Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jest bzdura na maxa, wykupiłem abonament nie tani bo za 99zł i nie ma tam nSport. Paranoja. Czy gdy jutro wróce do goscia gdzie podpisywalem wczoraj umowe na cyfre+ to czy moze mi zrobic te 6mcy na gratisie, czy musze uiscic jakas oplate za nsport ile to w ogóle kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! 27 grudnia przedłużyłem umowę i dostałem za free 4 miesiące Filmboxów, Cinemaxów i HBO. Pierwsze dwa mają się same wyłączyć a HBO aby wyłączyć trzeba zadzwonić. I pytanie czy trzeba to robić z jakimś wyprzedzeniem czy wystarczy że zadzwonię pod koniec kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest bzdura na maxa, wykupiłem abonament nie tani bo za 99zł i nie ma tam nSport. Paranoja. Czy gdy jutro wróce do goscia gdzie podpisywalem wczoraj umowe na cyfre+ to czy moze mi zrobic te 6mcy na gratisie, czy musze uiscic jakas oplate za nsport ile to w ogóle kosztuje?

 

Nie sądze byś mógł teraz rozszerzyć podpisaną umowę dwa dni temu za free.

Ja konsultanta spytałam o Nsport i wtedy zapadła cisza, cos tam postukał w komputerze i powiedział, że na 6 m-cy może mi dać go za free.

Co było robić innego jak tylko brać ;)

Natomiast dokupić napewno można, wszystko jest kwestia ceny.

 

Podpisywałes w punkcie czy tel.

Jaki masz pakiet, programy i za jaką cenę? Na ile umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z abonentami majacymi umowy z konsolami PS3, ja umowe mam do konca tego roku. Przeciez jesli bedzie trzeba niedlugo wybracm migracja do nc+ na tych chorych warunkach cenowych albo rozwiazanie umowy, to oczywiscie wybieram rozwiazanie umowy. Ale przeciez wtedy sporo na tym straca, wiec chyba cala nowa paczke Canal+ takim abonentom zaoferuja bez zadnej migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA zawsze było widać cenę pakietu bez rabatów czy dopiero teraz coś zmienili bo nie pamiętam za [beep].

 

Obecnie płace 65 zł a w ICA mam cene 130.....

 

Teraz informacja o rabacie jest wyszczegolniona tylko w platnosciach. Zapewne to celowy zabieg, aby czlowiek myslal, jak drogi mial pakiet.

Za te kanaly, ktore mnie akurat intresuja lapie sie w najwyzszy pakiet. Umowe am d czerwca i jak nic sie nie zmieni, to zwijam zagle o kilku latac z C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z abonentami majacymi umowy z konsolami PS3, ja umowe mam do konca tego roku. Przeciez jesli bedzie trzeba niedlugo wybracm migracja do nc+ na tych chorych warunkach cenowych albo rozwiazanie umowy, to oczywiscie wybieram rozwiazanie umowy. Ale przeciez wtedy sporo na tym straca, wiec chyba cala nowa paczke Canal+ takim abonentom zaoferuja bez zadnej migracji.

 

 

wtedy za ps3 musisz zapłacić całą kwotę jaka jest w cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie co mam zrobić w sytuacji gdy umowe z Cyfra+ (pakiet prestiżowy ) mam podpisaną do listopada 2013 i została ona już opłacona za rok z góry? W razie migracji do NC+ kwoty za następne okresy rozliczeniowe zostaną mi zwrócone czy przejęte na poczet nowych płatności abonentowych dla nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pakiet Kompakt HD + HBO HD u płaciłem za niego zgodnie z umową 63 zł. Wczoraj gdy się zalogowałem do ICA w zakładce "moja oferta" pokazuje mi że pakiet Kompakt HD kosztuje 52 zł a HBO HD 27 zł czyli w sumie 79 zł. Na razie w zakładce "Płatności" mam saldo 0. Zastanawia mnie czy będę w przyszłym miesiącu musiał płacić więcej? czy te 79 zł to cena oficjalna nie obejmująca zniżek które dostałem przedłużając umowę? Będę wdzięczny za odpowiedz.

 

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również w zeszłym miesiącu podpisałem nową 13 miesięczną umowę w skład której wchodzi Superpremium HD ze wszystkimi C+ i HBO jak wiecie, PACE za free + Cinemaxy i Filmboxy gratis na 13 miechów oraz nSport na pół roku. I teraz musiałbym na głowę upaść żeby to zostawić i odejść do nc+... chyba, że takie same opcje za te same pieniądze. Rozumiem, że mogę kontynuować swoją umowę bez problemu do przyszłego roku i nikt bez mojej zgody nie może mnie nigdzie przenieść?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem właśnie zawartość programową pakietu, z którego korzystam do końca maja br. Podpisując aneks do umowy w lutym 2012 pakiety zawierały kanały autorskie Cyfry+ w wersji SD i HD (w wykazie kanałów wyraźne było to rozróżnione).

Nie wiem czy wiecie, ale od dzisiaj kanały takie jak MiniMini, TeleToon, Domo, KuchniaTV i Planete są nadawane wyłącznie w wersji HD. W mojej ocenie stanowi to podstawę do wypowiedzenia umowy w związku ze zmianą oferty programowej. W poniedziałek wysyłam wypowiedzienie i oczekuję zakończenia współpracy z Cyfrą od 1 kwietnia tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...