Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przestańcie już co niektórzy wypisywać te bzdury że moduł CI CP ledwo sobie radzi z Nagrą2 bo to jest totalna nieprawda - sam posiadam dwie sztuki modułów i na większości odbiorników nie ma w tej chwili żadnych problemów a te które były to była sprawa softu.

Też myślę że z HD powinny sobie poradzić jeżeli tylko ich hardware na to pozwoli.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakie można przeczytać w Internecie to ten moduł ma problemy przy N2, a jak wiadomo im nowsze coś jest to tym bardziej wymagające, to samo jest z systemem kodowania i można jasno wywnioskować, że mogą być problemy przy samej trójeczce, a co dopiero jak dołoży się do tego HD.

Dziwię się bardzo, że te Sagamy działają :lol2: przy Nagravision3!

 

No widzisz Ty czerpiesz informacje z sieci a ja uzywam 1,5 roku modułu i nie mam problemów wiec Twoje wnioski to czysta teoria bez praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupiłem moduł 17 marca zostałem poinformowany w punkcie sprzedaży, że nową kartę w N3 do modułu dostanę w czerwcu. Ale czy to jest prawda to nie wiem.

W czerwcu to trochę późno, poza tym znając opóźnienia naszej wspaniale działającej Poczty Polskiej to jak wyślą na początku czerwca to ciesz się jak tydzień później Ci dojdzie. Trochę późny termin dali, powinno o końcu maja poinformować, w czerwcu stary system ma zostać wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalem nowa karte do Smasunga, ktory mam na wlasnosc, ale zerwalem umowe w grudniu 2007 :brawo: . Od grudnia jestem "szczesliwym" posiadaczem modulu i karty CP. :censored:

Zadzwonilem do BOK-u co z nowa karta do modulu. Powiedzieli mi, ze pracuja nad nowym oprogramowaniem do modulow i karty beda wysylane w czerwcu razem z nowym oprogramowaniem. Obiecali, ze do tego czasu posiadacze modulow beda mogli odbierac CP w N2.... Jakos im nie wierze, ale zobaczymy.... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co i jak zrobią w czerwcu - pyk i zgaśnie? Czy też bez względu na zakupiony pakiet, wszyscy abonenci CP będą mieli "promocyjny" dostęp, do pakietu Sport :wink:

Niemożliwe.

 

Wymiana trwa do końca czerwca i w czerwcu będą rozsyłane karty do modułów. Raczej nikomu nic nie wyłączą dopóki wszyscy abo nie dostaną N3 ja i tak mam full pakiet więc się tym nie martwię tylko czekam cierpliwie i co miesiąc ich dręczę telefonami co z modułami i kartami N3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana trwa do końca czerwca i w czerwcu będą rozsyłane karty do modułów. Raczej nikomu nic nie wyłączą dopóki wszyscy abo nie dostaną N3 ja i tak mam full pakiet więc się tym nie martwię tylko czekam cierpliwie i co miesiąc ich dręczę telefonami co z modułami i kartami N3 :)

 

Dobrze przeczytać, że "modularze" (czyli posiadacze modułów tak dla jasności :D ) dostaną nowe karty w czerwcu, bo ja właśnie nie wiedziałem już co robić (chcę sobie dokupić do "Familijnego" "Sport" na "Euro", ale pomyślałem, że poczekam na nową kartę, żeby nie mieć z tym jakiejś niespodzianki), tylko w takim układzie się zastanawiam po co ta cała zmiana systemu, bo myślałem, że chodzi o uszczelnienie go przed "Euro" właśnie, a wychodzi, że jednak nie (ktoś pytał od kiedy to "Euro", więc chyba jakoś od początku czerwca, chociaż też już nie wiem dokładnie :D - w każdym razie, jeśli wymiana kart trwa do końca czerwca, to w zasadzie całe mistrzostwa pójdą w starym systemie) :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...