Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jezeli konsultant wprowadzil mnie w blad mowiac ze nie ma opcji zrezygnowania z umowy jesli sie na nia teraz zgodze a nie powiedzial ze nastapi to dopiero od momentu uruchomienia uslugi?

 

strasznie w kulki leca

 

dostal ktos od.nich ostatnio HBO za 0 i drugi dekoder przy abo za 59?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponieważ za 2 miesiące kończy mi się umowa z CYFRĄ+ mam do Was kilka pytań. Umowa na 12 miesięcy Pakiet Start HD, z dekoderem HD za 1. Nie chcę przedłużać umowy ani z C+, ani NC+

Interesuje mnie:

-czy muszę jakoś wypowiedzieć umowę? Jak i kiedy najlepiej to zrobić?

-czy muszę oddać karte i dekoder(Sagecom HD)?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ za 2 miesiące kończy mi się umowa z CYFRĄ+ mam do Was kilka pytań. Umowa na 12 miesięcy Pakiet Start HD, z dekoderem HD za 1. Nie chcę przedłużać umowy ani z C+, ani NC+

Interesuje mnie:

-czy muszę jakoś wypowiedzieć umowę? Jak i kiedy najlepiej to zrobić?

-czy muszę oddać karte i dekoder(Sagecom HD)?

 

Pozdrawiam!

Wypowiedzenie wyślij najpóźniej do 30 dni przed zakończeniem umowy(liczy się data stempla pocztowego)

http://dokumenty.nf.pl/Dokument/419/Rez ... -zerwanie/

Sprzęt należy zdać do 30 dni po zakończeniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Za niedługo kończy mi się umowa z C+. Posiadam 2 x cameleon ( sąsiad :) ) 2x peace. Canal + Optimum. Za wszystko płacę tylko 86 zł. Ceny w NC do tanich nie należą, a dodatkowo ich multiroom nie daje możliwości sąsiedzkich.

 

Moje pytanie. Czy bardziej opłaca się zostać w C+ po umowie. Stracę rabat w wysokości 36 zł ale to i kat taniej jak się płaci na dwie osoby. Czy coś pokręciłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz migrowac na posiadanym sprzęcie do nc+ i nie zabiorą Ci ani 2 Cameleonow ani sprzętu :)

 

Zajrzyj do działu nc+ i tematu o Migracji z Cyfry+ do nc+. Za to co posiadasz obecnie zapłacisz jeszcze taniej, bo około 60 zl (Pakiet Universe z opcja dodatkowa 6xC+ oraz multiroom i dzierżawa 2 pace), pod warunkiem, że wyślesz wypowiedzenie i będziesz twardo negocjował :)

 

Podstawa to zajrzeć do tego tematu co podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...