Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byc moze bylbym wstepnie zainteresowany modulem. Mam telewizor Samsunga z mozwliwoscia wpiecie modulu bezposrednio. Ma ktos taka konfiguracje? Dziala to, nie ma problemow czy sie nie ochac i wziac dekoder? Nie mam mozliwosci przetestowania, dlatego pytam o porade/opinie. Z gory dziekuje i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, w sumie to wcale nie jest takie głupie pytanie. ;) Wręcz przeciwnie!

To jest bardzo ważna kwestia, czy telewizor ma właśnie wbudowany tuner DVB-S/S2, czyli satelitarny. Bo telewizory z samym tylko tunerem DVB-T (telewizja naziemna) zazwyczaj również posiadają złącze na moduł CAM, jednak w takim przypadku zastosowanie modułu CAM Cyfrowego Polsatu nie jest możliwe. Przykładem takim jest chociażby mój telewizor Sony 40" LCD.

 

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery dni temu napisałem dość ; ostrego ; maila do Cyfrowego Polsatu na który otrzymałem odpowiedz ; proszę wysłać uszkodzony Moduł do Warszawy i po testach zostanie ewentualnie wymieniony ; . Treść trochę mnie rozłościła   :/ więc napisałem kolejna wiadomość zaznaczając że podczas nie jednej rozmowy z Technikami C.Polsatu i próbami naprawy staneło że z tą usterką jaka występuje u mnie nie wygramy. Dodałem że przy takim podejściu do klienta to na pewno jest to moja ostatnia umowa z Platformą Cyfrowego Polsatu.Po pewnym czasie stała się trochę dziwna rzecz ponieważ zacząłem oglądać kanały tv bez dodatkowej ; reklamy ; włóż ważną kartę ... Błąd 01... jednak pocieszyłem się tym bezproblemowym działaniem do następnego ranka w którym ; reklama Modułu ; wróciła chociaż muszę przyznać że o wiele rzadziej. Ku mojemu zaskoczeniu wczoraj otrzymałem telefon z C.Polsatu , a miły Pan po rzeczowej rozmowie oznajmił że On wyśle mi nowy Moduł , a mój uszkodzony mam przekazać Kurierowi. Zastanawiam się że skoro nie można dokonać wymiany idąc do APS takie podejście z wysyłką od operatora nie powinna być normą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń pod nr tel. 222 127 222 ale proś od razu o połączenie z działem technicznym. Albo jak masz konto w ICOK to sam ponów uprawnienia i zostaw na kanale Polsat Food HD.

 

Błąd 03 – Problem z kartą” („Karta nieaktywna”).

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie co mogę zrobić żeby po wciśnięciu info na pilocie komunikat o tym co w programie nie znikał w ułamku sekundy. Przywrócenie ustawień fabrycznych modułu działa ale tylko przez kilka minut i jakby sam wracał do najnowszej wersji oprogramowania. Coś z modułem nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Od niedawna mam cyfrowy polsat z modułem ci+ .Po włączeniu telewizora przez 3-5 sekund mam czarny ekran z informacją "sygnał zakodowany" ,po tych kilku sekundach obraz sam się pojawia.Kolejnym problemem jest opóźnienie EPG,które pojawia sie dopiero po kilku minutach. Wcześniej miałem moduł nc+ i tam tych problemów nie było.Telewizor to samsung smart serii 7 .Czy ktoś ma też takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marko 345

Mogłeś już bardziej precyzyjnie odpowiedzieć. :roll:

 

@cezary1010

Chodzi o to, aby wyłączyć kontrolę rodzicielską w menu modułu CAM Cyfrowego Polsatu. Jak to uczynisz to wtedy kanały będą się przełączały znacznie żwawiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...