Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa pytania i prosiłbym o odpowiedź. Przedłużając umowę dostałem gratis na 7 miesięcy paczki Cinemax i Filmbox, będę musiał zadzwonić żeby je wyłączyli po okresie promocyjnym czy sami to zrobią?

Dostałem także 3 filmy vod gratis, tylko nie pamiętam czy mogę je wykorzystać w jedym miesiącu czy może po jednym filmie miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania i prosiłbym o odpowiedź. Przedłużając umowę dostałem gratis na 7 miesięcy paczki Cinemax i Filmbox, będę musiał zadzwonić żeby je wyłączyli po okresie promocyjnym czy sami to zrobią?

Należy zadzwonić i poprosić o wyłączenie tych gratisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kanały mają zniknąć po 1 lipca oprócz Cartoon Network i TCM ?

CNN

 

Przedłużając umowę dostałem gratis na 7 miesięcy paczki Cinemax i Filmbox, będę musiał zadzwonić żeby je wyłączyli po okresie promocyjnym czy sami to zrobią?

Jak się nie myle to te kanały same powinny sie wyłaczyc po okresie promocyjnym, natomiast dzwonić należy w przypadku jeśli ktoś dostał promocyjnie HBO i chce zrezygnować z tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę przynudzać. Proszę jedynie o potwierdzenie. Umowę ( przedłużenie)mam zawartą od 28 lipiec 2012 do 28 lipiec 2013 Czy mam podstawę wypowiedzenia umowy bez żadnych konsekwencji w związku z wycofaniem kanałów o których mowa powyżej. Kiedy najlepiej złożyć wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę przynudzać. Proszę jedynie o potwierdzenie. Umowę ( przedłużenie)mam zawartą od 28 lipiec 2012 do 28 lipiec 2013 Czy mam podstawę wypowiedzenia umowy bez żadnych konsekwencji w związku z wycofaniem kanałów o których mowa powyżej. Kiedy najlepiej złożyć wypowiedzenie.

Umowa zawsze zaczyna sie od 1 dnia miesiąca i kończy ostatniego dnia miesiąca

W twoim przypadku to 1 sierpień 2012 do 31 lipiec 2013r

Przecież ty możesz wysłać wypowiedzenie z powodu kończącej się umowy, zrób to w tym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jak ktos przeoczyl maila z dzisiaj:

Szanowni Państwo,

 

z przyjemnością informujemy, iż kanały: CNN, Cartoon Network i TCM

pozostają w ofercie CANAL+ Cyfrowego S.A., pomimo wcześniejszych

zapowiedzi o ich wycofaniu od 1 lipca br.

 

W związku z powyższym, nie ma zastosowania art. 7 §1 Regulaminu

Umowy o Abonament co do możliwości rozwiązania Umowy

o Abonament z powodu zmian programowych.

 

Z poważaniem,

Zarząd CANAL+ Cyfrowy S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jak ktos przeoczyl maila z dzisiaj:
Szanowni Państwo,

 

z przyjemnością informujemy, iż kanały: CNN, Cartoon Network i TCM

pozostają w ofercie CANAL+ Cyfrowego S.A., pomimo wcześniejszych

zapowiedzi o ich wycofaniu od 1 lipca br.

 

W związku z powyższym, nie ma zastosowania art. 7 §1 Regulaminu

Umowy o Abonament co do możliwości rozwiązania Umowy

o Abonament z powodu zmian programowych.

 

Z poważaniem,

Zarząd CANAL+ Cyfrowy S.A.

to ja coś ci przytocze

 

Jeżeli dostarczyłeś wypowiedzenie do operatora przed zmiana decyzji co do tych kanałów to wypowiedzenie jest ważne a operator nie może go nie honorować lub uznać za nieważne itp . Proste , powiedzenie A to i ponosi się tego KONSEKWENCJE . Tylko klient ma prawo do wycofania swojego wypowiedzenia . Wypowiedzenie można było JUŻ SKŁADAĆ przed wprowadzeniem zmian a umowa wygasa z dniem 30 czerwca o ile dostarczyłeś wypowiedzenie przed 30 czerwca. Skończcie z bajerem operatora że wypowiedzenia tylko po wprowadzeniu zmian .

 

a dlaczego to masz

 

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

 

Zmiana polega tylko na tym ze od dnia zmiana decyzji wypowiedzenia nie sa możliwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacje z powodu zmian programowych mozna było wysłac dopiero po faktycznym wyłaczeniu kanałów, sprawa była już omawiana wczesniej z przykładami.

Tez planowałem rozwiazać umowę w lipcu i podjąć negocjacje, a tu takie klocki, kolejny powód na zastanowienie się na faktyczną zmianę operatora po okresie minimalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam umowę z początku roku i na dzień dzisiejszy nie chcą mi włączyć "mezzo", nie podając powodu.

Według mojej umowy nie powinno być z tym problemu.

 

Powinienem zgłosić reklamację ?

 

Zgłoś reklamację.

 

Ponad miesiąc temu napisałem reklamację i zero odpowiedzi.

Kilka dni temu napisałem ponowną prośbę o włączenie i na razie cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otóż zastanawiam się nad migracją z pakietu C+ optimuhd+hdpromo - mam ją do lutego 2014 (tak podaj w papierach jest) opłata jaką uiszczam to 58zł....co bym zyskał gdybym przeszedł do nc+ pakiet mnie interesuje to minimum universe+ canal+- umowa jaka mnie interesuje to 12miecięcy... wyciągnę taką umowe przy migracji do około 65zł? Dodam, że mam tylko kartę od C+ bez żadnych ich tunerów i wodotrysków w postaci turbodekoderów nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę masz jeszcze dość długą więc ciężko będzie o taką ofertę, najlepiej to wyślij meila na informacje@cyfraplus.com.pl i spytaj czy maja do ciebie jakąś atrakcyjna propozycję migracyjną, co jest raczej wątpliwe bez wysłania wypowiedzenia

Na twoim miejscu pozostał bym z tym co masz, ja mam umowę do września 2014r. i na razie nie śpieszno mi z przejściem do nc+

 

Co byś zyskał? Sprawdź sobie oferte pakietu universe+ i porównaj z tym co teraz posiadasz, na pewno kilka kanałów zyskasz ale też i stracisz

http://ncplus.pl/sklep/promocje/universeplus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...