Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam nadzieje,ze wlasciwy temat. Potrzebuje sie dowiedziec,czy majac Cyfre na ojca moge zrobic upowaznienie i isc do APS i tam podpisac aneks do umowy w sprawie multiroom w jego imieniu? Nie mam za bardzo mozliwosci aby jechac razem z nim do APS a wygodniej bylo by napisac upowaznienie, jest taka mozliwosc? Jesli tak to prosze dac znac co ma zawierac takie pismo. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Za dwa miesiące konczy mi się umowa z C+. Czego mogę się spodziewać ? Czy przejście do nc+ jest przymusowe??? Czy mogę pozostać w C+. Martwi mnie ten stan rzeczy, ponieważ posiadam splitter i dwa dekodery, jeden od C+ i drugi własny. Czy przejście do nc+ jest w stanie uratować mój sprzęt czy jednak sytuacja bez wyjścia. Z racji tego całego zamieszania kompletnie się w tym wszystkim pogubiłem. Wszystko jest takie nie jasne

 

 

Ponawiam pytania. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwila na infolinię i otrzymałem informację że nie długo będą wysyłane pisma do abonentów C+ z ofertą migracyjną. Każdy abonent będzie miał czas do 1 lipca aby podjąć decyzję (do tego czasu można pozostać przy swoich dotychczasowych umowach), jeśli wypowiedzenie nie zostanie wysłane wówczas abonent automatycznie przechodzi do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - Ja mam od 21 marca przedluzona telefoniczne umowe z Cyfra+ i z tego co wyczytalem, to nie mozna temu zaradzic, kazdy Cyfrowicz albo przejdzie do konca czerwca do nC+ albo do widzenia. Jedyna nadzieja jest UOKiK, jezeli sie do nich dobiora, to pewnie odwroca sie od pomyslu przymusowej migracji, jesli nie, to nic juz nie pomoze. Sam pisalem zazalenie do UOKiK, ale nawet nie raczyli odpisac, nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłam umowę telefonicznie 18.03 na 12 miesięcy .....do dziś nie przyszedł mi aneks o przedłużeniu umowy. Dodzwonić się do konsultanta graniczy z cudem. W końcu sama już nie wiem czy mam przedłużoną umowę i na jakich warunkach i czy coś nie pomieszali jak zwykle ....( zawsze coś było nie tak ) Co prawda wydali mi w salonie drugi dekoder hd pvr 500 . W związku z tym mam pytanie ....czy ktoś dostał aneks przedłużeniowy zawarty przed fuzją w c+?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja przedłużyłam umowę telefonicznie 19.03 na 12 miesięcy .....do dziś nie przyszedł mi aneks o przedłużeniu umowy. Nie mogę tez się zalogować na ICA zęby sprawdzić ile do zapłaty mam i jakie promocje mam.

Tyle ze rachunek na pocztę @ mi przyszedł taki:

 

■ OPŁATA ABONAMENTOWA ZA 04/2013

SKŁADNIKI OPŁATY ABONAMENTOWEJ

 

■ Zestaw CANAL+ OPTIMUM HD 107,00 -36,00 71,00

■ HD OPTIMUM promo 8,00 -8,00 0,00

■ FILMBOX HD 15,00 -15,00 0,00

■ MGM i nSport 5,00 -5,00 0,00

■ MULTIROOM 20,00 -20,00 0,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 15,00

Wszystko 86,00 zł

 

Nie miałem od nich żadnego dekodera wiec telefonicznie obiecali mi PRV500gb za 0 zł , a ze nie mieli dla mnie w mojej mieścinie to wziąłem darmowego dsi 83, za którego pobrali mi opłatę 15 zł, choć był w ulotce napisane ze za darmo .

Gdzie mam napisać zęby cofnęli mi opłatę za wynajem dekodera, nie znając nr umowy.? lub coś mam zrobić.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że i tak macie dorze. Słszałem wiele przypadkó ludzi, którzy nie otrzymali żadnego telefonu itp a i tak zostały z nimi przedłużone umowy z nc+ na zupełnie innych niż uprzednio warunkach. MYślę, że UOKiK nałoży na nich sporą karę, więc tym bardziej nie rozumiem, czemu to robili - musieli być świadomi konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że odkryłam to forum dopiero przy okazji nc+. Po zapoznaniu się ze wszystkim co tu "stoi" o migrowaniu, wypowadaniu umów itd doszłam do tego, że najistotniejszą widzę uzyskałam co do wysokości abonentów jakie płacicie w c+. Podpisując ostatni aneks w grudniu 2012 byłam dość zadowolona z efektu "negocjacji" (12 msc.,superpremium+hbo za 99zł, pace 500GB za 5zł, cimemax 3 msc. gratis, od teraz płątny 10zł czyli od kwietnia płacę 114zł), w poprzednich latach było gorzej. Zwyczajowo nigdy nie przyjmowałam od razu oferty, targowałam się, blufowałam, że wypowiadam. Teraz po kilku dniach na forum widzę, że płaciłam i płacę jednak więcej niż bym mogła :(

