


Hyperi0n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec już z tym Fergusonem w tym wątku. Robi się śmietnik!. To można ciągnąć w nieskończoność. Jest też wiele osób, które sobie chwalą ich produkty, wszędzie są i amatorzy i przeciwnicy, każdej marki. Możemy się stukać bez końca. Quady Maximuma (nie wiem jakie, XO-14?) były mierzone nie raz, nie dwa, ludzie kupują i działa jakoś, na 8PSK, ba, nawet na 16APSK - nie takie rzeczy się testowało. Zaplucie: wiesz doskonale, że to nie prawda, nie raz Fergusony w przeszłości na łamach SAT Kuriera były testowane i zgarniały plusy za to, za co się należało. Jeśli TT jest taki wspaniały, to by wypadł dobrze. Nie było zainteresowania testami - więc nie ma opisu i nie mogę też pomagać userom w dziale Fergusona, bo z czego. Pomagam jak mam na czym sprawdzać. The End.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie - jaką macie moc i jakość sygnału w menu System->Wykrywanie sygnału ? U mnie na HotBirdzie jest moc 100% i jakość 75% przy standardowej antenie - chyba 80cm.

iCord daje radę, no chyba, że bardzo mocno wieje tak jak dzisiaj, ale tuner w TVPanasonica krzaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zagwozdkę. Pisałem o tym wcześniej.Mój TV Philips z serii 7404 nie ścisza dźwięku z iCorda podłączonego do gniazda HDMI ale tylko na tych kanałach gdzie nadawany jest dźwięk DD. Zabrali go do serwisu do Radomia. Dzisiaj mi z łaski udzielili informacji na temat naprawy. Otóż TV jest oczywiście w porządku. To wina tylko i wyłącznie iCorda. Czekając na powrót Philipsa z serwisu podłączyłem iCorda do TV LG i wszystko działa jak należy. Żeby się upewnić zaniosłem iCorda do znajomych którzy mają taki sam TV jak mój. Tam też działa wszystko jak należy, bez żadnych zmian ustawień w iCordzie. Dźwięk ustawiony na DD. Żeby było ciekawiej dodam że człowiek z serwisu powiedział mi że TV sprawdzano na tunerze z UPC i na dekoderze "N". Wszystko działało prawidłowo. Znaczy że iCord jest do kitu. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem juz parę postów wcześniej. Nie mogę od jakiegoś czasu oglądać Discovery HD bowiem dostaję komunikat 'Kanał jest kodowany lub niedostępny'. Parametry kanalu to: 11449MHz,H,3/4,dvb-s2,8psk. Polsat ponawiał wysyłanie uprawnień i nic to nie zmieniło. Macie jakieś propozycje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiąc o moje Astony nie wróciły do dzisiaj :evil: Serwis Astona nie odpowiada na maile, a pani która odebrała telefon nie rozmawiała po angielsku !

Ciekawe czy jeszcze je kiedyś zobaczę :D

 

Może mnie ktoś oświecić co to jest - Moduł AstonCrypt Dual 2.26 dwustrumieniowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełnij formularz kontaktowy na stronie ASTONa i napisz jaki masz problem. Otrzymasz odpowiedź, potwierdzającą zgodę na przesłanie do nich modułu.

Lepiej tak zrób, bo otrzymasz podkładkę od Nich, żeby im wysłać i wtedy masz pewność że Ci wykonają upgrade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem na adres serwisu posprzedażowego dwie sztuki listem poleconym z załączoną pisemnie prośbą o upgrade. Zajęło co prawda to dużo czasu, ale zrobili mi nawet upgrade starego modułu z wersją softu poniżej 2.0, którego Profan nie chciał ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni gdy Polsat dołożył TVN HD do oferty jestem wreszcie zadowolony z oferty, którą zapewniają mi dwa abonamenty C+ i CP.

Problem polega tylko na tym, że mój iCord zwiesza się koszmarnie - nie pomaga zamiana slotów, czyszczenie TVTVEPG, przywrócenie fabrycznych ustawień.

Wystarczy, że nagrywam jakikolwiek program i reszta się w większości zawiesza, także na tym samym transponderze. Do tego nagrania przy odtwarzaniu też się zacinają - ten problem spróbuje rozwiązać formatując dysk jak tylko przegram jego zawartość.

 

Czy ktoś z Was korzysta z modułu Polsatu i Cyfry+ w Astonie 2.26, Soft .37 i ma podobne problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hys prawdopodobnie przyczyną jest lub są uszkodzone ( wybrzuszone ) kondensatory elektrolityczne w zasilaczu impulsowym.

Miałem taki objawy po około trzech latach użytkowania iCorda. Wymiana kondensatorów rozwiązała ten problem.

Jeżeli nie potrafisz tego zrobić sam to poradzi sobie z tym każdy przyzwoity serwis rtv. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...