 

Powiedzcie czy wymówienie umowy to standard konieczny do uzyskania dobrej oferty? Wymawiacie po każdym okresie minimalnym?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z cyfra jeszcze około 12 miesięcy. I wiem ze mogę zerwać umowę w kwietniu z powodu braku kanału 13 Street. A od lipca podobno wycofują Cartoon network i pytanie czy musze w kwietniu zerwać umowę czy mogę czerwiec/lipiec zerwać. Pomóżcie bo meczy mnie zulian z nc+? Jak to w końcu jest mogę zerwać w lipcu? Bo bardziej mi by pasowało w lipcu?

 

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując ostatni aneks w grudniu 2012 byłam dość zadowolona z efektu "negocjacji" (12 msc.,superpremium+hbo za 99zł, pace 500GB za 5zł, cimemax 3 msc. gratis, od teraz płątny 10zł czyli od kwietnia płacę 114zł), Teraz po kilku dniach na forum widzę, że płaciłam i płacę jednak więcej niż bym mogła :(

Masz bardzo dobrą ofertę. Chciałbym taką mieć.

Ja podpisałem umowę w grudniu 2011na Superpremium i MR za 104 zł. aby w styczniu 2012 dostać podwyżkę na 118 zł.

Co miałem robić? Wymówić w pierwszym miesiącu? Przecież nie po to podpisałem umowę 3 tygodnie wcześniej i kupiłem swój sprzęt (tuner, antena, konwerter, okablowanie)...

Zacisnąłem zęby i płacę.

 

Teraz czekam do końca umowy w lipcu i powiem gnojom z C+ głośne PA PA.

 

Dla zasady to zrobię. Chyba, że spróbują mnie wcześniej zmigrować.

Nawet nie będę szczegółowo opisywał sprzętu, którym mnie uraczyli wcześniej, bo ich słynny PVR 250 GB to klamot i pudło w jednym, które postawione obok plazmy Panasonica nie reaguje na pilota. Co ciekawe problem jest ogólnie znany.

 

Tak na marginesie: niektórzy tutaj chwalą się, że Superpr. + Cinemax i MR mają za 89 zł.

I właśnie takiej rozbieżności i różnego traktowania klientów nie mogę zrozumieć.

Bo z tego wynika, że jednych się goli jak baranów (np. mnie), żeby innym dać ulgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam umowę z Cyfra+ do końca sierpnia 2014 r. (ostatnio przedłużana)

 

Chciałbym pozostać przy tej umowie i warunkach gdyż wynegocjowałem sobie wszystko co chciałem i ta umowa odpowiada mi w 100% .

 

Czy będę mógł dokończyć ta umowę czy będą musiał niedługo przejść obowiązkowo do nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem miesiąc temu umowe z Cyfrą+, kilka dni temu przyszła pierwsza FV po jej przedłużeniu, gdzie naliczyli o 10zł najmu więcej za dekodery niż było ustalane, napisałem maila do C+ w tej sprawie, wczoraj uzyskałem informację że rzeczywiście był błąd w systemie i że opłata została skorygowana. Jednak w ICA nadal mam wyższą kwotę do zapłaty, mam rozumieć że narazie mam opłacić ten wyższy rachunek, a tą nadpłatę 10zł odejmą w kolejnym miesiącu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, najwyżej zapłacę te 10zł wiecej teraz, a jak za miesiąc mi tego nie uwzględnią, to najwyżej będę reklamował.

Jeszcze pytanko, przedwczoraj otrzymałem aneks (wysłany dopiero 8 kwietnia, mimo żę przedłuzyłem umowę 14 marca) i jest tam w zmianka że mogę dobrać do multiroomu dekoder HD (wykup), albo dekoder PVR HD 500GB na wynajem na "atrakcyjnych warunkach" do końca kwietnia.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, bo mam aktualnie Pace PVR HD oraz Phillips PVR HD które były jeszcze na starym kontrakcie. Czy tamten zapis w liscie oraz w aneksie uprawnia mnie do bezproblemowej drugiego wymiany Phillipsa PVR HD na Pace PVR HD na wynegocjonowanych miesiąc temu warunkach (pierwszy dek za 0zł, drugi za 10zł miesięcznie)? Czy to tylko błąd, albo standartowa formułka która mnie nie dotyczy, bo wymiany dekodera z konsultantem nie uzgadniałem przy przedłużeniu. I czy taka ew. wymianka za pomocą listu, możliwa jest w każdym punkcie nc+, czy tylko tych z dopiskiem "serwis"?

A nie powiem, Pace jest lepszy od Phillipsa, do tego ten drugi ma czasem tendencje do zawieszania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...